Αγριοκούνελο

είμαστε έτοιμοι για αγριοκούνελο ; συμβαίνει τώρα :)

21763576_10213765547189945_991016421_n.jpg
Γεια σου παυλαρα!
 
:confused::confused::confused:.....σε δέκα ζωές μπορεί κάτι να κατάφερνε :cool:
Και εμένα μου ακουγόταν περίεργο που μου το έλεγε....αλλά σε κάποιες περιοχές όντως ισχύει....έχω κυνηγήσει 5 χρονιές σερί Λήμνο κουνέλια πέρδικες φασιανούς παπιά.....είναι παράδεισος......
 
Γιατί μειώθηκαν από αρρώστια ?
Κοιτα οι αποψεις ειναι πολλες και δε ξερεις τι να πιστεψεις!καποιοι λενε απο αρρωστια οι πιο παλιοι απο τη ξηρασια που επικρατει μηνες τωρα στο νησι μεχρι και το σεναριο οτι ριξανε ιο τον ιδιο που ειχαν ριξει στην αυστραλια!εγω εχω βαρεσει δυο με μυξοματωση σε αρχικο σταδιο!παρολα αυτα κουνελια υπαρχουν πανω στα βουνα σε ικανοποιητικους αριθμους απλα θελει παραπανω αγωνα απ τα πιο ευκολα των καμπων που ειχαμε συνηθισει!οσο για φαγητο ξερω μια κοπελα ντοπια με μαγαζι ουζοτσιπουρο κατασταση και καθε χρονο της δινω ενα να μου το φτιαξει για μεζε για τσιπουρο μια χαρα ητανε εδω και δυο μερες που το χω φαει καμια ενοχληση.shake hands.
 
Εγω πάλι άκουσα οτι έπεσε υπερατλαντικος πύραυλος αερίων στο νησί για τα κουνέλια... .very funny.
Ξέρεις κατι παραπάνω να μας πεις. Γιατί το άκουσα και γω .hair. μήπως είναι απλά φήμες .pop..smashfrak..smashfrak.
 
Back
Top