Breda Team

Η βιδα πιανει πανω στο δαχτυλιδι κατευθειαν στις αλλες παερεμβαλετε ελατιριο αναμεσα αυτα ειναι πισω απ το δαχτυλιδι
Νομίζω την ίδια δουλειά κάνει το ένα ελατήριο πατάει από πάνω το άλλο από κάτω και τα δυο είναι για να μην έχει τζόγο. Όποτε εμένα μου φαίνεται ότι κάνει την ίδια δουλειά έτσι το σκέφτομαι αλλά δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.
 
Κανένα όπλο μου δεν κουνάει κάννη κουμπομενο

Ραφαελο special -Beretta al2 - ultralite - maxus - α5 γριά. Μόνο την 1100 δεν έχω εύκαιρη.

Η πάπια μαξους λίγο και μου σπάει τα νεύρα τι διαολο πατέντα θα κάνω δεν έχω σκεφτεί
Screenshot_2023-01-09-15-56-49-28_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Η λύση στο κουνιμα της παπιας της μαξους εξ αμερικης κολλησε με ταινια καπιο υλικο τσοχα λαστιχο και εσφιξε το κουνιμα
Ρε συ σκέψου να γίνεις οπλουργός.
Στο έχω ξαναπεί ...

Νομίζω την ίδια δουλειά κάνει το ένα ελατήριο πατάει από πάνω το άλλο από κάτω και τα δυο είναι για να μην έχει τζόγο. Όποτε εμένα μου φαίνεται ότι κάνει την ίδια δουλειά έτσι το σκέφτομαι αλλά δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.
Νομίζω ότι αυτά τα ελατήρια μέσα στην πάπια είναι για προστασία του δαχτυλιδιού της κάνης πρώτιστα και όχι τόσο για το κούνημα της πάπιας.
Δεν έχω δοκιμάσει να σπρώξω την πάπια μπροστά για να δω αν κουνιέται.
Μου φαίνονται πολύ αδύναμα σαν ελατήρια.
 
Όπου και να δοκιμάσω το σηκώνει γιατί περνάει συρταροτο μέχρι να κουμποσει.

Δεν έχω βρει την ποιότητα που θέλω η αλήθεια.

Θέλει καλό κόλλημα και ίσως ψαλίδισμα στη Αρχή να είναι πιο κοντό.

Έχω 2 χρόνια να ασχοληθώ με το θεμα ίσως το στείλω για κοντάκι να μου το φτιάξουν και αυτό
 
Όπου και να δοκιμάσω το σηκώνει γιατί περνάει συρταροτο μέχρι να κουμποσει.

Δεν έχω βρει την ποιότητα που θέλω η αλήθεια.

Θέλει καλό κόλλημα και ίσως ψαλίδισμα στη Αρχή να είναι πιο κοντό.

Έχω 2 χρόνια να ασχοληθώ με το θεμα ίσως το στείλω για κοντάκι να μου το φτιάξουν και αυτό
Maxus forend wiggle στο google εχει φοτο και με τα τσοχακια δες που τα εχει βαλει μηπως σε βολεψουν καλυτερα
 
Ρε συ σκέψου να γίνεις οπλουργός.
Στο έχω ξαναπεί ...


Νομίζω ότι αυτά τα ελατήρια μέσα στην πάπια είναι για προστασία του δαχτυλιδιού της κάνης πρώτιστα και όχι τόσο για το κούνημα της πάπιας.
Δεν έχω δοκιμάσει να σπρώξω την πάπια μπροστά για να δω αν κουνιέται.
Μου φαίνονται πολύ αδύναμα σαν ελατήρια.
Ναι καταλαβαίνω τι λες ίσως να έχεις δίκιο απλά το είδα ότι έχει ένα και εκεί τώρα τι κάνει πιθανόν να το έχει για προστασία της πάπιας.
 
Ναι καταλαβαίνω τι λες ίσως να έχεις δίκιο απλά το είδα ότι έχει ένα και εκεί τώρα τι κάνει πιθανόν να το έχει για προστασία της πάπιας.
μαγκες δεν μου τα λετε καλα ,ο ενας τζογο ,ο αλλος τσοχα .ο παππας λειπει και οι ρουλετα
 
μαγκες δεν μου τα λετε καλα ,ο ενας τζογο ,ο αλλος τσοχα .ο παππας λειπει και οι ρουλετα
Ειναι που κοροιδευες εμενα με τις σκανδαλοθηκες, τα τσοκακια, τις αποθηκες φυσιγγιων και τα λοιπα τζιβιτζιλικια. Θα παρω franchi 48 και θα γινει Τεξας ρε!!!
 
Ειναι που κοροιδευες εμενα με τις σκανδαλοθηκες, τα τσοκακια, τις αποθηκες φυσιγγιων και τα λοιπα τζιβιτζιλικια. Θα παρω franchi 48 και θα γινει Τεξας ρε!!!
την τεταρτη εχουμε κοπη πιτας στον συλλογο, για ελα απο κει μια βολτα εχει κληρωση μια benella
 
Back
Top