Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Δεν σπαζομαι καθολου φιλε, απλα αντι να μιλας για κυνηγια πετας συνεχεια σποντες...απαντησα γιατι καποιος μια στο τοσο πρεπει να απαντησει

Το κολλημα οπως καταλαβαινεις το εχει αυτος που πεταει μπηχτες συνεχεια και οχι εγω που ειπα να ξεκολλησετε μερικοι με αυτα τα θεματα και να βγειτε για κυνηγι.
Εγω δεν εχω κολημα απλα το παρακανω στο καλαμπουρι αμα με γνωρισεις απο κοντα θα καταλαβεις
 
Έχω τεστάρει την Μ2 με καλύτερο όπλο από το δικό σου Βαγγέλη και μια από τα ίδια ήταν.
Δηλαδη Βασιλη παραδεχεσαι οτι υπαρχουν καλυτερα αρα και χειροτερα οπλα οσον αφορα την καννη...
 
Ξερω θα μου πεις ρεμη εχουν οι σωβαροι μεγαλου βελινεκους αλλα αμα εισαι για φασσα με δυο οπλα και εχεις τη ρεμη πορτ παγκαζ και κυνηγας με μπενελλι τα χω δει τι να πω
Ναι γενικά όταν κυνηγάς με μπενελι πάντα χρειάζεται ένα όπλο στο αμαξι
 
Περίμενε έχω μια από τον Απρίλιο βουτηγμένη σε μίγμα με θειικό οξύ και κυροζινη θα την βγάλω σε λίγες μέρες αν υπάρχει ακόμη η κανη και δεν έχει λιώσει πιο δηλητηριασμένη κανη δε θα χετε δει το μόνο που θα φοβάμαι είναι να φάω τα θηράματα που θα σκοτώνει μην τα δηλητηριάζει και αυτά
 
Back
Top