Έκθεση 2017 ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ

Εγω την είδα αλλά ήταν με ...χειροπέδες..sarcastic.
Την "ελευθέρωσαν και την δοκίμαζε ο κόσμος ;;
Μπορώ να πω οτι από καινούρια όπλα μόνο ο Ναυπλιώτης τα είχε όλα ελεύθερα σε οπλοβαστό και μπορούσες να δοκιμάσεις όποια ήθελες.
Την είχε και στο περίπτερο της Hobbi και μπορούσες να την πιάσεις ελεύθερα.
 
Απο το πρωι που πήγα επέστρεψα στις 16,50.Ξεκίνησα να φυγω μετα την επίδειξη των spaniels του Νικολακλόπουλου ,αλλά όλο και κάποιον συναντούσα και άλλο που δεν ήθελα.
Το ξαναλέω οτι σαν έκθεση δεν ειχε να δείξει τίποτα το ιδιαίτερο.Ομως ο κόσμος σκασμένος αφού ειχε να δει έκθεση δυο χρόνια το ήθελε πολύ .Ομως παρ ότι ήταν σκασμένος να δει νέα πράγματα και περίμενε και κάτι καλύτερο απο τιμές δεν νομίζω ότι βρήκε κάτι από αυτά τα δύο .

Οι φωτο αφιερωμένες στον Σπύρο (Ωρίων)

IMG_6605.jpg


IMG_6607.jpg
 
Εγω την είδα αλλά ήταν με ...χειροπέδες..sarcastic.
Την "ελευθέρωσαν και την δοκίμαζε ο κόσμος ;;
Μπορώ να πω οτι από καινούρια όπλα μόνο ο Ναυπλιώτης τα είχε όλα ελεύθερα σε οπλοβαστό και μπορούσες να δοκιμάσεις όποια ήθελες.
Ξέρει την δουλειά του! Ακόμα και στα φυσίγγια μπορεί να έκανε κάποιες αλχημείες φέτος και λόγω capital control μην το ξεχνάμε αυτό και λόγω ότι δεν περίμεναν τέτοια τσιχλοχρονια,αλλά σε γενικές γραμμές βγάζει πολύ καλά φυσίγγια..
 
...Ομως ο κόσμος σκασμένος αφού ειχε να δει έκθεση δυο χρόνια το ήθελε πολύ..

Το έχω ξαναπεί και παλιότερα. Αν αποφασίσουν να κάνουν την έκθεση στη Βόρεια Ελλάδα, θα πάθουν πλάκα από την προσέλευση του κόσμου. Εδώ στα βόρεια να δείτε πόσο σκασμένος είναι ο κόσμος για να δει μια κυνηγετική έκθεση...
 
Προσφορές σε εξοπλισμό έχει; Ε ουχα, παπούτσια κτλ είδα από φωτό 40% στο περίπτερο hobbi

Οι εκπτώσεις που έκαναν κάποιοι ήταν οι ίδιες που κάνουν και στα μαγαζιά τους.Δεν κέρδιζες κάτι ανα αγοραζες απο την έκθεση.Ο Καρασσαβίδης (Ηοbbι) καθε χρόνο έκανε καλές τιμές και το λέμε.Φέτος όμως παρ όλο το 40% σε κάποια προϊόντα,δεν υπήρχαν νούμερα.Ηταν όλα σπασμένα.Το ίδιο μου ειπαν αρκετοι που έψαξαν εκει για να πάρουν κατι.
Βέβαια ,ανα η έκθεση έχει τον σκοπό της παρουσίασης στο κοινό προϊόντων νέων και παλιότερων, και όχι να κανει εκπτώσεις.Όμως εδώ δυστυχώς δεν μπορούμε να μιλήσουμε για τέτοια έκθεση αφου η παρουσίαση ειναι πολύ φτωχή.Ετσι απολαμβάνουμε ,ζούμε και διεκδικούμε την στρεβλότητα όπως παντού.
 
Το έχω ξαναπεί και παλιότερα. Αν αποφασίσουν να κάνουν την έκθεση στη Βόρεια Ελλάδα, θα πάθουν πλάκα από την προσέλευση του κόσμου. Εδώ στα βόρεια να δείτε πόσο σκασμένος είναι ο κόσμος για να δει μια κυνηγετική έκθεση...
.xm.Σκασμένος μπορεί να είναι ,τι θα δει βάση αυτών που περιμένει να δει δεν ξέρω .
 
επωμισε καποιος την titano η την affinity sporting να μου πει γνωμες?
Οπως είπα και στον Ευριπίδη ,αλλά το γράφω για όποιον άλλον φίλο από την Κρήτη ενδιαφέρεται να δει από κοντά την affinity sporting ,να κανει ενα τηλεφώνημα στον Ναυπλιώτη ο οποίος στις 8 Μαίου θα έχει μια παρουσίαση στα Χανιά.
 
