Αγριόχοιρος

εγώ το 16αρι το έριξα με φουλ τσοκ, όπως έγραψα παραπάνω, και πέτυχα το πακέτο του Marlboro από απόσταση 35 με 40 μέτρα...
Αsso καπνιζεις,marlboro τουφεκας??.sarcastic.
Αυτο ειναι εκπληκτικο οντως!!!
Ειχες σταθερο καπου το τουφεκι?
 
Εξαιρετικα ωραιος!!!Μου βγαζει error και αμεσως την κεντρικη σελιδα αλλα δεν πειραζει.Ειδα αλλες φωτο που γραφουν αυτο που λες.Προφανως καποια πραγματα εχουν αλλαξει.Βλεπω οτι αναφερουν οτι βελτιωσαν και κατα 25% την ευθυβολια εκτος απο την σωστη συσφιξη του τσοκ.Αν βρω κανενα κουτακι απ'αυτα που λεω θα σας το δειξω.Αλλιως...με την απορια θα μεινετε!!.sarcastic..sarcastic.ha haaa
 
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για την αυριανή μας εξόρμηση! Ξεκινάμε με πολλή όρεξη και φέτος,
viber_image.jpg


Από αριστερά προς τα δεξιά, rem 12βολο semi mag, Rottweil 9βολο, winchester 9βολο, lambro 9βολο.
 
Καλα να περασεις Μανο!
Σφιξε τσοκ με το lambro. Σκορπαει στην δικια μου με τα ανοιχτα τσοκ

Θα δω που θα κάτσω και θα πράξω ανάλογα, είτε LM briley είτε IM kicks θα παίξω... θεωρώ πως δεν θα έχω θέμα με το Ported των kicks αν επιλέξω αυτό.
 
Καλη εναρξη φιλοι γουρουναδες..καλα κυνηγια να εχουμε με πολλες συγκινησεις και πανω απ ολα ψυχραιμια και μεγαλη προσοχη εκει που θα ριξουμε..εκει θα ειναι τα γουρουνια και αυριο..μην θρηνησουμε αλλα θυματα! Ας χαρουμε αυτο το μαγευτικο κυνηγι με τα σκυλακια μας και τις παρεες μας..
Αιντε παλικαρια απανω σας ολα τα γουρουνια αυριο!
 
Και ενα τραγούδι για να ανάψουνε τα αίματα σε όσους από εμάς θα βγούμε το πρωι για γουρούνια!!
Πετρολουκας με Κυριτση ειναι οτι πρεπει να ανοιξει ομορφα η σεζον..και ο κυριος του βιντεο μεγαλος μαστορας στο ραβδωτο!
 
Φτάνουμε στο χωριο σε λίγη ωρα! Καλη έναρξη σε όλους και όπως γράφετε με πολλή προσοχή!! Ανταπόκριση αυριο με το καλο απο ολα τα μέτωπα!
Καλή έναρξη φιλαράκι!μην τα βαρεσει μονάχα όλα αυτό το σ/κ....άσε και κανένα για την Τετάρτη!
 
Οχι γουρουνια του χασαπη !:oops: μπασταρδε.
Ρε φιλαρακι ο τροπος που γραφεις ειναι ακαταλαβιστικος. Μπορεις σε παρακαλω να γραφεις λιγο πιο κατανοητα τα πραγματα να καταλαβαινουμε και εμεις. Ποιος ειναι ο μπασταρδος και τι σου εκαμε; .xm.
 
Back
Top