Φυσίγγια για τρυγόνι

Είχα κάποια κουτια exclusiva 28γρ Ν 7.5 πέρσι στην έναρξη τρυγόνι και (και φασα σε κάποιες πιο κοντινές βολές ) πω πω θάνατος
Και το έριξα σε τσίχλα απόγευμα ψηλωμενα
Φέτος το ξέχασα και δεν το έριξα
Αυτα τα φυσιγγια εκτος απο ομορφα, ειναι κ δραστικα στο κυνηγι, οπως μου εχουν πει....
Αλλα εγω, ως τωρα δεν εχω τα κάκαλα να παω στο τρυγονι με 28gr αν και εχω στησει 2 "δυνατά" 28αρια με την Prima -V... :p
 
Αυτα τα φυσιγγια εκτος απο ομορφα, ειναι κ δραστικα στο κυνηγι, οπως μου εχουν πει....
Αλλα εγω, ως τωρα δεν εχω τα κάκαλα να παω στο τρυγονι με 28gr αν και εχω στησει 2 "δυνατά" 28αρια με την Prima -V... :p
τι εγινε!πεσανε τρυγονια?
 
Αυτα τα φυσιγγια εκτος απο ομορφα, ειναι κ δραστικα στο κυνηγι, οπως μου εχουν πει....
Αλλα εγω, ως τωρα δεν εχω τα κάκαλα να παω στο τρυγονι με 28gr αν και εχω στησει 2 "δυνατά" 28αρια με την Prima -V... :p
Κώστα δοκίμασε ένα κουτί μια φορά και θα το κρίνεις αφού κανει και εσυ ο ίδιος φυσίγγια
Παντος μαμαει
 
Αν δεν φτιάξω δικά μου, με B&P (MB classic) φυσικά! Ή μετά από προτροπή κάποιων φίλων, με lambro tordo!!!!

172 και σήμερα!

Εσυ πρεπει να εισαι πολυ γρηγορος στα ποδια....Αλλα καλοκαιριατικο και τρεχαλα δεν λεει βρε φιλε !!!! :D
 
Back
Top