Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν σου φτάνουν τα συγκριτικά που έκανα με 7 όπλα ?
Ειδικά την Μ2 και την 1187 τις έχω ξεσκίσει στις δοκιμές.
Δυστυχώς δεν έχω οπλοπωλείο να δοκιμάζω ... δοκίμασα όσα βρήκα.
Αν βρω optima θα δοκιμάσω.

Αν έχεις optima ή όποιος έχει ας ρίξει ένα Lambro μπλε @6 με full και mod στα 36,5 να δω τι θα πρέπει να περιμένω.
Θα βρω, απλά είναι θέμα χρόνου.

Με ποιά εμπορικά όμως έβγαλες πάνω από 80% ... λογικά δεν πρέπει να είναι πολλά.
Μην κάνουμε βλακειουλες κ ρίχνουμε στις δοκιμές υπερφυσιγγια Lambro μπλε κτλπ... Απλά φυσιγγια να δοκιμάσουμε
 
Δεν σου φτάνουν τα συγκριτικά που έκανα με 7 όπλα ?
Ειδικά την Μ2 και την 1187 τις έχω ξεσκίσει στις δοκιμές.
Δυστυχώς δεν έχω οπλοπωλείο να δοκιμάζω ... δοκίμασα όσα βρήκα.
Αν βρω optima θα δοκιμάσω.

Αν έχεις optima ή όποιος έχει ας ρίξει ένα Lambro μπλε @6 με full και mod στα 36,5 να δω τι θα πρέπει να περιμένω.
Θα βρω, απλά είναι θέμα χρόνου.

Με ποιά εμπορικά όμως έβγαλες πάνω από 80% ... λογικά δεν πρέπει να είναι πολλά.
Και τι να λέει να ρίξει με optima ;; μαλακας είναι και αυτό άχρηστο θα βγει, αφού η μ2 είναι καλύτερη τι να λέμε τώρα. Αρε θεέ σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με έκανες μπενελακια. .pray to God..pray to God.
 
Βασίλη όταν στην Ελλάδα είναι 100χιλιαδες κυνηγοί και γεμίζουν οι 1000 δικά τους φυσίγγια και από αυτούς σου βγάζουν αντε οι 100 το υπερ-φυσιγγι για όλες τις κάννες..
Για να βγει ο ορισμός το φυσίγγι κάνει την κάννη ρε φίλε να το βράσουμε αυτό..
Όταν στην επαρχία το 80% των κυνηγών δεν βρίσκουν αυτό το rooster υπερ-φυσιγγι γιατί δεν το φέρνουν τα μαγαζιά γιατί είναι ακριβό τι να λέει το 95% συγκέντρωση...και φέρνουν 10 μάρκες επίδει αυτές τους βολεύει να φέρουν τότε ναι στις 10 μάρκες και τις δέκα κάποιο όπλο υπερτερεί από το άλλο.. τι να κάνουμε η BERETTA σε αυτό υπερτερεί πολύ από την BENELLI...."βλητική υπεροχή λέγεται"... και επειδή το έχω ζήσει και το ζω αυτό που σου γράφω ο φιλος έχει M2. έχει εδώ η περιοχή μας 3 μαγαζιά που έχουν 10 μάρκες και τα 3 μαζι και δεν βρίσκει αυτό που του άρεσει και είναι αναγκασμένος να του τα τρώει η κουριερ... και δεν είναι ο μόνος.
Οπ και άλλος με παράπονα για την μπενελλι. Βρε βρε τι έχουμε εδώ ;;.my man.
 
The conclusion is that the best shotgun for me is (maybe) not the best one for you!
Μιλάτε ελληνικά, σαματι βγάλατε χουκια μου φενετε, πως θα καταλάβουμε τι λέτε εμείς που δεν τα κατεουμε τα ξένα, εκτός και μας βρίζετε, πονηρουλιδες λέτε παλιό κουβέντες εε ;; δεν πειράζει καλά κάνετε. 😍 😍
 
Μιλάτε ελληνικά, σαματι βγάλατε χουκια μου φενετε, πως θα καταλάβουμε τι λέτε εμείς που δεν τα κατεουμε τα ξένα, εκτός και μας βρίζετε, πονηρουλιδες λέτε παλιό κουβέντες εε ;; δεν πειράζει καλά κάνετε. 😍 😍
Μετάφραση: Ερώτηση "ποιο είναι το συμπέρασμα". Απάντηση " το συμπέρασμα είναι ότι το όπλο που είναι το καλύτερο για εμένα (ίσως) δεν είναι το καλύτερο για εσένα "!
 
Μετάφραση: Ερώτηση "ποιο είναι το συμπέρασμα". Απάντηση " το συμπέρασμα είναι ότι το όπλο που είναι το καλύτερο για εμένα (ίσως) δεν είναι το καλύτερο για εσένα "!
Α γειά σου αυτό είναι το μυστικό, 100000000000++++ .RESPECT. .shake hands..shake hands..love..love.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top