To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Στέλιο καλώς όρισες στην παρέα.
 
Καλώς ήρθατε Ανδριανε και Στέλιο!
Στέλιο τι κυνηγια κάνεις και τι κυνηγόσκυλα έχεις;
Καλως σε βρηκα φιλε Αριστο.
Κυνηγαω κυριως περδικα, τσιχλα κ λιγοτερο μπεκατσα με ποιντερ κ τα τελευταια χρονια αποκτησα κ σεττερ.
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Καλώς ήρθες Στέλιο και καλή διαμονή !
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Στέλιο καλώς ήρθες και καλή διαμονή :) .
 
Καλώς σας βρήκα
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Ανδριανε και Στελιο καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
Ανδριανέ καλώς ήλθες στην παρέα μας!!
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Καλώς τν Στέλιο!!
Καλώς ήρθες κ καλά ποσταρίσματα φίλε!!
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Στέλιο καλώς μας βρήκες, πες μας και τα όπλα σου να σε γνωρίσουμε καλύτερα, σου εύχομαι καλές ντουφεκιές να έχεις με τη νέα κυνηγετική χρονιά.
 
Στέλιο καλώς μας βρήκες, πες μας και τα όπλα σου να σε γνωρίσουμε καλύτερα, σου εύχομαι καλές ντουφεκιές να έχεις με τη νέα κυνηγετική χρονιά.
Καλημερα φιλε μου κ ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ ανταποδιδω...
Εχω 2 beretta 302 με 76εκ φουλ κ 71 με τα παλια εσωτερικα τσοκ, benelli sl με 76 φουλ κ 71 με εσωτερικα, Browning auto5 με 76 φουλ κ 70 μισο τσοκ, F Sariugarte cal 20 71cm πλαγιο, Baikal sp 72cm με 18.2 αυλους, beretta 690 71cm κ βρηκα κ απο συγγενη μια ata versa k μια καραμπινα cal 20 με πλαστικα μερη δεν θυμαμαι μαρκα τωρα γιατι την εχω στο χωριο. Εχω αλλαξει οτι υπαρχει κ δεν υπαρχει κ τελικα κατεληξα να κυνηγαω περισσοτερο με τις 302.
Αν υπαρχει υγεια του χρονου σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι Ιταλια στην Perazzi k να ραψω ενα κουστουμι στα μετρα μου.
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
Καλώς ήρθες Ανδριανέ. Καλή διαμονή
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Καλωσήρθες Στέλιο στην παρέα μας πλέον και ενεργά, μιας και ήσουν μαζί μας έτσι και αλλιώς τόσα χρόνια πριν. Καλά ποσταρίσματα.
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Jimm καλώς ήρθες στην ομάδα μας, είσαι νέος και μας αρέσουν νεαροί κυνηγοί...:)
Πες μας δυο λόγια πως και "κόλλησες", έχεις βγάλει άδεια ή προετοιμάζεσαι; τι κυνήγι σου αρέσει περισσότερο; έχεις άλλους φίλους νεαρούς όπως εσύ, που τους αρέσει το κυνήγι;
και πάλι καλώς ήρθες :)!
 
Καλησπέρα είμαι ο Δημήτρης και έχω τρέλα με το κυνήγι !!! Έγινα ενεργός στο φόρουμ γτ πιστεύω πως θα μάθω πράγματα από εδώ . Και ευχαριστώ όλα τα παιδια που μας λύνουν απορίες !!
Καλώς τον Δημήτρη. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top