Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τουφεκαμε το χαρτι στην αυλη και βγαζουμε συμπερασμα ποιο ειναι το καλο φυσιγγι!!!
Τρεμετε θηραματα!!
Η ονειρωξη στο ζενιθ!
Εχεις μια εικονα ρε φιλε συγκεντρωσης για οταν θα πας κυνηγι, μπορει βεβαια να δεις αλλα πραγματα στο τερεν...
 
Εννοια σου...ξερω...
Ειναι αλλο πραγμα να το δοκιμαζεις για να δεις αν θα το βαλεις να δοκιμαστει και στο τερεν και αλλο να το ονομαζεις φυσιγγαρα χωρις να εχεις παρει ουτε ενα θηραμα με αυτο!
Μερικοι το κυνηγι το εχουν κανει play station...;)
 
Εννοια σου...ξερω...
Ειναι αλλο πραγμα να το δοκιμαζεις για να δεις αν θα το βαλεις να δοκιμαστει και στο τερεν και αλλο να το ονομαζεις φυσιγγαρα χωρις να εχεις παρει ουτε ενα θηραμα με αυτο!
Μερικοι το κυνηγι το εχουν κανει play station...;)
Χωρίς το πλέι στεσιον.....η νάσα θα έκλαιγε μια πόλη σε αστροναύτες ως τώρα....πρώτα οι αριθμοί κ η θεωρία ,κατόπιν η πράξη....
 
Χωρις δοκιμες και φωτογραφιες σε χαρτι, σε τενεκεδες κλπ (τα οποια θα πρεπει να ειναι αποδεκτα)....δεν θα ειχαμε "Βλητικες δοκιμες"....αλλα "Θεωρητικες δοκιμες"....οπως δλδ κινδυνευουμε να το καταντησουμε το θεμα!
 
Χωρις δοκιμες και φωτογραφιες σε χαρτι, σε τενεκεδες κλπ (τα οποια θα πρεπει να ειναι αποδεκτα)....δεν θα ειχαμε "Βλητικες δοκιμες"....αλλα "Θεωρητικες δοκιμες"....οπως δλδ κινδυνευουμε να το καταντησουμε το θεμα!

Το χειροτερο απ'ολα.....Δε εκτιμουν τον κοπο , τον χρονο , τα εξοδα και την ''προσφορα'' που δινουν
ολοι οσοι ανεβαζουν δοκιμες....
Ευτυχως....αυτο συμβαινει απο λιγους Αλεξ!!!!
Μονο ''κουβεντες'' εντυπωσιασμου''.....
Αλλωστε για να κανεις δοκιμες....πρεπει να εχεις ''αντερα''....και να μην σε κυνηγαει και η κυρα με το
σκουποξυλο !!! ;)
 
Το χειροτερο απ'ολα.....Δε εκτιμουν τον κοπο , τον χρονο , τα εξοδα και την ''προσφορα'' που δινουν
ολοι οσοι ανεβαζουν δοκιμες....
Ευτυχως....αυτο συμβαινει απο λιγους Αλεξ!!!!
Μονο ''κουβεντες'' εντυπωσιασμου''.....
Αλλωστε για να κανεις δοκιμες....πρεπει να εχεις ''αντερα''....και να μην σε κυνηγαει και η κυρα με το
σκουποξυλο !!! ;)
Νικο εγω αποδεχομαι πληρως τις δοκιμες σου ...εξαλλου εχουμε μιλησει και προσωπικα...το θεμα ειναι οτι οταν εγω στο κυνηγι επιλεγω τσοκ 3 αστρα θελω βολες που να αντιστοιχουν σε τσοκαρισμα 3 αστρων.....δεν θελω βολες φουλ τσοκ απο τσοκ 3 αστρων...οπως φανηκε και στις δοκιμες του βασιλη βαζοντας το φουλ τσοκ πανω στη μ2 βγηκαν ποσοστα κοντα στο 90%....
 
@vazelos

Έλα φίλε το έριξα το χρέπι σου αχαχαχαχα (Rottweil mod 36γρ #5 γερμανικό @36,5μ)

Μια χαρά είναι .... σου έβαλα και τα περιφερειακά σκάγια που μου ζήτησες.

Έχω άλλες 6 δοκιμές ... πιο μετά οι άλλες ...

Ένα θα σας πω ... έπεσε πολύ Nitro σήμερα :)

View attachment 50216
Το waidmannsheil είναι;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top