Έκθεση 2017 ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ

Eιναι κ ο παπατριανταφυλλου με τα ροκετ στην εκθεση?
όχι Τάσο οι φωτό είναι από το περίπτερο του φίλου Βαγγέλη με τις τροφές fisidog ο οποίος έχει φιλικές σχέσεις με τον rocket :)
ο Βαγγέλης σύντομα θά έχει υλικά ιδιογόμωσης και όπλα από Ιταλία,όπως μου είπε,όπως επίσης 1 φυσίγγι για τσίχλα που θα γεμίζεται Ιταλία
περισσότερα όταν με το καλό τα φέρει
 
Καλημερα φιλιππε!!θα σε παρακαλουσα αν μπορεις να βγαλεις μερικες φωτο απο τα σκοπευτικα της guerini στον touri μιας που θα πας στην εκθεση!!να τα δουμε και εμεις!!
Καλα να περασεις!!
Δημήτρη στα σκοπευτικά και στα guerini έβαλα φωτό όπου μπορούμε και να το συζητήσουμε :)
 
επωμισε καποιος την titano η την affinity sporting να μου πει γνωμες?

Πήγα στο περίπτερο του Ναυπλιώτη με σκοπό να επωμίσω την Sporting...Δεν πιστεύω πως είχε κάποια διαφορά το πέσιμο της με την Affinity την συνθετική..Ένα καλά ζυγισμένο όπλο με 76 εκ. κάννη έσω έξω τσοκάκια σε στυλ Super sport και υπερηψωμενή ρίγα...Μπήκα σε σκέψεις ίσως είναι η επόμενη αγορά μου
 
φίλος που πήγε δεν είδε καμία προσφορά €88 τα έδινε μου είπε,,,ήταν να πάρει το MR & TM και τελικά δεν πήρε τίποτα γιατί του άλλαξαν γνώμες οι τουφεκιές που είχε σε κάτι αφίσες για την διαφορά μαμα με brain .sarcastic.

τί να πει κανείς....
 
Πήγε κανείς στο περίπτερο των BRAIN, να δει τις "προσφορές";.very funny.
Ναι πήγα εγώ! Ήταν τόσο καλές και αναπάντεχες οι προσφορές που πήρα όλες τις συσφύξεις και το MR επειδή το χρησιμοποιώ περισσότερο το πήρα και σε διαφορετικά χρώματα για να το συνδιάζω ανάλογα με τα ρούχα!
 
Παλικαρια ο κυριος Σωτηροπουλος εχει αναλυσει την τιμη των τσοκ του στο θεμα του. :)
Olla ειναι και θεμα οπλου!!! μην το ξεχνατε αυτο. Σε καποια τεριαζουν καλιτερα, σε καποια τεριαζει καλητερα καποια αλλη μαρκα.Και καποια οπλα δεν εχουν ανανγκη απο αφτερ μαρκετ. Βλεπε Μπρετα 930.;)
 
Επισκεφτήκαμε και μεις χθες την έκθεση με το σύλλογο Αγρινίου. Σαν πρώτη φορά που πηγαίνω εντυπωσιάστηκα απο την όλη γιορτή και απο την παρουσία του κόσμου. Πολλά όμορφα προιόντα, πανέμορφα σκυλάκια, ωραίες γυναικίες παρουσίες και φυσικά όπλα που ήθελα να δω απο κοντά. Εκείνα τα ρημάδια τα Benelli δεν κατάφερα να τα δω με την ησυχία μου μιας και είχε πάντα κόσμο το περίπτερο.
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν το στήσιμο της έκθεσης. Θα μπορούσε να απλωθεί περισσότερο ώστε να μη μπουκώνουν οι διάδρομοι απο τον κόσμο. Επίσης δεν μου άρεσαν και πολλές τιμές που είδα μιας και ήταν αρκετά παραπάνω απο τιμές ιντερνετ. Πήρα για το καλό μια ζώνη για φυσιγγάκια και τέλος.
Και του χρόνου!
 
Last edited by a moderator:
Καλησπέρα σε όλους!

Σχετικά με τις περιβόητες προσφορές της έκθεσης, να πω πως αυτό που ανακοίνωσα ήταν πως για την έκθεση η τιμή δεν θα είχε την αύξηση που θα γίνει (92 ευρώ κατ΄ελάχιστο) και δινόταν μαζί και ένα καπέλλο αξίας 6 ευρώ.
Όπως καλά ανέφερε ο φίλος Vasilis, το κόστος κατασκευής των BRAIN έχει αναλυθεί εκτενώς, εάν κάποιος πιστεύει πωε είναι ακριβά, πολύ θα ήθελα να μου πει και μένα πως να τα φτιάχνω πιό φτηνά αλλά....ΟΧΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ!
Θα ήθελα να θυμήσω επίσης πως στις αρχές διαφημίζαμε στα περιοδικά τιμή 88 ευρώ και από τέλος Σεπτεμβρίου 97. Προσπαθήσαμε με "νύχια και δόντια" να κρατήσουμε την τιμή γιά όλη την περίοδο κυνηγίου χωρίς αύξηση και μετά μέχρι και την έκθεση. Τουλάχιστον, εμείς δεν κάναμε αύξηση όπως μερικοί - μερικοί στην έκθεση, δεν είδα και κανένα άλλο να κάνει κάποια προσφορά, ε μην τα ακούσω και από πάνω!

'Οσο για τον φίλο που άλλαξε γνώμη και δεν τα αγόρασε γιατί είδε τις τουφεκιές BRAIN σε σχέση με συμβατικών, ε πιά, είναι αυτές που έχουμε και στο site, αυτές και που έχουν "πάρει τα μάτια" πολλών σκοπευτών και κυνηγών στο εξωτερικό με αποτέλεσμα να έχουμε αρχίσει τις εξαγωγές με ρυθμό που δεν πιστεύουμε (και έχουμε και τις πρώτες ενθουσιώδεις κριτικές!). Παλληκάρια, πρέπει να ξέρουμε και λίγο από βλητική λειόκαννου, όχι μόνο να παριστάνουμε ότι ξέρουμε, φιλικά μιλώντας πάντα.

Κατά τα άλλα, θέλω να ευχαριστήσω όλους τους φίλους από το H/L που πέρασαν από το περίπτερο, μου είπαν θετικότατες κριτικές για τα BRAIN, συατηθήκαμε και γνωριστήκαμε και από κοντά και πολλοί αγόρασαν και άλλα τσοκ ΒRAIN για τα όπλα τους...Να είστε όλοι καλά και

Καλή Ανάσταση

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Back
Top