Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Λοιπόν τις τελευταίες ημέρες κάνω δουλειά βασικά από υπολογιστή οπότε γράφω συχνά για ξελαμπικάρισμα.
Εξάντλησα και τις 10 επιλογές που είχα διαθέσιμες παίδες ... δεν μου έδινε παραπάνω ... και τούρκικα θα έβαζα και πιο συγκεκριμένα μοντέλα κτλ
Μόλις είδα ότι είχα μόνο 10 έβαλα το "ή άλλη της ίδιας εταιρίας" δίπλα από κάθε όπλο.
Πέρα από την πλάκα που κάνουμε νομίζω ότι ακούγονται και ενδιαφέρουσες απόψεις ...
Νομίζω μπορώ να το αλλάξω αυτό το νούμερο και να επιτρέπονται περισσότερες επιλογές. Θα το κοιτάξω και θα σου πω.
 
Την επόμενη εβδομάδα θα βάψω πράσινη μια πέρδικα και θα την παρουσιάσω στα υδρόβια Στέλιο...όχι για κανένα άλλο λόγο....απλά για να δικαιολογήσω την ψήφο μου.....very funny.
Πάντως ρε παιδιά απωθημένο το χω να πάω μια φορά στα υδρόβια....ωραία τα συνεφακια απ' τα πούπουλα της φασας...ωραία φάση η τούμπα που παίρνει ο λαγός και πέφτει.... ωραία και η φέρμα στην πέρδικα και στην μπεκατσα....
αλλά να ρίξεις σε ένα πράσινο και να το δεις να σκάσει κάτω όπως βλέπω σε βίντεο....άλλο πράγμα..
Να σκαει στο νερο ειναι ολα τα λεφταααα
 
Το πρόβλημα μου είναι ότι πράσινο.... είδα μια φορά στα όνειρα μου.....γι αυτό το σκέφτομαι.... :D :D :D
Άσε εγώ χθες είδα ότι πετούσαν δύο τρυγόνια πολύ κοντά το ένα με το άλλο και με μια τουφεκιά έπεσαν και τα δύο. Το πιάνω για έναρξη εννοείται .yel.
 
Άσχημα είναι τα μπαικαλακια❓‼️όλους αυτά μας ξεπαρθενεψαν‼️
Βρε μια χαρα ειναι αλλα εγω με μοσμπερκ ξεκινισα αχαχαχ μπαικαλ επερνα του τοτε πεθερου και πηγενα μια χαρα ηταν μια μερα λεει φερε τη μπενελλι και οταν γυρισε παραγγειλε μ2 αριστερη αχαχα
 
Παλια ειχα ενα φιλο υπηρετισε για λιγο στη μοναδα μου τον επερνα για τσιχλες απογευματινο με μια φαμπαρμ καθε μερα μονες τουφεκιες μια δυο τρεις λεω ποσες πηρες ρε κουφαλα 3 μου λεει καλα ρε τρεια κουτια φυσιγγια και ειπα τον πουστη μονες τουφεκιες τα πεθανε τουφεκος και μου απανταει μονες ριχνει το φαμπαρμ οχι εγω αχαχαχαχα
 
Back
Top