Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ούτε διαφήμιση κάνω, αλλά ούτε έχω και κανένα όφελος, ούτε κατηγορώ άλλους κατασκευαστές φυσιγγίων, απλά μίας και βρίσκομαι στο φόρουμ και η γνώμη και κάθε τι καλό έχουμε βρει, θέλω να σας το λέω,δεν σας είπα να πάρετε, αλλά η τιμή του προϊόντος είναι τέτοια που πρέπει να το βάλω εδώ να το δεί αυτός που θέλει,είναι κάτι φτηνό, καλό,και εδώ και 3-4 χρόνια το έχει στην ίδια τιμή με σήμερα, (Αβραμόπουλος, κατάστημα κυνηγετικών ειδών Αμαλιάδα,) κάλυκας Τ3φιόκι,616, βύσμα Καρδαρά μπαρούτι CSB1, δοκιμασμένο εδώ και λίγα χρόνια με τα καλύτερα αποτελέσματα,5.80€!!View attachment 36873View attachment 36874



Και στην κουτα δώρο ένα σακί ζωοτροφή της αρεσκείας σας.. .yelling.

Και 16αρι μέταλλο κ καλυκας fiocchi, μια χαρά τιμή!!!!
 
Εχουν αλλαξει τα τελευαια 2χρονια απο πρασινο σε καφε καλυκα.Δεν ξερω αν εχει αλλαξει και μεσα αλλα νομιζω τα πρασινα μου αρεσαν περισοτερο ...
Το σημαντικο ειναι να μήνει ατοφια η συνταγή....το χρωμα καλυκα δεν μας νοιάζει κ τοσο θα ελεγα.
 
@Νικόλαος Ρεντίφης τώρα κατάλαβα γιατί πήρες φυσίγγια από γνωστό μαγαζί στο Ίλιον που είπες.Είδα ένα βιντεάκι με μία κοπελιά και με αυτά που μας έχεις συνηθίσει να ανεβάζεις, ωπ λέω ο Νικόλαος μελίστηκε. .very funny..sarcastic..yel.
 
Last edited:
Ούτε διαφήμιση κάνω, αλλά ούτε έχω και κανένα όφελος, ούτε κατηγορώ άλλους κατασκευαστές φυσιγγίων, απλά μίας και βρίσκομαι στο φόρουμ και η γνώμη και κάθε τι καλό έχουμε βρει, θέλω να σας το λέω,δεν σας είπα να πάρετε, αλλά η τιμή του προϊόντος είναι τέτοια που πρέπει να το βάλω εδώ να το δεί αυτός που θέλει,είναι κάτι φτηνό, καλό,και εδώ και 3-4 χρόνια το έχει στην ίδια τιμή με σήμερα, (Αβραμόπουλος, κατάστημα κυνηγετικών ειδών Αμαλιάδα,) κάλυκας Τ3φιόκι,616, βύσμα Καρδαρά μπαρούτι CSB1, δοκιμασμένο εδώ και λίγα χρόνια με τα καλύτερα αποτελέσματα,5.80€!!View attachment 36873View attachment 36874
έριξα παραγγελία δύο κούτες η τιμή στα €6 και από εβδομάδα μπορεί να ανέβει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top