Σημαδεύοντας την επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για να ευθυμήσουμε λίγο φανταστείτε Τσίπρα πρωθυπουργό και Ακρίτα υπουργό Θήρας. Πρώτος νόμος στείρωση των κυνηγών .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Kαι όμως θυμάμαι ότι όταν ο Τσίπρας πρωτοεξελέγη πρωθυπουργός το 2015, λέγονταν έντονα ότι είναι κυνηγός. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια αυτό...
 
Kαι όμως θυμάμαι ότι όταν ο Τσίπρας πρωτοεξελέγη πρωθυπουργός το 2015, λέγονταν έντονα ότι είναι κυνηγός. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια αυτό...
Αυτά που έλεγε και λέει ο Αλέξης ούτε ο ίδιος δεν τα πιστεύει, από μέσα του λέει (τι@@ριες λέω ο μπαγάσας)
 
Και ο κυριολεκτικά Καμμένος πήγε στις καλύβες του Έβρου με τους κυνηγούς για να εξαφανίσει 5 τραπέζια.
Άρα μάλλον ήταν μπούρδα. Κάποιοι συνέδεαν την υποτιθέμενη κυνηγετική ιδιότητα του Αλεξέι με την καταγωγή του από το ορεινό χωριό Αθαμάνιο Άρτης...
 
Kαι όμως θυμάμαι ότι όταν ο Τσίπρας πρωτοεξελέγη πρωθυπουργός το 2015, λέγονταν έντονα ότι είναι κυνηγός. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια αυτό...
Επειδή είχε πολλούς εκ πεποιθήσεως αντικυνηγούς στο κόμμα και για λόγους αντιπολίτευσης-ψηφοθηρίας έλεγαν ότι εάν βγεί θα κόψει το κυνήγι, βγήκε και το διέψευσε και αν δεν κάνω λάθος ήταν στο Αθαμάνιο όταν το έκανε
Κυνηγός δεν υπήρξε ποτέ
 
K.O.T.E.Σ ( καπνιστικες ομαδες για την τεχνη και την εικαστικη συγκροτηση )Καλουν τους χιλαδες ψηφοφορους τους να στηριξουν το ΚΚΕ στις 25 Ιουνιου
 
Last edited:
K.O.T.E.Σ
το ΚΟΤΕΣ φιλαρακιμου επρεπαι να αναγραφεται στο ψηφοδελτιο τον κυνηγων,,,αυτη ειναι η αξιαμας καταταλα ολη ψηφυσανε τους κλασικους κουραμπιεδες που μας πηδανεεεμμμεγω παντως εχη την συνιδησημου υσηχη ;) .shake hands.
 
το ΚΟΤΕΣ φιλαρακιμου επρεπαι να αναγραφεται στο ψηφοδελτιο τον κυνηγων,,,αυτη ειναι η αξιαμας καταταλα ολη ψηφυσανε τους κλασικους κουραμπιεδες που μας πηδανεεεμμμεγω παντως εχη την συνιδησημου υσηχη ;) .shake hands.
Σααακηηηηη στη κάλπη έπρεπε να το ρίξεις όχι να το πάρεις σπιτιιιι Σάκηηηη .my man.(χουμορ κάνω χουμορ εεε μην μου θυμώσεις .shake hands.)
 
Είμαι εφορευτική επιτροπή κάποτε και έρχεται μια κοπελίτσα, στα 30 - 35 όχι παραπάνω. Της εξηγούμε τι και πώς, μπαίνει στο παραβάν, βγαίνει και έρχεται να πάρει την ταυτότητα. Λέω, ο φάκελος; Τον έριξα στην κάλπη μου λέει. Λέω η κάλπη είναι εδώ, αυτό το διάφανο κουτί... Πήγε μέσα η γυναίκα έψαξε στα σκουπίδια, το βρήκε και ήρθε και ψήφισε.
 
Είμαι εφορευτική επιτροπή κάποτε και έρχεται μια κοπελίτσα, στα 30 - 35 όχι παραπάνω. Της εξηγούμε τι και πώς, μπαίνει στο παραβάν, βγαίνει και έρχεται να πάρει την ταυτότητα. Λέω, ο φάκελος; Τον έριξα στην κάλπη μου λέει. Λέω η κάλπη είναι εδώ, αυτό το διάφανο κουτί... Πήγε μέσα η γυναίκα έψαξε στα σκουπίδια, το βρήκε και ήρθε και ψήφισε.
Τηλ έχουμε?
 
Είμαι εφορευτική επιτροπή κάποτε και έρχεται μια κοπελίτσα, στα 30 - 35 όχι παραπάνω. Της εξηγούμε τι και πώς, μπαίνει στο παραβάν
Δεν έμπαινες κ εσυ μέσα?.my man.

Λέω, ο φάκελος; Τον έριξα στην κάλπη μου λέει. Λέω η κάλπη είναι εδώ, αυτό το διάφανο κουτί... Πήγε μέσα η γυναίκα έψαξε στα σκουπίδια, το βρήκε και ήρθε και ψήφισε.
Μητσοτάκη ψήφισε σίγουρα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top