To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο κώστας απο Θεσσαλονίκη, ασχολούμαι κυρίως με το παράκτιο ψάρεμα στην περιοχή του στρυμονικού και χαλκιδικής, και λιαν συντόμως και με το κυνήγι.
Συνονοματε καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο κώστας απο Θεσσαλονίκη, ασχολούμαι κυρίως με το παράκτιο ψάρεμα στην περιοχή του στρυμονικού και χαλκιδικής, και λιαν συντόμως και με το κυνήγι.
Καλώς ήλθες Κώστα κ καλή διαμονή!!!
Χρόνια σου πολλά επίσης!!!
 
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο κώστας απο Θεσσαλονίκη, ασχολούμαι κυρίως με το παράκτιο ψάρεμα στην περιοχή του στρυμονικού και χαλκιδικής, και λιαν συντόμως και με το κυνήγι.
Καλώς ήρθες Κώστα.Πολυ ωραία μέρη και τα δύο που ανέφερες.
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
 
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο κώστας απο Θεσσαλονίκη, ασχολούμαι κυρίως με το παράκτιο ψάρεμα στην περιοχή του στρυμονικού και χαλκιδικής, και λιαν συντόμως και με το κυνήγι.
Καλώς ήρθατε Κώστα και Αδριανέ στην παρέα μας, κυνήγι-ψάρεμα-σκοποβολή! τριάδα ομοούσια... :)
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
Καλώς ήρθες !
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
Γεια σου Αδριανε.Εχεις ρίξει με κανένα
Big Bore Airgun ?
 
Γεια σου Αδριανε.Εχεις ρίξει με κανένα
Big Bore Airgun ?
Γεια σου, Γιώργο. Τα μόνα big bore που ρίχνω είναι πυροβόλα CZ 557 7.62 cal, CZ Shadow, CZ P09. Για περιέργεια θα μου άρεσε να ρίχνω κανένα 7.62 της Cometa (Orion Gold ή Advance), στα 100-200 μέτρα. Τα πιο μεγάλα διαμετρήματα (π.χ. Bulldog ή Piledriver.45 cal), παρ' όλο που φοράνε κάννες LW, δε με ενδιαφέρουν.
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
 
Καλησπέρα σας, είμαι Αδριανός από Βουκουρέστι Ρουμανίας. Δεν είμαι κυνηγός, μόνο που πριν 30 χρόνια, σαν πιτσιρικάς, έχω κολλήσει το μικρόβιο του αεροβόλου πριν προχωράω στη σκοποβολή με ραβδωτά. Το χόμπι έχει γίνει πλέων ψυχοθεραπεία, γι' αυτό και μπήκα στο φόρουμ.
Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Ειμαι ο Στελιος κ αγαπω το κυνηγι τα κυνηγοσκυλα κ την ιδιογομωση .
Σας διαβαζω 4 χρονια περιπου κ αποφασισα τωρα να γινω ενεργο μελος.
Ευχαριστω.
Καλώς ήρθατε Ανδριανε και Στέλιο!
Στέλιο τι κυνηγια κάνεις και τι κυνηγόσκυλα έχεις;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top