Αγριόχοιρος

Ρε φιλαρακι ο τροπος που γραφεις ειναι ακαταλαβιστικος. Μπορεις σε παρακαλω να γραφεις λιγο πιο κατανοητα τα πραγματα να καταλαβαινουμε και εμεις. Ποιος ειναι ο μπασταρδος και τι σου εκαμε; .xm.
.violin..violin..violin..violin.
 
εγραψε σημερα η ομαδα μας ενα..καλη αρχη καναμε..πολλα τα ζωα και απο κοπαδι πηραμε μια σκροφα
http://i1298.photobucket.com/albums...13131114_294742511882627840_n_zpslrjsp4kj.jpg
21761433_10209951313131114_294742511882627840_n_zpslrjsp4kj.jpg
 
Last edited:
Πεύκα Θεσσαλονίκης 15 Σεπτεμβρίου...

21731175_10212565213938218_699451605640569558_n.jpg
Βασιλη εκει πανω γινεται χαμος..ο πατερας μου λογω δουλειας πηγαινει σε εκεινες τις περιοχες και εχει συναντησει παρα πολλες φορες,,μια μερατου επιτεθηκε και μια μανα επεσε πανω στο αυτοκινητο
 
Πλάκα κάνεις!

Βασιλη εκει πανω γινεται χαμος..ο πατερας μου λογω δουλειας πηγαινει σε εκεινες τις περιοχες και εχει συναντησει παρα πολλες φορες,,μια μερατου επιτεθηκε και μια μανα επεσε πανω στο αυτοκινητο
Καρτέρι στο μπαλκόνι. Ούτε έξοδα για βενζίνες ούτε τίποτα... .sarcastic.
 
Μπράβο Μίλτο. Να είστε καλά και του χρόνου πάντα με προσοχή! Συγχαρητήρια και για την πορτοκαλί ενδυμασία σας φίλε :)
Παντα Βασιλη το τηρουμε αυτο..και ο πατερας μου που στην φωτο δεν το φοραει ο τερμα αριστερα ντυμενο σημαδουρα τον εχω κανονικα..χαχαχα
Καρτέρι στο μπαλκόνι. Ούτε έξοδα για βενζίνες ούτε τίποτα... .sarcastic.
Το χα πει στον πατερα μου παρε μια ξιφολογχη και κυνηγατα μεσα απο το αμαξι..οχι οτι χαμπαριαζουν και ιδιαιτερα
 
Αυτό είναι και ένα από τα χαρακτηρίστικά των μπαστάρδικων, δεν φοβούνται τον αστικό ιστό.
Γιωρο ειναι μεγαλο κακο αυτα τα μπασταρδεμενα..σε λιγο θα εκλειψουν τελειως τα αγρια..το βλεπεις και στην συμπεριφορα τους οτι ειναι πολυ διαφορετικα..επιτιθεντε σε ανθρωπο χωρις φοβο που το αγριο θα το κανει μονο οταν ειναι τραυματισμενο ή στριμωχθει πολυ..ακομα και στο γιατακιασμα εχουν μεαλες διαφορες
 
Γιωρο ειναι μεγαλο κακο αυτα τα μπασταρδεμενα..σε λιγο θα εκλειψουν τελειως τα αγρια..το βλεπεις και στην συμπεριφορα τους οτι ειναι πολυ διαφορετικα..επιτιθεντε σε ανθρωπο χωρις φοβο που το αγριο θα το κανει μονο οταν ειναι τραυματισμενο ή στριμωχθει πολυ..ακομα και στο γιατακιασμα εχουν μεαλες διαφορες
Είναι πολύ κρίμα, γιατί όπως λες, ο αφανισμός του άγριου είναι σίγουρος. Όπου στην φύση μπαίνει ημίαιμο, το καθαρόαιμο είναι καταδικασμένο να εκλείψει.
 
Είναι πολύ κρίμα, γιατί όπως λες, ο αφανισμός του άγριου είναι σίγουρος. Όπου στην φύση μπαίνει ημίαιμο, το καθαρόαιμο είναι καταδικασμένο να εκλείψει.
Ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα..και γι αυτο ακομα εβαλε το χερακι του ο ανθρωπος..οταν φευγουν ημερα απο εκτροφεια ειτε κατα λαθος ειτε επιτηδες τα αποτελεσματα ειναι αυτα..κριμα παντως γιατι οσοι προλαβαμε να δουμε τα αγρια ξερουμε τι παει να πει γουρουνι και τι κυνηγι κανουμε με αυτα
 
Καρτέρι στο μπαλκόνι. Ούτε έξοδα για βενζίνες ούτε τίποτα... .sarcastic.
Και όπως ειναι ξαπλωμενο στο δρόμο, φωνάζεις και τον χασάπη της γειτονιάς και σε 1 ώρα το έχεις σε μπριζόλες, Κόκκαλα για σούπες, ψαχνό για τσιγαριδες ή παστό,
φιλέτα, κιμά, κτλ.
Ούτε αίματα ούτε μυρωδιές στο σπίτι.
Καθαρά πράγματα.;)
 
Back
Top