Έκθεση 2017 ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ

Θα πλήρωνα τριπλό και τετραπλό εισιτήριο σήμετα στην έκθεση για να δω τον @evripidis302 στο περίπτερο του Ναυπλιώτη..! Να τους έλεγε πόσο ευχαριστημένος έμεινε απο τα φυσίγγια τους φέτος..!.llk.

Πέρα απο την πλάκα ήταν πολύ όμορφη η βόλτα. Μπορεί κανείς να μάθει και να δει τα πάντα.. Όλοι οι επαγγελματίες του χώρου πρόθυμοι να ενημερώσουν και να λύσουν την οποιαδήποτε απορία. Δυστυχώς δεν πρόλαβα τον κύριο Αιγινίτη. Ο κύριος Νικολακόπουλος τον οποίο μέχρι σήμερα είχα απλά διαβάσει και δει σε video, είναι ακόμα πιο εντυπωσιακός σε αυτό που κάνει απο κοντά. Ίσως κάνω άλλη μια βόλτα την Κυριακή.
 
Πολλά Ηλία. Από φθηνά μέχρι ακριβά...
παίζει κάτι καλόοο στα 1200 ευρώ
αν συμβιμβαστείς ότι έχει σταθερά τσοκ 2-4 θα με θυμάσαι χρόνια.....για καινούργιο κούτα μιλάω
εγώ αν μπορούσα θα το έπαιρνα
μέχρι την Κυριακή το σκέφτεσαι...αν πείς ναι στο δείχνω ;)
 
Τζιμακο μίλησα με τον Φιλίππα οποτε ξερω οτι έχετε κανονισει! Εγω θα προτιμούσα να παω νωρις μεχρι τις 12 να ειμαι εκει δλδ! Εσυ που ψάχνεις για οπλο να φροντίσεις να τα δεις ολα με ησυχία! Ξανα και ξανα τα ίδια όπλα μεχρι να εισαι σίγουρος για αυτο ή αυτα που σου κάνουν κλικ!! Ειναι ευκαιρία η εκθεση!! Αδερφέ μου τωρα που εξανες και το γαμο ειναι ωρα να βάλεις μπρος για ενα δικαννακι, αλλη αίσθηση!
 
Θα πλήρωνα τριπλό και τετραπλό εισιτήριο σήμετα στην έκθεση για να δω τον @evripidis302 στο περίπτερο του Ναυπλιώτη..! Να τους έλεγε πόσο ευχαριστημένος έμεινε απο τα φυσίγγια τους φέτος..!.llk.

Πέρα απο την πλάκα ήταν πολύ όμορφη η βόλτα. Μπορεί κανείς να μάθει και να δει τα πάντα.. Όλοι οι επαγγελματίες του χώρου πρόθυμοι να ενημερώσουν και να λύσουν την οποιαδήποτε απορία. Δυστυχώς δεν πρόλαβα τον κύριο Αιγινίτη. Ο κύριος Νικολακόπουλος τον οποίο μέχρι σήμερα είχα απλά διαβάσει και δει σε video, είναι ακόμα πιο εντυπωσιακός σε αυτό που κάνει απο κοντά. Ίσως κάνω άλλη μια βόλτα την Κυριακή.
βασιλη θα ερθει μονος του 6-7 μαιου στο σκοπευτηριο εδω.θα εχουμε show.αν θες και δε δουλευω κερναω και τσικουδιες αυτα τα 2 πρωινα
.yelling.
 
παίζει κάτι καλόοο στα 1200 ευρώ
αν συμβιμβαστείς ότι έχει σταθερά τσοκ 2-4 θα με θυμάσαι χρόνια.....για καινούργιο κούτα μιλάω
εγώ αν μπορούσα θα το έπαιρνα
μέχρι την Κυριακή το σκέφτεσαι...αν πείς ναι στο δείχνω ;)
Μάκη ακόμα δεν τα έχω τα λεφτά φίλε. Το ξέρεις ότι σε εμπιστεύομαι...
 
