Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
209943782_10220155176612555_7584578640114303062_n.jpg
Τί όπλο αγόρασες τελικά Βασίλη;
Πέφτουν στοιχήματα για εσένα :)
 
Τί όπλο αγόρασες τελικά Βασίλη;
Πέφτουν στοιχήματα για εσένα :)
Δεν έχω παραγγείλει κάτι ακόμα. Ήμουν έτοιμος για την περσινή σεζόν, αλλά η απαγόρευση μου έκοψε τα φτερά. Αναμένω τη φετινή ρυθμιστική και να δω που θα είμαι για δουλειά από φέτος το χειμώνα.
Λογικά καμιά σκορπιαρα κλανιαρα Tebelli
 
Γενικά τα θέματα υγείας είναι λεπτά και ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του καθενός , κανένας μα κανένας δεν έχει δικαίωμα να αποτρέπει η και να παροτρύνει κάποιον άλλον να το κάνει , είμαστε μεγάλη ανθρώποι και ο καθένας μας μπορεί και κάνει το καλύτερο για τόν εαυτό του .Το θέμα είναι ότι πολύ αναγνωρισμένοι παγκόσμια επιστήμονες μας λένε ότι όλοι αυτοί η φασαρία για την δημόσια υγεία , ήταν από την αρχή της υπερβολική , τώρα για όποιον φίλο ενδιαφέρεται να μάθει για το αν μας επηρεάζει η όχι θα το μάθουμε εν καιρό , πάντα φιλικά τα γραφόμενα μου , και ταπεινή μου γνώμη .Συγνώμη για το off topic
Πολύ σωστός 100000+++++
 
Μία ακόμα επιβεβαίωση ότι αυτοί που κυβερνούν, διαχρονικά, αυτή τη χώρα, τρώνε τα παιδιά της. Γι'αυτό οι Έλληνες διαπρέπουν στο εξωτερικό. Μπράβο στον κατασκευαστή και ακόμα περισσότερα στον άνθρωπο που αναδεικνύει την ιστορία μέσα από το ρεπορτάζ του.
 
Γι'αυτό οι Έλληνες διαπρέπουν στο εξωτερικό.
Και οι Γερμανοί, Γάλλοι Αμερικάνοι διαπρέπουν στην Ελλάδα με τις business τους, χωρίς καν να ξενιτευτούν.
Ακόμα καλύτερα ;)

Κάποια λίστα με τις μετατροπές που έκανε υπάρχει ;
Σε καμιά περίπτωση δεν τον υποτιμώ, απλά θέλω να δω τις μετατροπές.
Θέμα απορρήτου δεν υπάρχει γιατί οι Αμερικάνοι τις ξέρουν ήδη ...
 
Και οι Γερμανοί, Γάλλοι Αμερικάνοι διαπρέπουν στην Ελλάδα με τις business τους, χωρίς καν να ξενιτευτούν.
Ακόμα καλύτερα ;)

Κάποια λίστα με τις μετατροπές που έκανε υπάρχει ;
Σε καμιά περίπτωση δεν τον υποτιμώ, απλά θέλω να δω τις μετατροπές.
Θέμα απορρήτου δεν υπάρχει γιατί οι Αμερικάνοι τις ξέρουν ήδη ...
Στα " ντοκιμαντέρ" του Ιωσήφ Παπαδόπουλου δεν είδα κάτι περισσότερο, αλλού ίσως υπάρχει αλλά θέλει ψάξιμο ...
Δες τη συνέντευξη της Δήμητρας Λιάτσα είναι πολύ ενδιαφέρουσα.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top