Κυνηγετικά Γιλέκα

Ε ναι ,αυτο εννοω. Το πηρε για πατρόν ο Τοξότης.
Αγορασα κι εγω το 1021Ν αλλα θα προτιμουσα να εχει αντι για τοσες φυσιγγιοθηκες μπροστα κι αλλες τσεπες και εστω δυο μικρές για φυσιγγια. Η εναλλακτικά μια τσεπη απο τη μια πλευρά.

Και εγώ του Τοξότη είχα πριν σε πορτοκαλί. Ίδιο με το gamehide είναι όντως. Το μόνο που με χαλαγε σε αυτό το γιλέκο ήταν τα μεταλλικά φερμουάρ που έχει μπροστά.
 
Και εγώ του Τοξότη είχα πριν σε πορτοκαλί. Ίδιο με το gamehide είναι όντως. Το μόνο που με χαλαγε σε αυτό το γιλέκο ήταν τα μεταλλικά φερμουάρ που έχει μπροστά.
Κι εγω το πορτοκαλί πηρα.
Αρχικα πηρα το 1010 που εχει τσεπες μπροστα ,αλλα ειναι λιγο κοντο κ το άλλαξα ,οποτε δεν ειχα περιθώρια κ πηρα το 1021Ν.
Απο σχεδιασμό ,μηδέν. Απλα αντιγράφουν.Ειναι μπιτ μαλάκες !
 
Last edited:
Κι εγω το πορτοκαλι πηρα.Ειναι μπιτα μαλάκες .
Αρχικα πηρα το 1010 που εχει τσεπες μπροστα ,αλλα ειναι λιγο κοντο κ το άλλαξα ,οποτε δεν ειχα περθωρια κ πηρα το 1021Ν.
Απο σχεδιασμό ,μηδέν. Απλα αντιγράφουν

Πριν κάνα 4αρι χρόνια που το άλλαξα πήρα ενα της dispan. Καλό έχει βγει μέχρι τώρα.
 
Καλη ποιοτητα και αντοχη Εχω αλλο μοντελο ,πολυ βολικα
Σε σχέση με τα νούμερα τι βλέπεις? Βάση πίνακα μεγεθελογίου ειμαι για L, αλλά φόρεσα M ενος φίλου και μου ήταν καλό! Είναι φαρδιά γραμμή? Χρόνια τώρα έχω γιλέκα με ιμάντες ρύθμισης(pella και αετός)και δε το χω με τα νούμερα!
 
Σε σχέση με τα νούμερα τι βλέπεις? Βάση πίνακα μεγεθελογίου ειμαι για L, αλλά φόρεσα M ενος φίλου και μου ήταν καλό! Είναι φαρδιά γραμμή? Χρόνια τώρα έχω γιλέκα με ιμάντες ρύθμισης(pella και αετός)και δε το χω με τα νούμερα!
Είναι τεράστια. Πάρε τουλάχιστον ένα νουμ μικρότερο.
 
Κάτι κατάλαβα... Αν και στους φίλους μου λέω ότι έχω αδυνατίσει!!!🤣🤣🤣
Ψεύτη, υποκριτή, αληταρά, Κορίνθιακό λαμόγιο όλων των περιχόρων και της Πελοποννήσου φυσικά.....................

Υ.Γ. Yosemite Sam!!
(By Looney Tunes)......
 
Παλικάρια έχει άποψη κανείς?

https://www.gamehide.com/products/briar-proof-upland-hunting-vest
Καλημέρα καλή χρονιά.Για το συγκεκριμένο δεν έχω άποψη κυνηγούσα με ένα dispan για 3 χρόνια πολύ καλό,πέρσυScreenshot_2024-01-01-09-57-22-873_com.android.chrome.jpg πήρα αυτό της Beni sport και είναι απλά φοβερό,αν έχεις την δυνατότητα βάλε κάτι παραπάνω και δεν θα το μετανιώσεις.
 
Τζάμπα υπηρετήσαμε στην αεροπορία; Τοποθέτηση δίχτυ -σακο θηραμάτων που αποσπάται με φερμουάρ και κλιπ,για να πλένεται και να μην λερώνεται με αίματα το υφασμάτινο γιλέκο της gamehide.View attachment 61385View attachment 61386
Και το δίχτυ μόνος σου το έγραψες?από που το αγόρασες?Άσε την αεροπορία,Έλα πες έκανες παλιά ράφτης έτσι???Πολύ ωραίο πάντως μαγκιά!!!!!
 
@Νίκος Π. Καλημέρα φίλε κ καλή χρονιά!!!!
Κατά σειρά προτεραιότητας στα "θέλω" μου: εσωτερικές φυσίγγιοθήκες ή ΟΧΙ εξωτερικές, καλή εφαρμογή και σκληρό- χοντρό ύφασμα!
Εννοείται σε μια "καλή τιμή"...
Το pella που έχω 12+ χρόνια τα είχε αυτά αλλά δε το ξαναβρήκα!
Από αυτά που έχω δει δια ζώσης μ άρεσαν το συγκεκριμένο gamehide κ ένα στο decathlon, το οποίο όμως είναι χωρίς πορτοκαλί ένθετα και δε βρήκα κ νούμερο... Οσονούπω θα κάνω παρουσίαση το gamehide!
 
Last edited:
Και το δίχτυ μόνος σου το έγραψες?από που το αγόρασες?Άσε την αεροπορία,Έλα πες έκανες παλιά ράφτης έτσι???Πολύ ωραίο πάντως μαγκιά!!!!!
Το δίχτυ είναι από ένα ίδιο σχέδιο του γιλέκου με τις ραντες της rs hunting.
 
Εννοείς να έχει τσέπες μπροστά για χύμα φυσίγγια,η φυσίγγιοθήκες μέσα στην τσέπη?
Εννοώ να μην έχει φυσίγγιοθηκες εξωτερικές!
Ή μέσα στις μπροστά τσέπες όπως λες,ή έστω μόνο τσέπες και βάζω τα φυσίγγια σε λαστιχένιες φυσίγγιοθηκες σαν τη φωτό κάτω...
 

Attachments

  • Screenshot_20240101-110316.png
    Screenshot_20240101-110316.png
    263,6 KB · Προβολές: 7
@Νίκος Π. Καλημέρα φίλε κ καλή χρονιά!!!!
Κατά σειρά προτεραιότητας στα "θέλω" μου: εσωτερικές φυσίγγιοθήκες ή ΟΧΙ εξωτερικές, καλή εφαρμογή και σκληρό- χοντρό ύφασμα!
Εννοείται σε μια "καλή τιμή"...
Το pella που έχω 12+ χρόνια τα είχε αυτά αλλά δε το ξαναβρήκα!
Από αυτά που έχω δει δια ζώσης μ άρεσαν το συγκεκριμένο gamehide κ ένα στο decathlon, το οποίο όμως είναι χωρίς πορτοκαλί ένθετα και δε βρήκα κ νούμερο... Οσονούπω θα κάνω παρουσίαση το gamehide!
Α οκ κατάλαβα!Εγώ επειδή κυνηγάω με φυσιγγιοθηκη στην μέση αυτό με βολεύει γιατί στις δύο τσέπες μπροστά βάζω κινητό-καπνο κτλ,στην στήθους με το φερμουάρ τα κλειδιά,στις φυσίγγιοθήκες που έχει μερικά δράμια και είμαι οκ, προσωπικά θέλω να έχω το λιγότερο δυνατό βάρος στο γιλέκο.
 
Back
Top