Άρβυλα ( Αγορά )

View attachment 60693Εγω μάγκες παρήγγειλα εν τέλει αυτά εδώ.. Αν τα έχει κάποιος, καλοδεχουμενη η γνώμη του
Ωραίο ΑΡΒΥΛΟ!!!

Από αυτή τη μάρκα είχα κάνει ένα ζευγάρι δώρο σε ένα μπάρμπα μου που κυνηγάμε μαζί.

Καλό αρβυλο αλλά χιλιομετροφαγος αυτός του άλλαξε τα φωτα.
 
Ωραίο ΑΡΒΥΛΟ!!!

Από αυτή τη μάρκα είχα κάνει ένα ζευγάρι δώρο σε ένα μπάρμπα μου που κυνηγάμε μαζί.

Καλό αρβυλο αλλά χιλιομετροφαγος αυτός του άλλαξε τα φωτα.
Κι εγώ κάνω πολλά χλμ την εβδομάδα χοντρικά γύρω στα 40..Γενικα δε θέλω να με κουράζει στα πόδια κ διάβασα ότι είναι λουκούμι αυτό το αρβυλο.. Θα δείξει.
 
Κι εγώ κάνω πολλά χλμ την εβδομάδα χοντρικά γύρω στα 40..Γενικα δε θέλω να με κουράζει στα πόδια κ διάβασα ότι είναι λουκούμι αυτό το αρβυλο.. Θα δείξει.
Περιμένουμε γνώμη όταν κάνει τις βόλτες του.
 
Έχει κάποιος συνάδελφος το Island MFS Active rock Meindl σκέφτομαι να το παρω
Με το Paradiso που έχω τρία χρόνια περίπου το έχω ευχαριστηθεί πολύ με πολλά χιλιόμετρα
Νομίζω, ότι το έχει ο @Pointerman .
Εγώ ,είχα το άλλο, το γκρι.
Κορυφαίο άρβυλο.
 
Έχει κάποιος συνάδελφος το Island MFS Active rock Meindl σκέφτομαι να το παρω
Με το Paradiso που έχω τρία χρόνια περίπου το έχω ευχαριστηθεί πολύ με πολλά χιλιόμετρα
Καλησπέρα φίλε μου. Έχω το rock τέσσερις σεζόν. Πολύ στιβαρό παπούτσι για πέρδικα... όπως λέει και το όνομα του.... βράχος. Σχετικά βαρύ αλλά πολύ σταθερό πάτημα σε μέρη με κλίσεις και βράχια. Ανέβηκα και δύο φορές με αυτά στον Όλυμπο..... αξίζουν τα λεφτά τους.... ότι άλλο θέλεις στείλε μου μήνυμα
 
Μάλιστα...
Ελπίζω να προλάβεις να βρεις νούμερο.

Συνήθως στις εκπτώσεις εξαφανίζονται τα πιο συνηθισμένα νούμερα.

Έτσι κι αλλιώς το φιτγουελ δεν το έχει στο νούμερο μου. Ερώτηση. Το κενετρεκ γράφει στις πληροφορίες ότι είναι ένα κιλό. Είναι όντως τόσο βαρύ ?
 
Έτσι κι αλλιώς το φιτγουελ δεν το έχει στο νούμερο μου. Ερώτηση. Το κενετρεκ γράφει στις πληροφορίες ότι είναι ένα κιλό. Είναι όντως τόσο βαρύ ?
Αποκλείεται να είναι ένα κιλό.
Λογικά κάποιο λάθος συμβαίνει.
Για παράδειγμα αν μπεις στις πληροφορίες του jek το λέει 2 κιλά!
Χαχαχα

Ενώ αλλού το λέει 625 γραμμάρια. Screenshot_20221121-001255_Chrome.jpg
 
Έτσι κι αλλιώς το φιτγουελ δεν το έχει στο νούμερο μου. Ερώτηση. Το κενετρεκ γράφει στις πληροφορίες ότι είναι ένα κιλό. Είναι όντως τόσο βαρύ ?
Επίσης δες και το spinone στα fitwell.
Σκληρό ψηλό αλλά εκπληκτικό αρβυλο.
Το λέω επειδή δεν βρίσκεις νούμερο στο jek.
 
Για ψηλο εχει και η μειντιλ το ταιγκα .Το εχω πολλα χρονια .Και απο οταν του αλλαξα σολες εγινε ποιο καλο .Του αφαιρεσα εναν πατο χοντρο απο αλουμηνιο που το εκανε βαρυ και εντελως ακαμπτο .Τωρα ειναι ποιο ανετο
 
Καλησπέρα φίλε μου. Έχω το rock τέσσερις σεζόν. Πολύ στιβαρό παπούτσι για πέρδικα... όπως λέει και το όνομα του.... βράχος. Σχετικά βαρύ αλλά πολύ σταθερό πάτημα σε μέρη με κλίσεις και βράχια. Ανέβηκα και δύο φορές με αυτά στον Όλυμπο..... αξίζουν τα λεφτά τους.... ότι άλλο θέλεις στείλε μου μήνυμα
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 
Επίσης δες και το spinone στα fitwell.
Σκληρό ψηλό αλλά εκπληκτικό αρβυλο.
Το λέω επειδή δεν βρίσκεις νούμερο στο jek.

Δεν θέλω να ειναι τόσο ψηλο. Μπορείς να βάλεις μια φωτό το κενετρεκ και το τζεκ δίπλα δίπλα να δω πόσο διάφορα έχουν στο ύψος. Ευχαριστώ
 
Δεν θέλω να ειναι τόσο ψηλο. Μπορείς να βάλεις μια φωτό το κενετρεκ και το τζεκ δίπλα δίπλα να δω πόσο διάφορα έχουν στο ύψος. Ευχαριστώ
Σου ανεβάζω αρβυλο Ε.. Σ. Jek και kenetrek για να βγάλεις το συμπέρασμα σου.20221121_131324.jpg20221121_131314.jpg
 
Back
Top