Άρβυλα ( Αγορά )

Εγώ απλά θέλω να είναι ψιλό για να μην μπαίνουν κλαδιά και πέτρες μέσα στο παπούτσι γιατί με εκνευρίζει πάρα πολύ. Και επειδή κάνω και το κομάντο και χώνομαι μέσα στα κλαδιά και τους θάμνους γιατί δεν έχω σκύλο για να βρω τα θηράματα που σκοτώνω συνήθως τσίχλες θέλω να είναι ανθεκτικό και ψιλό. Ένα φιλαρακι στρατιωτικός μου είπε ότι παίρνει aeropelma και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένος σαν ποιότητα. Οπότε σκεφτόμουν αυτά που είναι και ελληνικά και είναι και gore tex. Και είναι και σε νορμάλ τιμή νομίζω. Βέβαια θα πάω να τα δοκιμάσω κιόλας να δω αν μου είναι άνετα.
 
Εγώ αυτά χτύπησα σήμερα 140€ Grisport Sympatex
Τα προτίμησα σε σχέση με τα Lytos που ήταν στα ίδια λεφτά γιατί τα ένιωθα πολύ πιο άνετα στα πόδια μου και τα είχα στο παρελθόν και είχαν βγεί σκυλιά τότε πήρα σε γκρι χρώμα τώρα πήρα σε καφέ για αλλαγή Screenshot_20211127-103338_Chrome.jpgScreenshot_20211127-104158_Chrome.jpg
 
Εγώ αυτά χτύπησα σήμερα 140€ Grisport Sympatex
Τα προτίμησα σε σχέση με τα Lytos που ήταν στα ίδια λεφτά γιατί τα ένιωθα πολύ πιο άνετα στα πόδια μου και τα είχα στο παρελθόν και είχαν βγεί σκυλιά τότε πήρα σε γκρι χρώμα τώρα πήρα σε καφέ για αλλαγή View attachment 36639View attachment 36640
To Lytos Alpes το έχω στην δουλειά, σκυλί μαύρο είναι.
 
To Lytos Alpes το έχω στην δουλειά, σκυλί μαύρο είναι.
Ότι είναι σκυλί φαίνεται και ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλά το μετάνιωσα τελευταία στιγμή πολύ άκαμπτο μου φάνηκε
Είναι και πιο ενισχυμένο φυσικά αλλά αν δεν το νιώθεις το παπούτσι και λίγο άνετο........
 
Ότι είναι σκυλί φαίνεται και ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλά το μετάνιωσα τελευταία στιγμή πολύ άκαμπτο μου φάνηκε
Είναι και πιο ενισχυμένο φυσικά αλλά αν δεν το νιώθεις το παπούτσι και λίγο άνετο........
Εγώ ψήνομαι για αυτό τώρα,με τρώει το χέρι μου...
https://www.epapoutsia.gr/media/catalog/product/cache/image/650x650/0/0/0000209128352_01_rz.jpg
 
Εγώ ψήνομαι για αυτό τώρα,με τρώει το χέρι μου...
https://www.epapoutsia.gr/media/catalog/product/cache/image/650x650/0/0/0000209128352_01_rz.jpg
Ωραίο φαίνεται και δεν είναι και πανάκριβο κάπου στο κατοστάρικο παίζει το είχα κοιτάξει και εγώ αλλά στο τέλος δεν μπήκα σε διαδικασία να κάνω παραγγελία
Πήγα στο μαγαζί και κοίταξα ότι είχε διαθέσιμο
 
Όντως Γιώργο μόνο ένα μοντέλο αξίζει από αυτήν την εταιρία.
Για ποιό μοντέλο λές ;
Εγώ από αυτό και από άλλο ένα που μάλλον δεν πρέπει να βγαίνει τώρα είχα μείνει ευχαριστημένος
Και τώρα για Aku zenith πήγαινα επειδή άκουσα τα καλύτερα από τα παιδιά στο φόρουμ αλλά έπεσαν πολλά μαζί είχα και κάτι περικοπές και στράβωσε και 140€ που έδωσα πολλά είναι στην παρούσα φάση
 
Back
Top