Φυσίγγια για τρυγόνι

Τροφη για σκεψη .εχουμε 2 ακιβως ιδια οπλα αυλους,κωνους,τυπο ατσαλιου, κλπ,Το ενα εχει καινουργιο ελατηριο σφυρας και ελατηριο βελονας.Στο αλλο τα ελατηρια βελονας και σφυρας ειναι παλια και δεν εχουν αλλαχθει ποτε. Πιστευετε οτι θα εχουν την ιδια αποδοση στον πινακα η.στο κυνηγι?
Εγω με αλλαγη πελματος επιασα τη βλητικη υπεροχη πλεων
 
Ο
Μπορείς να κάνεις την δοκιμή και στο ίδιο όπλο Γιάννη ... αλλάζοντας 2 ελατήρια.
Η κάνη η ίδια ...

Τα ελατήρια δεν "πέφτουν" από την μια μέρα στην άλλη ... θα προσαρμόσεις τα λίγα εκατοστά της διαφοράς της προσκόπευσης σε βάθος 20ετίας.
Οποτε φιλαρακι για αλλαξε το ελατιριο στη ρεμη και ξαναριξε να δουμε το βρομιαρικο σωληνα σου
 
Οποτε φιλαρακι για αλλαξε το ελατιριο στη ρεμη και ξαναριξε να δουμε το βρομιαρικο σωληνα σου
Λες να πάρω το πολυπόθητο +20% σε ότι φυσίγγι βάζω μέσα ?
Τι κώνοι και μ@λακίες ... αλλάξτε ελατήρια αχαχαχ
 
Λες να πάρω το πολυπόθητο +20% σε ότι φυσίγγι βάζω μέσα ?
Τι κώνοι και μ@λακίες ... αλλάξτε ελατήρια αχαχαχ
Βαλε κανα δυο ροδελιτσες για να εχεις προενταση ελλατιριου ουτε 0.20 λεπτα και οχι 20€ για ελλατιριο αχαχαχαχχα
 
Με αυτά πάω το rc το έχω σε 8 κ το βαζω πρώτο καμιά φορά ειδικά αν έχω το φουλ πάνω, πίσω βάζω δυο 7αρια νέο velox!
Ιδέα δικιά μου ή το βελοξ ειναι λιγο αργό σχετικά φυσίγγι οποιος συνάδελφος έχει παρατηρήσει κάτι να μου πει!
 
Κωστάρα, το J&B Special το έχεις δοκιμάσει;
Καλοκαιρι δουλεψε σε τρυγονι.....σε παπι γιόκ...ξεφυσαγε...
Καλυτερα δοκιμασε το j&b king 34gr σε Ν5 που ειναι καθαρα χειμωνιατικο....
που να το δοκιμασει!απο την ταρατσα του?
Φετος θα δοκιμασω κ απο κεραμοσκεπη, να τσεκαρω πλαγιες τραβερσες κουμπαρε!!
 
Back
Top