To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Jimm καλώς ήρθες στην ομάδα μας, είσαι νέος και μας αρέσουν νεαροί κυνηγοί...:)
Πες μας δυο λόγια πως και "κόλλησες", έχεις βγάλει άδεια ή προετοιμάζεσαι; τι κυνήγι σου αρέσει περισσότερο; έχεις άλλους φίλους νεαρούς όπως εσύ, που τους αρέσει το κυνήγι;
και πάλι καλώς ήρθες :)!
Σας ευχαριστώ πολύ ! Κόλλησα σε ηλικία 9 ετών με μια σφεντόνα αλλά δεν μπορούσα να βαρέσω τίποτα ! Είχα απελπιστεί και είπα του πατέρα μου θέλω να μου δώσεις το super pose να ρίξω , με πήρε μια μέρα λίγο πιο μακριά από το σπίτι και έριξα μαλιστα στις δύο πρώτες βολές που έριξα σαν άσχετος βάρεσε 2 ψαρονια εεε μετά αυτό ήταν κόλλησα!!!! Επίσης με ρωτήσετε αν υπάρχουν και άλλα παιδιά στην ηλικία μου Όχι δεν υπάρχουν παιδιά που κυνηγούν στην περιοχή μου και δε μου αρέσει καθόλου αυτό . Φυσικά και έχω άδεια εδώ και 3 χρόνια βγάζω ! Και πάλι σας Ευχαριστώ όλους για της ευχές σας !!!!!
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Καλώς όρισες Δημήτρη και περιμένουμε τις εμπειρίες σου :)
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Καλώς ήρθες Δημήτρη, θελουμε νεους στην παρεα για να κατεβαινει και λιγο ο μεσος ορος ηλικιας των κυνηγων. Πες μας αν θες και τα οπλα σου να γνωριστουμε καλυτερα. Καλη συνεχεια και καλα ποσταρισματα.
 
Καλώς ήρθες Δημήτρη, θελουμε νεους στην παρεα για να κατεβαινει και λιγο ο μεσος ορος ηλικιας των κυνηγων. Πες μας αν θες και τα οπλα σου να γνωριστουμε καλυτερα. Καλη συνεχεια και καλα ποσταρισματα.
Έχω ένα fabarm μονοκανο ένα super pose ιταλικό , μια Beretta 304 με 71 πόντους κανη και άυλο 18.3 και τέλος αγόρασα πρόσφατα μια remington v3.
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Γειά σου Δημήτρη,καλώς ήλθες!!
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Καλώς ήρθες Δημήτρη και καλή διαμονή φίλε !
 
Άσε τα ταξίδια Στέλιο κ κοίτα να πάρεις ένα όπλο να κάνεις δουλειά σου..... .yel. .yel. .yel.
Ρε θα μας τρελάνεις;;; :p

.shake hands..shake hands..shake hands.
Εμ... αμα δωσεις το 3χιλιαρο κ χτυπαει αλλου η πανω καννη κ αλλου η κατω...
Πας σε ενα σοβαρο εργοστασιο δοκιμαζεις αγοραζεις κ ξεμπερδεψες...
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Δημήτρη καλώς όρισες.Απο νέο αίμα έχει ανάγκη το κυνήγι.
 
Καλησπερα ειμαι ο Βαγγελης 52 ετων ,εχω τρελα με το κυνηγι και ειδικα με τις γαλαζιες κυριες!!!Πιστευω να τα λεμε συχνα.Ευχαριστω για την αποδοχη
Καλωσήρθες Βαγγέλη! Καλά ποσταρίσματα! Σε ποιες περιοχές συνήθως κυνηγάς; Τι όπλα έχεις; Οτιδήποτε θα μας βοηθήσει να σε γνωρίσουμε καλύτερα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top