θέλει μεγάλη προσοχή η έκθεση
μια ματιά σε παπούτσια δεν βρήκα διαφορά που θα με έκανε να ψωνίσω
επίσης πριν 15-20 μέρες πήρα ένα καπέλο της browning από τον Μεγαγιάννη στο Κορωπί 14 ευρώ όσο έγραφε το ταμπελάκι....χθες στην έκθεση το ίδιο είχε 18 ευρώ σε περίπτερο που κάνει προσφορές ;) επίσης ένα πορτοκαλί καπέλο browning που πήγα για να πάρω 18 ευρώ ο Μεγαγιάννης που είδα όταν πήρα το άλλο 20 ευρώ χθες στην έκθεση πάλι στο ίδιο περίπτερο και στο site του που είδα πριν λίγο 18 ευρώ.....ε άι σιχτίρ με το συμπάθειο .hair.
 
Ο σωτηροπουλος τι τιμες ειχε τα brain?Είχε κάποια προσφορά?
Τίποτα σε προσφορά Παναγιώτη. Τα είχε 88€ και μου είπε αν τα παραγγείλω από την έκθεση μέχρι αύριο δηλαδή, θα τα δίνει σε αυτή την τιμή,γιατί από Δευτέρα πάνε 92€. Γενικά η έκθεση δεν είχε προσφορές,μόνο ο Καρασαβιδης είχε 40% και δεν ξέρω αν μου διαφεύγει άλλος. Πάντως γενικώς προσφορές γιόκ και γενικά δεν μου άρεσε η έκθεση...αν και είχε να γίνει καιρό,περίμενα περισσότερους εκθέτες και καλυτερες τιμές. Προσωπικά δεν μου έκανε κλικ στο μάτι τίποτα ..
 
Ρε μάγκες λέτε όλοι ότι δεν είχε καμία προσφορά στην έκθεση και σας πιστεύω. Αύριο που θα πάω θα το διαπιστώσω και εγώ φαντάζομαι. Αλλά γιατί κάποιοι επαγγελματίες μας έλεγαν για εκπλήξεις στην έκθεση????????
 
Τίποτα σε προσφορά Παναγιώτη. Τα είχε 88€ και μου είπε αν τα παραγγείλω από την έκθεση μέχρι αύριο δηλαδή, θα τα δίνει σε αυτή την τιμή,γιατί από Δευτέρα πάνε 92€. Γενικά η έκθεση δεν είχε προσφορές,μόνο ο Καρασαβιδης είχε 40% και δεν ξέρω αν μου διαφεύγει άλλος. Πάντως γενικώς προσφορές γιόκ και γενικά δεν μου άρεσε η έκθεση...αν και είχε να γίνει καιρό,περίμενα περισσότερους εκθέτες και καλυτερες τιμές. Προσωπικά δεν μου έκανε κλικ στο μάτι τίποτα ..
Ακριβαινουν τα brain;;για ποιο λογο ακριβώς;;;
 
Ρε μάγκες λέτε όλοι ότι δεν είχε καμία προσφορά στην έκθεση και σας πιστεύω. Αύριο που θα πάω θα το διαπιστώσω και εγώ φαντάζομαι. Αλλά γιατί κάποιοι επαγγελματίες μας έλεγαν για εκπλήξεις στην έκθεση????????
Δεν διευκρίνισαν για θετικές η αρνητικές .Οπότε ο χρησμός ειναι σωστός..sarcastic.
 
Παραθέτω απάντηση του κ. Σωτηροπούλου από το θέμα Brain Chokes.:
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ HL ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΗΣ BRAIN ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ 2017 (MEC ΠΑΙΑΝΙΑ, 7 - 8 - 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, ΜΕΤΑΞΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΥ). ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ...ΥΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!"
Και ρωτώ που ειναι οι προσφορές;
 
Παραθέτω απάντηση του κ. Σωτηροπούλου από το θέμα Brain Chokes.:
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ HL ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΗΣ BRAIN ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ 2017 (MEC ΠΑΙΑΝΙΑ, 7 - 8 - 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, ΜΕΤΑΞΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΥ). ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ...ΥΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!"
Και ρωτώ που ειναι οι προσφορές;
Τι ψαχνεις τώρα φίλε Διαμαντή;
 
Παραθέτω απάντηση του κ. Σωτηροπούλου από το θέμα Brain Chokes.:
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ HL ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΗΣ BRAIN ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ 2017 (MEC ΠΑΙΑΝΙΑ, 7 - 8 - 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, ΜΕΤΑΞΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΥ). ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ...ΥΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!"
Και ρωτώ που ειναι οι προσφορές;

Αύριο θα είχε ενδιαφέρον αν παω ,να τον ρωτήσω να μου πει πως δικαιολογεί αυτή την τιμή και μάλιστα στην δύσκολη εποχή που διανύουμε.
 
Back
Top