Αγριόχοιρος

Ναι ναι στο καρτέρι ήμουν και εγώ σημερα το πρωι Ορη βάλτου εδω μας πέρασε ανάμεσα σε εμένα και τον αδερφό μου και δεν μπορεσαμε να το ντουφεκισουμε βάλαμε δεύτερη παγανα μετα και το βαρέσαμε!
πατριωτη ελπιζω να μεινεις ολοι την εβδομαδα ε?
 
Γεια σας αλανια μου!
Σας χρωστούσα μια δοκιμή
40 και 60 περίπου μετρα 4/5 μολυβια στον στοχο

Πολύ σφιχτό γκρουπ.
Εφόσον επιδιώκεις τέτοια συγκέντρωση γιατί να μην ρίξεις μονόβολο (εφόσον το καρτέρι το επιτρέπει);
 
Γεια σας αλανια μου!
Σας χρωστούσα μια δοκιμή
40 και 60 περίπου μετρα 4/5 μολυβια στον στοχο
Ωραιο γκρουπαρισμα εκαναν παντως σ αυτα τα μετρα..αν θες ριχτα και λιγο μακρυτερα να δεις τι ψαρια πιανουν!
 
Πολύ σφιχτό γκρουπ.
Εφόσον επιδιώκεις τέτοια συγκέντρωση γιατί να μην ρίξεις μονόβολο (εφόσον το καρτέρι το επιτρέπει);
Η δοκιμη αυτη με μονοβολα ειναι απ οτι καταλαβαινω απο τις τρυπες..εκτος αν ειναι τοσο ζουμαρισμενη
 
Last edited:
Οι δοκιμη αυτη με μονοβολα ειναι απ οτι καταλαβαινω απο τις τρυπες..εκτος αν ειναι τοσο ζουμαρισμενη

Α καλά, χαχα έχεις δίκιο είμαι στραβός :p
Νόμιζα ότι είναι κάποια ιδιογόμωση 5βολο ή κάτι περίεργο. Ούτε καν ξέρω πως μου 'ρθε..
Γράψτε λάθος!
 
Α καλά, χαχα έχεις δίκιο είμαι στραβός :p
Νόμιζα ότι είναι κάποια ιδιογόμωση 5βολο ή κάτι περίεργο. Ούτε καν ξέρω πως μου 'ρθε..
Γράψτε λάθος!
:D:D:D μπα 5βολο δεν εχουμε εφευρει ακομα..2βολο και 3βολο υπαρχει..ψαρωσα καο γω για μια στιγμη οταν πρωτοεοδα την φωτο
 
:D:D:D μπα 5βολο δεν εχουμε εφευρει ακομα..2βολο και 3βολο υπαρχει..ψαρωσα καο γω για μια στιγμη οταν πρωτοεοδα την φωτο

Ξέρω γω ρε παιδί μου, όταν φτιάχνεις μόνος σου βάνεις ότι θες μέσα :p. Έχουμε 9+1, γιατί να μην έχουμε και 4+1; :D :D
 
το σηγκεκριμενο Καπρι μας χάλασε τον ύπνο. Το πιο εύκολο γουρούνι που έχω χασει ποτέ. Τελικά μετά από 2ωρες κυνήγι έπεσε ο καπρος από από τον κυρ Βαγγέλη. Παιδιά τελικά όλα βαριούνται και όλα χάνονται.
 
το σηγκεκριμενο Καπρι μας χάλασε τον ύπνο. Το πιο εύκολο γουρούνι που έχω χασει ποτέ. Τελικά μετά από 2ωρες κυνήγι έπεσε ο καπρος από από τον κυρ Βαγγέλη. Παιδιά τελικά όλα βαριούνται και όλα χάνονται.
Πολύ ωραίοι...μπράβο!!!!
Σα μοσχαράκι φαίνεται...

Βαράτε γιατί θα μας φάνε ζωντανούς...
 
Back
Top