Αξιοπρεπή οπλα κάτω των 1000€ (πλην τουρκικών)

Πιστεύω είναι ενα θέμα που απασχολεί αρκετούς. Δεν βάζω τα τουρκικά γιατί οι επιλογές θα αυξηθούν πολύ. Ξεκινώ εγώ με αυτά τα οποία τα είχα στη κατοχή μου και έχω άποψη και τα προτείνω ανεπιφυλακτα. Η σειρά είναι τυχαια.
1. Franchi afinity
2. Baikal mp 27 και 43
3. Verney carron sagittaire (όσο έχει απόθεμα)
4. Fabarm l4s (νομίζω ακριβηνε)
Δεν έχω άποψη για τα παρακάτω αλλά τα αναφέρω λόγω τιμής (κάτω από 1000€)
1. Beretta A300 outlander
2. Beretta Bellmonte.
Καινούργια μιλαμε
 
Πιστεύω είναι ενα θέμα που απασχολεί αρκετούς. Δεν βάζω τα τουρκικά γιατί οι επιλογές θα αυξηθούν πολύ. Ξεκινώ εγώ με αυτά τα οποία τα είχα στη κατοχή μου και έχω άποψη και τα προτείνω ανεπιφυλακτα. Η σειρά είναι τυχαια.
1. Franchi afinity
2. Baikal mp 27 και 43
3. Verney carron sagittaire (όσο έχει απόθεμα)
4. Fabarm l4s (νομίζω ακριβηνε)
Δεν έχω άποψη για τα παρακάτω αλλά τα αναφέρω λόγω τιμής (κάτω από 1000€)
1. Beretta A300 outlander
2. Beretta Bellmonte.
Καλημέρα Κωσταντη. Στο 3 γιατί όσο έχει απόθεμα; Δεν εισάγονται πια;
 
Τα τουρκικά δεν τα βάζω γιατί θα τιναξουν τον σνταγωνισμο στον αέρα. Κακα τα ψέματα παίζουν κάτω από 500 και μερικά είναι ακοπα διαμαντια. Εξάλλου έχει τερματίσει το θέμα και δημιουργούνται εντάσεις και ξεφεύγουμε από το θέμα σε dt
 
BENELLI!!

1) M1 super 90
2) Montefeltro
3) M2
4) Beccaccia

Και δεν ξερω αν η Mossberg 930 λογιζεται για τουρκικη, αλλιως και αυτη μεσα.
Εκατο οπλα θα βρουμε ...
Ναι φίλε γουστάρω Όσο περισσότερα τόσο καλύτερα. Βέβαια έχεις ανέβει λίγο λίγο από 1000 αλλά επειδή είναι οπλαρες παιζουν
 
Τα τουρκικά δεν τα βάζω γιατί θα τιναξουν τον σνταγωνισμο στον αέρα. Κακα τα ψέματα παίζουν κάτω από 500 και μερικά είναι ακοπα διαμαντια. Εξάλλου έχει τερματίσει το θέμα και δημιουργούνται εντάσεις και ξεφεύγουμε από το θέμα σε dt
Το ακοπό διαμάντι είναι για το Ντικ....όλη η μαγκιά είναι στο κόψιμο‼️
 
Back
Top