Φυσίγγια για υδρόβια σε ακραίες καιρικές συνθήκες (Πάγος, χιόνι)

Τα παλιά καφέ ήταν και αυτά καλά ... σωθικά Άρη ξέρεις σε αυτά ?
Τα άλλαξαν τώρα ?
Αν δω τις σημειωσεις θα σου πω... Τα καφε κυκλοφορουν και 30 χρονια, μην λεω κ λιγα, σιγουρα θα υπαρχουν αλλαγες στο χρονο.... Τα 38αρια αν θυμαμαι καλα πρωτοκυκλοφορησαν το 2011
Άρη αν λες για τα biturbo 38 τα έχω βρει κ στο 1.90 με gt.
Εγω κανα δυο φορες που εχουν πεσει στα χερια μου τα εχω βρει με ζ2μ18 και giovaani18 αργότερα, πιο σκληρο το πρωτο, πιο συγκεντρωτικο κ μαλάκο το δευτερο, αλλά εχω χρονια να τα ριξω... Παντως ειχα κανει πολυ καλες τουφεκιες...
 
Αν δω τις σημειωσεις θα σου πω... Τα καφε κυκλοφορουν και 30 χρονια, μην λεω κ λιγα, σιγουρα θα υπαρχουν αλλαγες στο χρονο.... Τα 38αρια αν θυμαμαι καλα πρωτοκυκλοφορησαν το 2011

Εγω κανα δυο φορες που εχουν πεσει στα χερια μου τα εχω βρει με ζ2μ18 και giovaani18 αργότερα, πιο σκληρο το πρωτο, πιο συγκεντρωτικο κ μαλάκο το δευτερο, αλλά εχω χρονια να τα ριξω... Παντως ειχα κανει πολυ καλες τουφεκιες...
Καλημερα Αρη, ανεβηκες καθολου επανω φετος?
 
Χωρίς καμία υπερβολή, παιζει να είναι κ το μοναδικό 40αρι που έχω δει να αλλάζει τόσα υλικά........
Έιχα βάλει φωτο κάποτε, όπως κ άλλα μέλη του φόρουμ....
Αν το ψάξετε στην αναζήτηση του φόρουμ θα βρείτε παλιες συζητήσεις....
Και μου είχε κάνει κ εντυπωση, γιατί τα τσιχλοφυσιγγα, έχουν την φήμη.................
Τα σημερινά δεν έχω ιδέα με τι γεμίζονται...........
 
Δεν μπορεί να μην παίξουν και με αυτές τις συνθήκες τα πράσινα,θα το ευχαριστηθεις φίλε.
Αλλιώς πλάκωσε τα στα μικρά .yel. .
και ομως δεν παιζουν εκτος απο ελαχιστα πρασινα , μικρα φετος παρα πολλα ...Να ηταν πρασινα τι καλα χαχα
 
Χωρίς καμία υπερβολή, παιζει να είναι κ το μοναδικό 40αρι που έχω δει να αλλάζει τόσα υλικά........
Έιχα βάλει φωτο κάποτε, όπως κ άλλα μέλη του φόρουμ....
Αν το ψάξετε στην αναζήτηση του φόρουμ θα βρείτε παλιες συζητήσεις....
Και μου είχε κάνει κ εντυπωση, γιατί τα τσιχλοφυσιγγα, έχουν την φήμη.................
Τα σημερινά δεν έχω ιδέα με τι γεμίζονται...........
Βρηκα το θεμα και οντως υπηρχαν διαφορες ανα χρονιες , ελπιζω να τα δοκιμασω αν και τα πηρα 14 ευρω με επιασαν τον κ...ο χαχα
 
Έρωτας
Θυμάσαι τι υλικά ειχες βρει μέσα Αρι?
Βρηκα το θεμα και οντως υπηρχαν διαφορες ανα χρονιες , ελπιζω να τα δοκιμασω αν και τα πηρα 14 ευρω με επιασαν τον κ...ο χαχα
Νταξει ρε συ... Για υδρόβια τα θες...
Δεν ξέρω κ ποσο συχνά τα συναντάς η ποσες βολές ρίχνεις αλλά δεν θα πας κ με φθηνοφυσιγγα...
Το θέμα είναι να σου κάτσει κ το φυσίγγι...!
 
Θυμάσαι τι υλικά ειχες βρει μέσα Αρι?

Νταξει ρε συ... Για υδρόβια τα θες...
Δεν ξέρω κ ποσο συχνά τα συναντάς η ποσες βολές ρίχνεις αλλά δεν θα πας κ με φθηνοφυσιγγα...
Το θέμα είναι να σου κάτσει κ το φυσίγγι...!
Εννοω οτι στα περισσοτερα σαιτ το εχουν 12 ευρω ... Γενικα ειπαμε ειναι φαρμακειο ο δικος μου εδω χαχα
 
Χωρίς καμία υπερβολή, παιζει να είναι κ το μοναδικό 40αρι που έχω δει να αλλάζει τόσα υλικά........
Έιχα βάλει φωτο κάποτε, όπως κ άλλα μέλη του φόρουμ....
Αν το ψάξετε στην αναζήτηση του φόρουμ θα βρείτε παλιες συζητήσεις....
Και μου είχε κάνει κ εντυπωση, γιατί τα τσιχλοφυσιγγα, έχουν την φήμη.................
Τα σημερινά δεν έχω ιδέα με τι γεμίζονται...........
Ασε τασο δεν αλλαζει υλικα τα χρωματα και σχηματα αλλαζει μονο για να μη τον αντιγραφουν οπως βλεπεις ο καλυκας και η αποδωση ειναι ιδια αρε RC σε φαγαμε αχΧαχαχαχαχα
 
Back
Top