Επιστροφή πριν λίγη και αν θέλετε να είμαι ειλικρινής , αυτό που είδα μου ήταν σχεδόν αδιάφορο.Τίποτα ιδιαίτερο και φτωχότερη της προπέρσινης .Περιμέναμε δυο χρόνια για να δούμε λιγότερα απο αυτά που βλέπαμε.Βέβαια οι σνομπ της έκθεσης μεγάλοι εισαγωγείς και καταστηματάρχες συνέχισαν στην ίδια τακτική.Να μην παρουσιάονται δηλαδή λες και φοβούνται μην τους ματιάσουμε.Τα περισσότερα περίπτερα πολύ μικρότερα απο αυτά που ειχαμε δει πριν δυο χρόνια και αυτό δείχνει ειτε τον κατήφορο της όλης κατάστασης ,είτε την μιζέρια μερικών.Μπαίνοντας βλέπεις μπροστά σου τους πρώτους εκθέτες με κατι τεράστια περίπτερα μεγάλων εταιρειών ,όπως Lambro , KALCO ,Touris, ΔΟΡΚΑΣ, GARMINκαι νομίζεις οτι η έκθεση θα έχει να δείξει πολύ περισσότερα.
Προχωρώντας ο σταθερός και πάντα πιστός Καρασσαβίδης με τις προσφορές του .Κύριας ,Οπλοτεχνική ,Max Gear , ο φίλος Γιαννης Ruote 4x4 με το περίπτερό του όπως πάντα , AKU .Καραμανίδης , και πολλοί άλλοι όπως οι γνωστοι κυνοφιλικοί όμιλοι συμπληρώνουν τους διαδρόμους.
Πολλά συγχαρητήρια σε όσους επιμένουν και μένουν πιστοί στον θεσμό και ιδιαίτερα στους μικρούς του χώρου.
Αύριο θα ειμαι πάλι εκεί ,μόνος αυτή τη φορά για άλλη μια βόλτα.

IMG_6557.jpg


IMG_6563.jpg


IMG_6561.jpg


IMG_6514.jpg




IMG_6556.jpg


IMG_6560.jpg


IMG_6559.jpg


IMG_6555.jpg


IMG_6569.jpg


IMG_6566.jpg


IMG_6568.jpg


IMG_6564.jpg



IMG_6522.jpg


IMG_6552.jpg


IMG_6551.jpg


IMG_6520.jpg


IMG_6549.jpg


IMG_6558.jpg


IMG_6547.jpg
 
επωμισε καποιος την titano η την affinity sporting να μου πει γνωμες?
Την titano την επώμισα και μπορώ να πω πως μου άρεσε πάρα πολύ, είναι ωραίο και στιβαρό όπλο, με καλά ξύλα και πρόσεξα πως έχουν κάνει πολύ καλή δουλεία στις λεπτομέρειες του όπλου (όσο μπορούσα να δω χωρίς να το λύσω). Μέχρι σήμερα ήταν ένα από τα όπλα που είχα επιλέξει για αγορά, άλλα δυστυχώς δεν είναι στα μέτρα μου. :( Την affinity δεν την είδα καθόλου.
 
Την titano την επώμισα και μπορώ να πω πως μου άρεσε πάρα πολύ, είναι ωραίο και στιβαρό όπλο, με καλά ξύλα και πρόσεξα πως έχουν κάνει πολύ καλή δουλεία στις λεπτομέρειες του όπλου (όσο μπορούσα να δω χωρίς να το λύσω). Μέχρι σήμερα ήταν ένα από τα όπλα που είχα επιλέξει για αγορά, άλλα δυστυχώς δεν είναι στα μέτρα μου. :( Την affinity δεν την είδα καθόλου.

Εγω την είδα αλλά ήταν με ...χειροπέδες..sarcastic.
Την "ελευθέρωσαν και την δοκίμαζε ο κόσμος ;;
Μπορώ να πω οτι από καινούρια όπλα μόνο ο Ναυπλιώτης τα είχε όλα ελεύθερα σε οπλοβαστό και μπορούσες να δοκιμάσεις όποια ήθελες.
 
Back
Top