Άρβυλα ( Αγορά )

Το έχω αγοράσει δύο φορές το ζενίθ. Μια στα 150€ και μια στα 170€. Τώρα που κοίταξα πάλι τιμές έτσι από περιέργεια στην Ελλάδα το έχουν φτάσει 215€ 🤣
Κι εγω το 2014 ,το αγορασα 150€ ενω το 2012 ειχαν 200. Τωρα που γίναμε άρχοντες ,τα πήγαν 220 .
 
View attachment 60935
Καλησπέρα μάγκες.. Εμένα ήρθε νωρίτερα ο αι Βασίλης.. Να δούμε τι ψάρια πιάνουν τα diotto.. Εκ πρώτης όψεως και με λίγο περπάτημα σήμερα διαπίστωσα τα εξής. Στιβαρό αρβυλο, δείχνει πολύ γερο αλλά θέλεις πάτους οπωσδήποτε.. Μαλακους πάτους και θα ναι σούπερ. Νερό δεν υπάρχει περίπτωση να βάλει αυτό το αρβυλο. Τα υπολοπα το σκ
Μεγεια Γιάννη καλοφορετα...θα περιμένω στο τέλος της σαιζόν εντυπώσεις από το παπούτσι...πολύ ωραία φαίνεται πάντως...ελπίζω να βγει εξίσου καλό...βάρος πόσο έχουν;;
 
Μεγεια Γιάννη καλοφορετα...θα περιμένω στο τέλος της σαιζόν εντυπώσεις από το παπούτσι...πολύ ωραία φαίνεται πάντως...ελπίζω να βγει εξίσου καλό...βάρος πόσο έχουν;;
Τα φόρεσα ήδη μια μέρα στο βουνό.. Στιβαρό αρβυλο δε γλιστράει πουθενά. Εγώ 85 κιλά είμαι. Αυτό το σκ θα τους πιω το αίμα. Ας ελπίσουμε να μη χρειαστώ ορθοπεδικό τη Δευτέρα αχχαχ
 
Μάγκες καλησπέρα.. Πριν μια ώρα γύρισα απ το βουνό. Τα diotto παίρνουν πολύ μεγάλα +... Τρομερά. Καμία σχέση με κάτι άλλα ακριβότερα που είχα αλλά κ καμιά σχέση με φθηνά.. 17 χιλιόμετρα έγραψαν σήμερα και ούτε που ίδρωσε το πόδι. Πολύ σταθερά. Και δεν μου φάνηκαν τόσο σκληρά όσο όταν τα πρωτοπηρα στα χέρια μου.. Αν βγουν και γερά θα είναι ΕΝΑ απ τα κορυφαία που υπάρχουν στην ελληνική αγορά.
 
View attachment 61175
View attachment 61176
View attachment 61177

@Stelios montefeltro σήμερα παρέλαβα και εγώ. Πρώτη εντύπωση άκρως θετική. Προορίζεται για σκληρή χρήση από ότι φαίνεται. Αύριο θα δοκιμαστεί και βουνό
Αύριο είναι στο βοριά.Κοιτα μη φας κανα ξετοπισμα απ',την δίωξη και φουσκαλιαστεις..Άλλη μέρα..
 
Αύριο είναι στο βοριά.Κοιτα μη φας κανα ξετοπισμα απ',την δίωξη και φουσκαλιαστεις..Άλλη μέρα..

Ισχύει, είναι και σκληρά σαν καινούρια που ειναι. Δεν έχουν πάρει ακόμα την φόρμα του ποδιού μου. Απλά λέμε να πάμε εδώ κοντά αύριο, γι'αυτό σκέφτομαι να τα δοκιμάσω. Μαλακό το μέρος, καμιά σχέση με πάνω
 
Ισχύει, είναι και σκληρά σαν καινούρια που ειναι. Δεν έχουν πάρει ακόμα την φόρμα του ποδιού μου. Απλά λέμε να πάμε εδώ κοντά αύριο, γι'αυτό σκέφτομαι να τα δοκιμάσω. Μαλακό το μέρος, καμιά σχέση με πάνω
Άμα είναι για κανά μέρος "κοφτό",μαζί σου!
 
View attachment 61175
View attachment 61176
View attachment 61177

@Stelios montefeltro σήμερα παρέλαβα και εγώ. Πρώτη εντύπωση άκρως θετική. Προορίζεται για σκληρή χρήση από ότι φαίνεται. Αύριο θα δοκιμαστεί και βουνό
Με γεια σου φίλε!!!

Τώρα θα περιμένω εγώ τη δική σου γνώμη μια που θα το δοκιμάσεις πρώτος στη μάχη.

Ελπίζω να μείνεις ικανοποιημένος διότι εγώ σου πρότεινα αυτήν την αγορά.
 
Με γεια σου φίλε!!!

Τώρα θα περιμένω εγώ τη δική σου γνώμη μια που θα το δοκιμάσεις πρώτος στη μάχη.

Ελπίζω να μείνεις ικανοποιημένος διότι εγώ σου πρότεινα αυτήν την αγορά.

Να σαι καλά φίλε μου. Θα ενημερώσω εννοείται. Δείχνει πολύ στιβαρό πάντως λίγο που το περπάτησα σπίτι
 
Για πες εντυπώσεις...;;;

Δοκιμάστηκε σήμερα πρώτη φορά. Είναι αρκετά καλό έχω να πω. Απλά θέλει λίγο στρώσιμο γιατί είναι σκληρό ακόμα. Κατά τα άλλα φαίνεται πολύ καλό. Πρόσφυση πάντως έχει σούπερ. Δεν γλιστραει καθόλου.
 
Δοκιμάστηκε σήμερα πρώτη φορά. Είναι αρκετά καλό έχω να πω. Απλά θέλει λίγο στρώσιμο γιατί είναι σκληρό ακόμα. Κατά τα άλλα φαίνεται πολύ καλό. Πρόσφυση πάντως έχει σούπερ. Δεν γλιστραει καθόλου.
Εννοείται ότι για να δείξει το χαρακτήρα του ένα αρβυλο θέλει μια 20αρια βόλτες.

Εμένα τα jek τώρα είναι όπως πρέπει.

Μετά τις 20 βόλτες.
 
Back
Top