Αλεπού

Να κανω και την 1η μου ερωτηση με πολλά σκελη, για να αρχίσω να μαθαινω.
Φυσίγγια 32 γρ 7αρια σκοτώνουν αλεπού;
Για να σκοτώσεις αλεπού, πρέπει να γίνει μόνο μεσα στην κυνηγετική περίοδο;
Ενημερωνω καποιον, την πηγαίνω σε κάποια υπηρεσία; Τι πρεπει να προσέξω όσον αφορά την περιπτωση λύσσα;
Κι εδώ στα μέρη μου χαμός γινεται, παρά πολλές κυκλοφορούν.
 
Να κανω και την 1η μου ερωτηση με πολλά σκελη, για να αρχίσω να μαθαινω.
Φυσίγγια 32 γρ 7αρια σκοτώνουν αλεπού;
Για να σκοτώσεις αλεπού, πρέπει να γίνει μόνο μεσα στην κυνηγετική περίοδο;
Ενημερωνω καποιον, την πηγαίνω σε κάποια υπηρεσία; Τι πρεπει να προσέξω όσον αφορά την περιπτωση λύσσα;
Κι εδώ στα μέρη μου χαμός γινεται, παρά πολλές κυκλοφορούν.
Και τα 8αρια και τα 9αρια την αφήνουν "κάγκελο", όλα εξαρτώνται βέβαια από την απόσταση που βρίσκεται το ζωντανό. Η θήρα επιτρέπεται μόνο στην προβλεπόμενη χρονική περίοδο από την ετήσια "Ρυθμιστική". Για τη λύσσα θέλει προσοχή, καλύτερα να φωναξετε το δασαρχειο να την παραλαβουν ειδικοί...
Εγώ όσες χτυπάω τις τρωνε σ ενα βραδυ τα ποντικια της υπαιθρου .sarcastic.
 
Θυμαμαι με την beretta και **** super kill νο7 στα 25 την ειχε φαει για τα καλα και επεσε παρακατω ξερη. Το καλυτερο σκοτωμα που χω κανει ηταν με biturbo no5 στα 7 μετρα σουρουπο για φασσες. Εκει κοπηκε στα 10. Δοκιμαστε
 
Της εχω πολυ μανια... Δεν θα ξεχασω την ιστορια του παππου. Ειναι πανπονηρες. Ηταν με τον φιλο του πολυ για λαγο και την βρηκε η τουφεκια στα πισω ποδια, ετρεξε και κριφτηκε σε μια τρυπα σε πλαγια. Ο φιλος πηγε και σκουντηκε με τις καννες τους χωματολιθους που ηταν στο ανοιγμα κι αυτη πεταχτηκε και αρπαξε τις καννες με το στομα, τοσο δυνατα που εκανε σημαδι
 
Θυμαμαι με την beretta και **** super kill νο7 στα 25 την ειχε φαει για τα καλα και επεσε παρακατω ξερη. Το καλυτερο σκοτωμα που χω κανει ηταν με biturbo no5 στα 7 μετρα σουρουπο για φασσες. Εκει κοπηκε στα 10. Δοκιμαστε
Ειναι υπερβολη αλλα δεν θα ξεχασω τη στιγμη... Ημουν απο πισω της και δεν με καταλαβε. Μολις γυρησε μειναμε καποια δευτερολεπτα ακινητοι τετ α τετ... Τραβηξα την σκανδαλη...
 
Back
Top