Έκθεση 2017 ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ

Όσοι μπορείτε, "επιβάλλεται" να πάτε!
Μεγάλη ευκαιρία για να εκφραστούν στον κύριο πρόεδρο όλα εκείνα που κατά καιρούς γράφουμε, για τους προβληματισμούς μας, τα παράπονά μας και τις προτάσεις μας. Μήπως και ξυπνήσετε κάποιους από τον λήθαργό τους...
Επίσης μεγάλη ευκαιρία για τη διαχείριση του φόρουμ αποτελεί και το δεύτερο μέρος της εκδήλωσης όπου θα έχει τη δυνατότητα να παρουσιάσει τη φιλοσοφία και τις απόψεις του φόρουμ...
http://www.orion.net.gr/index.php?m=2&c=act/2017/kynigesia.htm
Μπόρεσε κάποιος να παραβρεθεί στην εκδήλωση;
 
Αύριο θα είχε ενδιαφέρον αν παω ,να τον ρωτήσω να μου πει πως δικαιολογεί αυτή την τιμή και μάλιστα στην δύσκολη εποχή που διανύουμε.
90 τα Βrain και 120 τα Muller. έχει 30 ευρώ διαφορά από κορυφαία τσοκ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο ακριβά στο ξεκίνημα τους και χωρίς να έχουν δοκιμαστεί στον χρόνο. Δηλαδή αν αποδειχτούν τέλεια και κάνουν όνομα και στο εξωτερικό πόσο θα έχουν? Έλεγα να πάρω ένα για κοντινά στο περπατητό. Η προσφορά της έκθεσης είναι όμως 5 ευρώ κάτω. Στα όρια της κοροϊδίας. Οπότε όχι...
 
90 τα Βrain και 120 τα Muller. έχει 30 ευρώ διαφορά από κορυφαία τσοκ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο ακριβά στο ξεκίνημα τους και χωρίς να έχουν δοκιμαστεί στον χρόνο. Δηλαδή αν αποδειχτούν τέλεια και κάνουν όνομα και στο εξωτερικό πόσο θα έχουν? Έλεγα να πάρω ένα για κοντινά στο περπατητό. Η προσφορά της έκθεσης είναι όμως 5 ευρώ κάτω. Στα όρια της κοροϊδίας. Οπότε όχι...

Πολύς ντόρος ,πολύς καπνός .....τι να πω.Όταν με τα ιδια λεφτά φέρνεις απο Αμερική με τα μεταφορικά ,π.χ. 2 carlson's.
Προσωπικά δεν πρόκειται να δώσω αυτά τα χρήματα με ότι κι αν ακούσω .
 
IMG_6578.jpg
 
Αυριο κατα τις 11.30 θα ειμια στην εκθεση.Θα χαρω πολυ να συναντησω καποιον απο κοντα
Καλημερα φιλιππε!!θα σε παρακαλουσα αν μπορεις να βγαλεις μερικες φωτο απο τα σκοπευτικα της guerini στον touri μιας που θα πας στην εκθεση!!να τα δουμε και εμεις!!
Καλα να περασεις!!
 
Πολύς ντόρος ,πολύς καπνός .....τι να πω.Όταν με τα ιδια λεφτά φέρνεις απο Αμερική με τα μεταφορικά ,π.χ. 2 carlson's.
Προσωπικά δεν πρόκειται να δώσω αυτά τα χρήματα με ότι κι αν ακούσω .
dim63. τυχαία είδα τώρα για αγορά έχει προσφορά τα muller 79 ευρω...
 
Είδε κάποιος φίλος από κοντά τις 20αρες afinitty να μου πει εντυπώσεις;
Υπήρχαν γενικά καραμπινες σε διαμετρημα 20.
Γιαννη ο ναυπλιωτης τις ειχε ολες διαθεσιμες για χουφτωμα. Τις επωμισα ολες η 20αρα τελεια ελαφρια τελειο ζυγισμα σου ρχεταο αμεσως. Μετα πηγα στη 12αρα και καθομουν 15 λεπτα και επωμιζα την κοιτουσα και την ξανακοιτουσα. Τις franchi τις ειχα εκτος στοχου για αγορα αλλα μου καθονται τελεια. Πηρα και το φυλλαδιο και ττην ζαχαρωνα σημερα αλλα διαβασα ολες τις κριτικες στο διαδικτυο....και προβληματιζομαι σχετικα με τις εμπλοκες....
Τωρα θα μου πειτε αμα παρεις benelli εισαι σιγουρος οτι ολα θα ειναι κομπλε???
 
Γιαννη ο ναυπλιωτης τις ειχε ολες διαθεσιμες για χουφτωμα. Τις επωμισα ολες η 20αρα τελεια ελαφρια τελειο ζυγισμα σου ρχεταο αμεσως. Μετα πηγα στη 12αρα και καθομουν 15 λεπτα και επωμιζα την κοιτουσα και την ξανακοιτουσα. Τις franchi τις ειχα εκτος στοχου για αγορα αλλα μου καθονται τελεια. Πηρα και το φυλλαδιο και ττην ζαχαρωνα σημερα αλλα διαβασα ολες τις κριτικες στο διαδικτυο....και προβληματιζομαι σχετικα με τις εμπλοκες....
Τωρα θα μου πειτε αμα παρεις benelli εισαι σιγουρος οτι ολα θα ειναι κομπλε???
Ευχαριστώ Παναγιώτη. Όσο για τις κρητικές που έχουμε διαβάσει κατά καιρούς κάποιες είναι αλήθεια αλλά υπάρχουν και οι κακοπροαιρετες. Δεν αναφέρομαι μόνο για τις Franchi , γενικά μιλάω για όλα τα όπλα. Εντάξει πάντα η franchi ήταν ένα κλικ πίσω από τις άλλες μεγάλες ιταλικές εταιρείες σε ποιότητα αλλά αυτό δε σημαίνει πως τα όπλα της είναι της πλάκας. Εξάλλου έχουμε δει και διαβάσει για αστοχίες υλικών και υποβάθμιση της ποιότητας σε όλες τις εταιρείες.
 
Σάββατο απόγευμα επισκέφτηκα κι εγώ την έκθεση. Πήγα με παρά πολύ χαμηλές προσδοκίες ,γνωρίζοντας τις πολλές και ηχηρές απουσίες και γι αυτό το λόγο δεν υπήρξε καμία απογοήτευση.
Μου άρεσαν αρκετά κάποια ρούχα της Ιταλικής Univers στο περίπτερο της ΚΑΛΚΟ.
Από αυτογεμη για μένα ένα μόνο όπλο υπήρχε.
BREDA 930i.pray to God. έπαθα πλάκα.
Δεν μας αφήνουν να κάτσουμε ήσυχοι οι άτιμοι .sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top