Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό στα μοντέλα 302_3 ήταν με πριτσινια διότι δεν γινότανε να κολλήσουν γτ τα διαφορετικά μέταλλα κολουσαν δύσκολα τώρα που προχωρησε η τεχνολογία το κολλάνε δσυν ότι μερικα πριτσινια κουναγανε λόγο φουρνελων
Θα μπορούσαν όμως να βάλουν την τεχνολογία της μπενελλη μ4 τώρα και θα ήταν ακόμα πιο απλά
 
Θα μπορούσαν όμως να βάλουν την τεχνολογία της μπενελλη μ4 τώρα και θα ήταν ακόμα πιο απλά
Την πηρε η ρεμη την πατέντα τώρα αν θες outlander παρτην άφοβα αλλά πήρε το μάτι μου μια 391 στα 350 € και με 120€ στο σκλαβη στο κάνει σερακοτ μπιμπελό
 
Κανένα όπλο μεταχειρισμένο της σειράς ακόμη και σε άριστη κατασταση δεν πρέπει να πληρώνεται περισσότερο από το 65% της αρχικής τιμης αγοράς είναι η άποψη μου.Εκτος από τα ρωσικά χωρίς περιττά καλουδια αυτοματισμούς μόνες σκανδαλες .που δε χαλάνε ούτε σε τρεις γενιές.
 
Γεια σας

Μια γνώμη για unico χωρίς kick off? Εκτός από το σύστημα και τα ξύλα έχουμε κάτι άλλο?

Εμπλοκές κλπ?
Γω την έχω από τ 2015 ακριβώς όπως τη περιγράφεις είναι πολύ καλό όπλο εκτός από τ πέλμα π μου πολυμεριστηκε φέτος δεν μου χει βγάλει κάτι και τουφεκιά φαρμακι...
 
View attachment 36019
Ο σωστός τρόπος να φέρεις το cast-off σε Beretta
Ξεχασμένο στη καρότσα και ξεκινιμα το αγροτικό σκάλομα στη μετώπη της Καροτσας και έτοιμος να βαράς το Κάπρι πόσο από δέντρα βραχούς μη σε πάρει και παραμαζομα αχαχαχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top