Άρβυλα ( Αγορά )

Στο κενετρεκ θα θες 45.
Πρόσεξε και στην κούτα του jek και στην κούτα του kenetrek γράφει 10 και μισό αλλά στην κούτα του jek γράφει επίσης και 45 ενώ στην κούτα του kenetrek γράφει επισης 44.

Δηλαδή και στα δύο γράφει 10μισο αλλά στα δικά μας νούμερα αλλάζει και γράφει 45 στο ένα 44 στο άλλο.
 
Παιδες! Εχετε αλλαξει σολες στον Αγαπιο? Αν ναι τι εντυπωσεις εχετε?
Τις καλύτερες!Σαν παιδί και σαν επαγγελματίας!Συν του ότι τα παπούτσια έγιναν καλύτερα γιατί κατάλαβε τι ήθελα.Το μόνο αρνητικό ,ο χρόνος παράδοσης.Ταξε του λίγο..ζυγουρι ;)
 
Φαίνεται ποιο στιβαρό το κενετρεκ
Δεν ξέρω αν είναι πιο στιβαρό.
Δηλαδή δεν ξέρω πιο αντέχει περισσότερο.

Το κενετρεκ όμως φαίνεται και σίγουρα είναι πιο ποιοτικό.

Πώς να στο εξηγήσω...Το αρβυλο του ε.σ. είναι πάρα πολύ ανθεκτικό αλλά δεν έχει ποιότητα.

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.
 
Δεν ξέρω αν είναι πιο στιβαρό.
Δηλαδή δεν ξέρω πιο αντέχει περισσότερο.

Το κενετρεκ όμως φαίνεται και σίγουρα είναι πιο ποιοτικό.

Πώς να στο εξηγήσω...Το αρβυλο του ε.σ. είναι πάρα πολύ ανθεκτικό αλλά δεν έχει ποιότητα.

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

Καταλαβαίνω απόλυτα γι'αυτό σε έχω ζαλίσει με τόσες ερωτήσεις δύο μέρες τώρα
 
Τις καλύτερες!Σαν παιδί και σαν επαγγελματίας!Συν του ότι τα παπούτσια έγιναν καλύτερα γιατί κατάλαβε τι ήθελα.Το μόνο αρνητικό ,ο χρόνος παράδοσης.Ταξε του λίγο..ζυγουρι ;)
Σε ευχαριστω Παρη....ειχα μαζι του μια πρωτη επαφη για κατι ψιλολογια ...με εστειλε και σε αλλον συναδελφο του για καποιο προιον που δεν ειχε αυτος και το εψαχνα χρονια!! Αλλα δεν ηξερα εαν οντως κανει καλη δουλεια!
 
Καταλαβαίνω απόλυτα γι'αυτό σε έχω ζαλίσει με τόσες ερωτήσεις δύο μέρες τώρα
Κι εγώ σου απαντώ με λεπτομέρεια για να πάρεις αυτό που σου ταιριάζει.

Βέβαια η απόφαση δική σου διότι μόνο εσύ γνωρίζεις τις ανάγκες σου.

Δεν το έχω φορέσει ακόμη έξω ώστε να σου πω εγγυημένα τι παίζεται.

Αλλά εμπειρικά σαν κάτοχος σου λέω αυτό που πιστεύω.
 
Μου κανανε δωρο ενα ζευγαρι αρβυλα στρατιωτικα ,Ειναι πολυ αναβαθμισμενα σε σχεση με τα παλια Και πολυ καλους πατους .
Για βγάλε καμία φωτο αρβυλο και πατους.

Εμένα γιατι δεν μου κάνουν τώρα αρβύλα;

Χαχαχα!!!
 
IMG_20221123_175130.jpg
Καλησπέρα μάγκες.. Εμένα ήρθε νωρίτερα ο αι Βασίλης.. Να δούμε τι ψάρια πιάνουν τα diotto.. Εκ πρώτης όψεως και με λίγο περπάτημα σήμερα διαπίστωσα τα εξής. Στιβαρό αρβυλο, δείχνει πολύ γερο αλλά θέλεις πάτους οπωσδήποτε.. Μαλακους πάτους και θα ναι σούπερ. Νερό δεν υπάρχει περίπτωση να βάλει αυτό το αρβυλο. Τα υπολοπα το σκ
 
View attachment 60935
Καλησπέρα μάγκες.. Εμένα ήρθε νωρίτερα ο αι Βασίλης.. Να δούμε τι ψάρια πιάνουν τα diotto.. Εκ πρώτης όψεως και με λίγο περπάτημα σήμερα διαπίστωσα τα εξής. Στιβαρό αρβυλο, δείχνει πολύ γερο αλλά θέλεις πάτους οπωσδήποτε.. Μαλακους πάτους και θα ναι σούπερ. Νερό δεν υπάρχει περίπτωση να βάλει αυτό το αρβυλο. Τα υπολοπα το σκ
Ωραίο!!!

Ένας καλός πάτος είναι αυτός που θα ανεβάσω.
Είναι όμως χοντρός.
Αν δεν έχει περιθώριο μέσα το αρβυλο μην τον πάρεις.Screenshot_20221121-140059_Chrome.jpg
Αν έχει χώρο στο ύψος είναι πολύ καλός.
 
Ωραίο!!!

Ένας καλός πάτος είναι αυτός που θα ανεβάσω.
Είναι όμως χοντρός.
Αν δεν έχει περιθώριο μέσα το αρβυλο μην τον πάρεις.View attachment 60943
Αν έχει χώρο στο ύψος είναι πολύ καλός.
Θα μιλήσω αύριο με το μαγαζί να μου στείλει κάτι καλό. Ευχαριστώ
 
Θα μιλήσω αύριο με το μαγαζί να μου στείλει κάτι καλό. Ευχαριστώ
Ένας χοντρός πάτος,μπορεί να σε ρίξει και μισό και ένα νούμερο.Αποψη μου, περπάτησέ τα να βρεις το πάτημά τους και βλέπεις...
 
Ένας χοντρός πάτος,μπορεί να σε ρίξει και μισό και ένα νούμερο.Αποψη μου, περπάτησέ τα να βρεις το πάτημά τους και βλέπεις...
Θα τα βάλω αύριο μια βόλτα στο βουνό αλλά από πάτο δεν λένε κ πολλά.. Σίγουρα θα χρειαστώ έναν..
 
Back
Top