Παρουσίαση Φυσιγγίων

Γειά σου πατρίδα. Υπάρχει ακόμα σαν μαγαζί ο hunter στο μελιγαλα?
Καλημέρα Κώστα,
Σαν μαγαζί ναι υπάρχει και πουλάει ζωοτροφές, κουδουνάκια και άλλα τέτοια ψιλοπράγματα. Μικρό μαγαζάκι είναι μη φανταστείς ότι έχει καμία τρελή ποικιλία.

Όμως φυσίγγια δεν έχει καθόλου, τα έχει σταματήσει από πέρυσι.
 
η πυριτηδα ειναι η sp8 και στα κενουρια τωρα εχουν χαμηλωσει την δοση στο 2,7 στα πρωτα που ηταν πολυ καλα ηταν κιαλο αυξημενη , αυτα τα συγγεκριμενα τα πυρα για να τα μετρισω φετος και μου δοσανε 350μ/δ !!! που κανονικα επρεπε 430-440 μ/δ ,το σχισιμο στον καλυκα ειναι απο ριγμενο φυσιγγι ?
 
η πυριτηδα ειναι η sp8 και στα κενουρια τωρα εχουν χαμηλωσει την δοση στο 2,7 στα πρωτα που ηταν πολυ καλα ηταν κιαλο αυξημενη , αυτα τα συγγεκριμενα τα πυρα για να τα μετρισω φετος και μου δοσανε 350μ/δ !!! που κανονικα επρεπε 430-440 μ/δ ,το σχισιμο στον καλυκα ειναι απο ριγμενο φυσιγγι ?
αυτα που πήρες φέτος ο καλυκάς τους έγραφε Nobel ή είχε μόνο 12αρια;
 
η πυριτηδα ειναι η sp8 και στα κενουρια τωρα εχουν χαμηλωσει την δοση στο 2,7 στα πρωτα που ηταν πολυ καλα ηταν κιαλο αυξημενη , αυτα τα συγγεκριμενα τα πυρα για να τα μετρισω φετος και μου δοσανε 350μ/δ !!! που κανονικα επρεπε 430-440 μ/δ ,το σχισιμο στον καλυκα ειναι απο ριγμενο φυσιγγι ?
Τον κάλυκα τον έκοψα με φαλτσέτα γιατί ήταν πολύ σφιχτά το χαρτάκι επάνω.Το συγκεκριμένο δεν τουφεκίστηκε
αυτα που πήρες φέτος ο καλυκάς τους έγραφε Nobel ή είχε μόνο 12αρια;
NOBEL
12 ------ 12
SPORT
Ο πάφιλας έχει αλουμινέ χρώμα.
 
η πυριτηδα ειναι η sp8 και στα κενουρια τωρα εχουν χαμηλωσει την δοση στο 2,7 στα πρωτα που ηταν πολυ καλα ηταν κιαλο αυξημενη , αυτα τα συγγεκριμενα τα πυρα για να τα μετρισω φετος και μου δοσανε 350μ/δ !!! που κανονικα επρεπε 430-440 μ/δ ,το σχισιμο στον καλυκα ειναι απο ριγμενο φυσιγγι ?
Καληνυχτα και η νομπελ τα παλια διαφανες με τεκνα ηταν πολυ καλα που τα εριξα σε γουρουνι αν τα χεσανε και αυτα μονο τοπικα θα συνεχισω golden φαρμακερα ενα ενα στο χερι πενταπλα ελεγμενα και αλευρακι
 
Τον κάλυκα τον έκοψα με φαλτσέτα γιατί ήταν πολύ σφιχτά το χαρτάκι επάνω.Το συγκεκριμένο δεν τουφεκίστηκε

NOBEL
12 ------ 12
SPORT
Ο πάφιλας έχει αλουμινέ χρώμα.
Στέφανε τον @pit1982 ρώτησα, γιατί βγήκε προβληματική παρτίδα πέρισυ
 
Καληνυχτα και η νομπελ τα παλια διαφανες με τεκνα ηταν πολυ καλα που τα εριξα σε γουρουνι αν τα χεσανε και αυτα μονο τοπικα θα συνεχισω golden φαρμακερα ενα ενα στο χερι πενταπλα ελεγμενα και αλευρακι
Ποια ειναι τα golden Τολη?
 
