Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Μια μερα λεει ενας στη παρεα με μπερεττα 390 : κωλομπενελλι πηδηξε ο αλλος απ το αγροτικο χτυπισε κατω το κοντακι και πεταχτικε το φυσιγγι απ τη θαλαμη. Και του λεω εγω ο μπενελακιας αν ειχε μπερεττα και δεν ανοιγε το κλειστρο να φυγει το φυσιγγι πιος θα μας ελεγε το περιστατικο ρε φιλε αχαχαχαχα δε λεει καλα που δε σκωτοθικε ο παπαρας επρεπε να χει μπερεττα ο αλλος να του σκαγε στη μαπα το δραμι αχαχαχαχα
 
Καλα που ξεκολλησε και μια κανη απο πενελλι καποτε στο αμερικα και εχουνε να λενε και οι αλλοι τωρα ψαχνω να βρω εναν να πει εμενα δε μου παθε τιποτα η ρεμινγκτον μου αχαχαχαχαχχα
 
Ναι εδω στη δραμα αμαθα απο τουφεκιες ειναι και μου ρχοντε για αποχη αχαχαχααχα πηρα μια για φετος που εχει οξυα καρπο και θα ναι βαριες απο φαι
Γι'αυτό δεν βγαίνουν τα κανόνια από τα πορτμπαγκάζ.Η απόχη τι μάρκα είναι benelli ;
 
Τελικα εχετε μεγαααλοοο θεμα καποιοι μπνελακηδες...καποιοι, οχι ολοι.

Πηγαινετε ρε για κυνηγι να ριξετε καμια τουφεκια κι αφηστε τις ειρωνειες και τις κακολογιες...5 χρονια με την 1100 G3 ειμαι και ειναι μια χαρα το οπλο.

Ολα μα ολα τα οπλα βγαζουν ζημιες, αναλογα τη χρηση και ποσο το προσεχει ο κατοχος,

Εχασε η Ρεμι στην ψηφοφορια και μη συζητας τι εγινε...εγω βασικα δεν ψηφησα καν γιατι το θεωρησα εντελως ανουσιο το ολο θεμα.

Τωρα οσον αφορα τις μπενελι αν εχουν θεματα φιλε Τολη, διαβασε στα αμερικανικα φορουμ να δεις...αντε καλα κυνηγια να εχουμε ολοι!
 
Last edited:
Τελικα εχετε μεγαααλοοο θεμα καποιοι μπνελακηδες...καποιοι, οχι ολοι.

Πηγαινετε ρε για κυνηγι να ριξετε καμια τουφεκια κι αφηστε τις ειρωνειες και τις κακολογιες...5 χρονια με την 1100 G3 ειμαι και ειναι μια χαρα το οπλο.

Ολα μα ολα τα οπλα βγαζουν ζημιες, αναλογα τη χρηση και ποσο το προσεχει ο κατοχος,

Εχασε η Ρεμι στην ψηφοφορια και μη συζητας τι εγινε...εγω βασικα δεν ψηφησα καν γιατι το θεωρησα εντελως ανουσιο το ολο θεμα.

Τωρα οσον αφορα τις μπενελι αν εχουν θεματα φιλε Τολη, διαβασε στα αμερικανικα φορουμ να δεις...αντε καλα κυνηγια να εχουμε ολοι!
Αμαν βρε αλεξ τι να δω στα αμερικανικα φορουμ ολοι τουρκικα εχουν πλεων οποτε δε με νοιαζει η γνωμη τους και εχω μπερεττα πλεων αλλα μηπως το εχεις εσυ το θεμα πλεων γτ ολο απαντας σε τετια και να ξερεις αμα ηθελα αντι μπενελλι δυο ρεμη επερνα και οταν ερθεις εδω θα παρω τη μπενελλι απ τον εδερφο μου θα παμε μαζι για κυνηγι και τσιπουρα και μη σπαζεσε και καθολου
 
Αμαν βρε αλεξ τι να δω στα αμερικανικα φορουμ ολοι τουρκικα εχουν πλεων οποτε δε με νοιαζει η γνωμη τους και εχω μπερεττα πλεων αλλα μηπως το εχεις εσυ το θεμα πλεων γτ ολο απαντας σε τετια και να ξερεις αμα ηθελα αντι μπενελλι δυο ρεμη επερνα και οταν ερθεις εδω θα παρω τη μπενελλι απ τον εδερφο μου θα παμε μαζι για κυνηγι και τσιπουρα και μη σπαζεσε και καθολου
Δεν σπαζομαι καθολου φιλε, απλα αντι να μιλας για κυνηγια πετας συνεχεια σποντες...απαντησα γιατι καποιος μια στο τοσο πρεπει να απαντησει

Το κολλημα οπως καταλαβαινεις το εχει αυτος που πεταει μπηχτες συνεχεια και οχι εγω που ειπα να ξεκολλησετε μερικοι με αυτα τα θεματα και να βγειτε για κυνηγι.
 
και οταν ερθεις εδω θα παρω τη μπενελλι απ τον εδερφο μου θα παμε μαζι για κυνηγι και τσιπουρα και μη σπαζεσε και καθολου
Θα σου φέρω εγώ δεύτερη Remington. Εσύ φρόντισε για τα τσίπουρα και που θα πάμε για κυνήγι.
 
Back
Top