Fabarm Team

Τσ, τσ,τσ και δεν σου φαινότανε βρε παιδάκι μου .
Ε πώς δε φαινόταν. Έφτασα 2 φορές να αγοράσω ρεμι. Και ακόμα δηλαδή.... στο πίσω μέρος του μυαλού υποβόσκει η κάψα. Αλλά έτσι είναι, ποτέ δεν μένεις με την πρώτη καψούρα.
 
Καλημέρα ομάδα, η fabarm xlr western πουλήθηκε γιατί δεν άντεχα τα 'κουνηματα' ούτε είχα την υπομονή πήγαινε - έλα στην Ιταλία.
Έμεινε η προίκα της όμως, οποίος ενδιαφέρετε να μου στείλει pm.
1.kicks smoke lf
2.kicks smoke im
Τι θα πάρεις τώρα ;
 
Σε ποιο όπλο σας ήταν το κοντάκι του όπως το θέλατε ακριβώς με τις φλάντζες που το συνόδευαν?
Εμένα η franchi affinity η πλαστική με την φλατ ρίγα. Με 66 εκ κάννη, αν παίζει ρόλο αυτό.
Για να σε φτιάξω εμένα ήταν η Remington 11-87 premier light contour όπως ακριβώς ήταν,ούτε φλάτζες ούτε τίποτα
 
Σε ποιο όπλο σας ήταν το κοντάκι του όπως το θέλατε ακριβώς με τις φλάντζες που το συνόδευαν?
Εμένα η franchi affinity η πλαστική με την φλατ ρίγα. Με 66 εκ κάννη, αν παίζει ρόλο αυτό.
Και σε μένα το ίδιο ακριβως όπλο.
 
Σε ποιο όπλο σας ήταν το κοντάκι του όπως το θέλατε ακριβώς με τις φλάντζες που το συνόδευαν?
Εμένα η franchi affinity η πλαστική με την φλατ ρίγα. Με 66 εκ κάννη, αν παίζει ρόλο αυτό.

με αυτά που έχω κυνηγήσει κανένα. από άλλα που έχω δοκιμάσει πλησίαζε ένα Μπρέντα. πλησίαζε όμως όχι να μου έρχεται μπαμ.
 
Σε ποιο όπλο σας ήταν το κοντάκι του όπως το θέλατε ακριβώς με τις φλάντζες που το συνόδευαν?
Εμένα η franchi affinity η πλαστική με την φλατ ρίγα. Με 66 εκ κάννη, αν παίζει ρόλο αυτό.
Auto 5 light twelve η παλιά βελγικη



Ακόμα και τώρα όταν την επωμιζω δεν το πιστεύω πόσο καλά κουμπώνει το κοντάκι

Και πόσο ωραία η λαβή
 
Back
Top