Αγριόχοιρος

Μπράβο Κώστα! Ωραίο γουρούνι φίλε. Πήγες και εσύ μαζί?
Ναι ναι στο καρτέρι ήμουν και εγώ σημερα το πρωι Ορη βάλτου εδω μας πέρασε ανάμεσα σε εμένα και τον αδερφό μου και δεν μπορεσαμε να το ντουφεκισουμε βάλαμε δεύτερη παγανα μετα και το βαρέσαμε!
 
Καλη έναρξη γουρουναδες ήρθα το πρώτο για φέτος![/url
Ωραίος σεφτές.
Και για σας παιδια και για μας εδω στο HL..shake hands.
Οφθαλμόλουτρο μεχρι να πάρουμε και μεις τα βουνά.
Καλη κυνηγητική χρόνια και με ασφάλεια σε όλους.
Και εκτός απο την παρέα μας και τα γουρουνια, κυκλοφορούν και άλλοι στο δάσος.
Ειτε για ξύλα ειτε για μανιτάρια ειτε για μελίσσια ειτε γιατι αγαπούν την φύση.
ΠΡΟΣΟΧΗ.
 
Για γενικής χρήσης έλεγα να κοιτάξω, να το χω στην ζώνη σαν τον τζονυ;)
Και καρτερι θα είμαι και με τα σκυλια. Ανάλογα..
Πιστευω ότι ένα μαχαίρι σαν του ραμπο να περιμένεις το γουρούνι στο δέντρο και να πευτεις πάνω του να το σφαζεις θα σε βόλευε εσένα. Σε βλέπω λίγο wild. Behave your self.
 
Ναι ναι στο καρτέρι ήμουν και εγώ σημερα το πρωι Ορη βάλτου εδω μας πέρασε ανάμεσα σε εμένα και τον αδερφό μου και δεν μπορεσαμε να το ντουφεκισουμε βάλαμε δεύτερη παγανα μετα και το βαρέσαμε!
Αυτα ειναι τα ωραία
 
Μπραβο στα παιδια που χαρηκαν σημερα την εναρξη και μπραβο σ αυτους που καρπωθηκαν και ζωα..εγω δυστυχως δεν μπορεσα να κανω εναρξη..αλλα απο ανταποκριση της ομαδας μου μιλωντας με τον πατερα μου μου ειπε οτι επαιξαν πολλα ζωα και αρκετα μεγαλα..ενα καλο καπρι βγηκε σε ενα καρτερι αλλα δυστυχως δεν το πηρε και ενα αλλο παρα πολυ μεγαλο ζωο απ οτι μου ανεφερε περασε αναμεσα απο τα καρτερια χωρις να δωσει ευκαιρια για βολη..δεν πειραζει το θεμα ειναι οτι το χαρηκαν και αυριο μερα ειναι
 
Σημερα εκανε σεφτε και η παρεα μου..απο το πρωι επαιζαν αρκετα ζωα στο μερος μας ενα καπρι βγηκε στον αρχηγο και το πηρε και μετα αλλο ενα κοπαδι κυνηγηθηκε και μια σκροφα ξεκοψε απο το κοπαδι και ξαναπερασε απο τον αρχηγο που την πηρε και αυτη..το μονο ασχημο ηταν οτι και τα δυο επεσαν μεσα σε ρεματια αποτομη και επιστρατευτηκε εργατης για να τα τραβηξουν πανω..επαιτε συνεχεια
 
Σημερα εκανε σεφτε και η παρεα μου..απο το πρωι επαιζαν αρκετα ζωα στο μερος μας ενα καπρι βγηκε στον αρχηγο και το πηρε και μετα αλλο ενα κοπαδι κυνηγηθηκε και μια σκροφα ξεκοψε απο το κοπαδι και ξαναπερασε απο τον αρχηγο που την πηρε και αυτη..το μονο ασχημο ηταν οτι και τα δυο επεσαν μεσα σε ρεματια αποτομη και επιστρατευτηκε εργατης για να τα τραβηξουν πανω..επαιτε συνεχεια
μπράβο στην δυνατή κι οργανωμένη ομάδα σας
η συνέχεια όχι απλά καλή αλλά να είναι καλύτερη :)
 
Παλληκάρια μου καλή χρονιά να έχουμεε πολύ προσοχή και ασφάλεια. Τα κέφια μας θα τα κάνουμε σίγουρα. Η έναρξη θα με βρει στη συρα με τη γυναίκα και 2 φίλους να διακοπαρω αλλά θα επανέλθω με ένα καλό καπρι σε κάποιο από τα επόμενα σκ, επιφυλασσομαι.
Καλές διακοπές πατριώτη!Με το καλό και ο κάπρος!
 
Back
Top