η πυριτηδα ειναι η sp8 και στα κενουρια τωρα εχουν χαμηλωσει την δοση στο 2,7 στα πρωτα που ηταν πολυ καλα ηταν κιαλο αυξημενη , αυτα τα συγγεκριμενα τα πυρα για να τα μετρισω φετος και μου δοσανε 350μ/δ !!! που κανονικα επρεπε 430-440 μ/δ ,το σχισιμο στον καλυκα ειναι απο ριγμενο φυσιγγι ?
Στα περσινά-τα παλιά που αναφέρεις, πόση πυρίτιδα είχαν?
 
Στα περσινά-τα παλιά που αναφέρεις, πόση πυρίτιδα είχαν?
Αυτα τα φυσιγγια ξεκινησαν με Τεκνα και γκρι καλυκα και μετα τα πηρε ο διακος.....ουτε η nsi δεν ξερει ποσες αλλαγες τα εκανε....ακομα δεν μπορω να καταλαβω το γιατι
 
Δημήτρη φέτος τα πήρες ;
Υπάρχει περίπτωση να ήταν παλιότερα ;
Έχεις μετρήσει δεύτερο ;
ναι φετος αν και δεν γραφουν ετος παραγωγης !!2 μετρισα και μου δοσανε τα ιδια, παιζει να εχουν κανει παπαρια με την πυριτιδα γιατι μια που ειχα εγω λοτ του 17 και με 3 γρ δεν μου εδωσε με τιποτα πανω απο 400 μ/δ ενω ενας φιλος με λοτ του 15 με 2,5 γρ επαιρνε 410-420 μ/δ ,την αλαξανε για καποιο λογο προοδευτικοτητα ,και την γα...νε ,εχω διαβασει και σχολια σε ιταλικα φορουμ που σχεδον τους βριζανε γιατι χαλασανε την sp8
 
ναι φετος αν και δεν γραφουν ετος παραγωγης !!2 μετρισα και μου δοσανε τα ιδια, παιζει να εχουν κανει παπαρια με την πυριτιδα γιατι μια που ειχα εγω λοτ του 17 και με 3 γρ δεν μου εδωσε με τιποτα πανω απο 400 μ/δ ενω ενας φιλος με λοτ του 15 με 2,5 γρ επαιρνε 410-420 μ/δ ,την αλαξανε για καποιο λογο προοδευτικοτητα ,και την γα...νε ,εχω διαβασει και σχολια σε ιταλικα φορουμ που σχεδον τους βριζανε γιατι χαλασανε την sp8
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Δράμια-Μονόβολα.336/post-633221
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Δράμια-Μονόβολα.336/post-633547
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Δράμια-Μονόβολα.336/post-633653
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Δράμια-Μονόβολα.336/post-633848
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Δράμια-Μονόβολα.336/post-635046

k.l.p.
επιβεβαιώνω κι εγώ για την σκάρτη παρτίδα μας έτυχε κι εμάς.....
 
Καληνυχτα και η νομπελ τα παλια διαφανες με τεκνα ηταν πολυ καλα που τα εριξα σε γουρουνι αν τα χεσανε και αυτα μονο τοπικα θα συνεχισω golden φαρμακερα ενα ενα στο χερι πενταπλα ελεγμενα και αλευρακι
Golden για Sonic?
 
Κρίμα που σταμάτησε να φέρνει η καλκο τα ισπανικά GB.... Πολυ καλα.....
Aν κ τα υλικά τους βρίσκονται κ σε άλλα ισπανικά φυσίγγια............

Ποια ειναι τα golden Τολη?
Γραψε Golden Σταματιάδης και θα δεις την σελίδα του, έχει κ κάποιες αναφορές για τα φυσίγγια που παραγει για τον αγριοχοιρο......
Πέτρος Σταματιάδης στο fb αν θες περισσοτερες πληροφοριες ...
 
Last edited:
Back
Top