Άρβυλα ( Αγορά )

Καμια φωτο δεν θα βαλεις,για εμας τους shoppers???

Σαν πρωτη εντυπωση οπως ειπα ειναι πολυ ανετα και ελαφρια... Σε σχεση με τα Zenith που ειχα νομιζω οτι αγγαλιαζουν λιγοτερο καλα και σφιχτα το ποδι, ισως λογικο γιατι ειναι ακομα καινουργια η γιατι εχουν λιγοτερα δεσιματα...
Ο λογος που τα πηρα ηταν αρχικα το βαρος τους και οι πολυ καλες εντυπωσεις που εχουν αφησει σε οσους τα δοκιμασαν... Ενας μαλιστα φιλος που ασχολειται με ζωα και κυνηγι κ τα φοραει χειμωνα καλοκαιρι απο το πρωι μεχρι το βραδυ τα αρβυλα μου ειπε οτι απο τα πολλα που εχει δοκιμασει, ειναι τα μονα που εχει χαρει, κ ειναι τα μονα που αγοραζει πλεον... Τα υπολοιπα στην πραξη...



 
Σαν πρωτη εντυπωση οπως ειπα ειναι πολυ ανετα και ελαφρια... Σε σχεση με τα Zenith που ειχα νομιζω οτι αγγαλιαζουν λιγοτερο καλα και σφιχτα το ποδι, ισως λογικο γιατι ειναι ακομα καινουργια η γιατι εχουν λιγοτερα δεσιματα...
Ο λογος που τα πηρα ηταν αρχικα το βαρος τους και οι πολυ καλες εντυπωσεις που εχουν αφησει σε οσους τα δοκιμασαν... Ενας μαλιστα φιλος που ασχολειται με ζωα και κυνηγι κ τα φοραει χειμωνα καλοκαιρι απο το πρωι μεχρι το βραδυ τα αρβυλα μου ειπε οτι απο τα πολλα που εχει δοκιμασει, ειναι τα μονα που εχει χαρει, κ ειναι τα μονα που αγοραζει πλεον... Τα υπολοιπα στην πραξη...


Καλοφορετα Αρι,πες μας σε παρακαλω αν ειναι ευκολο νουμερο και το βαρος τους,ετσι για να εχουμε μια σφαιρικη γνωμη!
Εγω σημερα δοκιμασα σε κυνηγομαγαζο της Ξανθης,τα meindl Paradiso,αρκετα ελαφρυ αρβυλο για τα χαρακτηριστικα που προσφερει...
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα αν τα βρω σε καλη τιμη να τα αγορασω!
 
Σαν πρωτη εντυπωση οπως ειπα ειναι πολυ ανετα και ελαφρια... Σε σχεση με τα Zenith που ειχα νομιζω οτι αγγαλιαζουν λιγοτερο καλα και σφιχτα το ποδι, ισως λογικο γιατι ειναι ακομα καινουργια η γιατι εχουν λιγοτερα δεσιματα...
Ο λογος που τα πηρα ηταν αρχικα το βαρος τους και οι πολυ καλες εντυπωσεις που εχουν αφησει σε οσους τα δοκιμασαν... Ενας μαλιστα φιλος που ασχολειται με ζωα και κυνηγι κ τα φοραει χειμωνα καλοκαιρι απο το πρωι μεχρι το βραδυ τα αρβυλα μου ειπε οτι απο τα πολλα που εχει δοκιμασει, ειναι τα μονα που εχει χαρει, κ ειναι τα μονα που αγοραζει πλεον... Τα υπολοιπα στην πραξη...


Ο αφυγραντήρας τι μάρκα ειναι ; .yel.
Ευχομαι να τα ευχαριστηθείς Αρι και να δικαιώσουν την αξία τους.
 
Καλοφορετα Αρι,πες μας σε παρακαλω αν ειναι ευκολο νουμερο και το βαρος τους,ετσι για να εχουμε μια σφαιρικη γνωμη!
Εγω σημερα δοκιμασα σε κυνηγομαγαζο της Ξανθης,τα meindl Paradiso,αρκετα ελαφρυ αρβυλο για τα χαρακτηριστικα που προσφερει...
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα αν τα βρω σε καλη τιμη να τα αγορασω!
Κατω από 240 δύσκολα να το βρεις φίλε μου αλλά πιστεύω το συγκεκριμένο αξίζει είναι από τα ελαφριά της meindl και επειδή πρόκειται για σχετικά νέο μοντέλο δύσκολα να βρεις ληγμένο ;)
 
Κατω από 240 δύσκολα να το βρεις φίλε μου αλλά πιστεύω το συγκεκριμένο αξίζει είναι από τα ελαφριά της meindl και επειδή πρόκειται για σχετικά νέο μοντέλο δύσκολα να βρεις ληγμένο ;)
Απο Ευρωπη γνωριζει κανενας φιλος κανενα Link μπας και το παρουμε φτηνοτερα?
 
Απο Ευρωπη γνωριζει κανενας φιλος κανενα Link μπας και το παρουμε φτηνοτερα?
Βουλγαρία αν σε βολέψει όλα τα meindl 30-40 ευρώ κάτω σίγουρα σε κάποια μπορεί και παραπάνω πχ για το Himalaya που είχα ρωτήσει 230-240 μου τι έδινε
 
Καλοφορετα Αρι,πες μας σε παρακαλω αν ειναι ευκολο νουμερο και το βαρος τους,ετσι για να εχουμε μια σφαιρικη γνωμη!
Εγω σημερα δοκιμασα σε κυνηγομαγαζο της Ξανθης,τα meindl Paradiso,αρκετα ελαφρυ αρβυλο για τα χαρακτηριστικα που προσφερει...
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα αν τα βρω σε καλη τιμη να τα αγορασω!
Το νούμερο δεν θα σε προβληματίσει καθόλου, είναι άνετα ακόμα κ στο μικρότερο δυνατό νούμερο που θες...
Βάρος δεν έχω ζυγαριά πρόχειρη αλλά ένα αντίστοιχο που είχα ζυγίσει στο κυνηγομαγαζο πριν τα παραγγειλω ήταν αν θύμαμαι καλά 650 γρ στο 44αρι με μια μικρή επιφύλαξη...
 
Το νούμερο δεν θα σε προβληματίσει καθόλου, είναι άνετα ακόμα κ στο μικρότερο δυνατό νούμερο που θες...
Βάρος δεν έχω ζυγαριά πρόχειρη αλλά ένα αντίστοιχο που είχα ζυγίσει στο κυνηγομαγαζο πριν τα πσραηγρθλβ
Είναι πολύ ελαφριά σίγουρα κάτω τον 600γρ πιστεύω
Δίκιο είχα τελικά χαχα νούμερο 41
4646
 
Σαν πρωτη εντυπωση οπως ειπα ειναι πολυ ανετα και ελαφρια... Σε σχεση με τα Zenith που ειχα νομιζω οτι αγγαλιαζουν λιγοτερο καλα και σφιχτα το ποδι, ισως λογικο γιατι ειναι ακομα καινουργια η γιατι εχουν λιγοτερα δεσιματα...
Ο λογος που τα πηρα ηταν αρχικα το βαρος τους και οι πολυ καλες εντυπωσεις που εχουν αφησει σε οσους τα δοκιμασαν... Ενας μαλιστα φιλος που ασχολειται με ζωα και κυνηγι κ τα φοραει χειμωνα καλοκαιρι απο το πρωι μεχρι το βραδυ τα αρβυλα μου ειπε οτι απο τα πολλα που εχει δοκιμασει, ειναι τα μονα που εχει χαρει, κ ειναι τα μονα που αγοραζει πλεον... Τα υπολοιπα στην πραξη...


Καλοφόρετα Άρη!
 
Στα λεφτά τους από τα καλύτερα τα τσιρουκα . Το συγκεκριμένο δεν τον ξέρω. Αλλά γενικά είναι τίμια παπούτσια άνετα και αντοχής

Ειχα φορέσει ενα ζευγάρι ενα σαββατοκυριακο που με ειχε φιλοξενήσει ενας φιλος και ειχα ξεχασει να παρω τα δικα μου. Ουτε εγω θυμαμαι ποιο μοντελο ηταν. Αλλα ηταν πολυ καλα
 
Back
Top