Ένδυση

Πολύ καλό φαίνεται Τέλη, αυτιά καλυμμένα ... αν είναι ζεστό θα σου πω μόλις κάνει κρύο.
Πολύ λεπτό επίσης.

Από Γερμανία το αγόρασα ... οι Βούλγαροι ακόμα το στέλνουν :)
Για βάλε Σιτέ....μήπως δεν το είχαν η έκανες κάποιο λάθος στην παραγγελία γιατί του Ηλία το τζακετ ήρθε κανονικά
 
Καλησπέρα έχετε να προτείνετε κάποιο γιλέκο ή σάκο για κυνήγι πέρδικας??Έχω ένα σάκο αλλά έχει χοντρό ιμάντα στον ώμο και δεν βολεύει στην επομιση..
Παναγιώτη είχα κι εγώ το ίδιο θέμα και επειδή η τσάντα πλάτης βολεύει σε πολύωρα κυνήγια στο βουνο... έβγαλα τα λουριά που είχε και έραψα ιμάντα από ζώνη αυτοκινητου.
 
Για βάλε Σιτέ....μήπως δεν το είχαν η έκανες κάποιο λάθος στην παραγγελία γιατί του Ηλία το τζακετ ήρθε κανονικά
Τους έβαλα μέθοδο πληρωμής αντικαταβολή μιας και ήταν αποδεκτό. (ίσως αυτό έφταιγε)
Τους έστειλα μηνύματα στο messenger αν είχαν στείλει την παραγγελία.
Τους έστειλα email αν είχαν στείλει την παραγγελία.
Δεν απάντησαν πουθενά ... και το αγόρασα από ebay.de.
Σε μια εβδομάδα το είχα στα χέρια μου.

Τέλος καλό, όλα καλά ... ευχαριστώ πάντως για την βοήθειά σου :)
Και το σκουφάκι σούπερ ... περιμένω αέρα και κρύο να το δοκιμάσω :)
 
Τους έβαλα μέθοδο πληρωμής αντικαταβολή μιας και ήταν αποδεκτό. (ίσως αυτό έφταιγε)
Τους έστειλα μηνύματα στο messenger αν είχαν στείλει την παραγγελία.
Τους έστειλα email αν είχαν στείλει την παραγγελία.
Δεν απάντησαν πουθενά ... και το αγόρασα από ebay.de.
Σε μια εβδομάδα το είχα στα χέρια μου.

Τέλος καλό, όλα καλά ... ευχαριστώ πάντως για την βοήθειά σου :)
Και το σκουφάκι σούπερ ... περιμένω αέρα και κρύο να το δοκιμάσω :)
Τώρα με γειώσες και εγώ με αντικαταβολή ήθελα να παραγγείλω από εκεί....
Μεγια και πάλι ελπίζω να τα ευχαριστηθεις!!!!
 
Τώρα με γειώσες και εγώ με αντικαταβολή ήθελα να παραγγείλω από εκεί....
Μεγια και πάλι ελπίζω να τα ευχαριστηθεις!!!!
Φίλε δεν ξέρω αν έφταιγε αυτό... Πάντως από επικοινωνία παίρνουν μηδέν.
2 email και 2 μηνύματα στο messenger δεν απαντήθηκε τίποτα.

Από γερμανία με DHL σε 1 εβδομάδα στην πόρτα σου.
Από εδώ το αγόρασα τελικά ...
https://www.naturwerk-shop.de/en-us...itka-dakota-windstopper-beanie?number=SW10497
73,95 € με τα μεταφορικά.
 
Last edited:
Καλησπέρα έχετε να προτείνετε κάποιο γιλέκο ή σάκο για κυνήγι πέρδικας??Έχω ένα σάκο αλλά έχει χοντρό ιμάντα στον ώμο και δεν βολεύει στην επομιση..
Εμενα με εχει βολέψει πολυ το Browning Bird’n Lite. Ειδικά το δέσιμο που κανει στη μέση, κανει να φαίνεται μικρότερο το βάρος που κουβαλάς.
 
Παναγιώτη είχα κι εγώ το ίδιο θέμα και επειδή η τσάντα πλάτης βολεύει σε πολύωρα κυνήγια στο βουνο... έβγαλα τα λουριά που είχε και έραψα ιμάντα από ζώνη αυτοκινητου.
Αυτό δεν το σκέφτηκα ποτέ... Έχεις καμιά φωτό να δω πως είναι??
 
Αυτό δεν το σκέφτηκα ποτέ... Έχεις καμιά φωτό να δω πως είναι??
IMG_20210223_203255.jpg
Δεν είναι ότι πιο όμορφο αλλά είναι πρακτικό και βολικό. Άφησα ένα κομμάτι στους ώμους απο το παλιό για να μη με πληγώνει όταν είναι βαρύ. Τον στενό πρασινο ιμάντα τον είχε και τον άφησα για να ράψω πάνω του την ζώνη και για έξτρα ενίσχυση.
 
View attachment 23323
Δεν είναι ότι πιο όμορφο αλλά είναι πρακτικό και βολικό. Άφησα ένα κομμάτι στους ώμους απο το παλιό για να μη με πληγώνει όταν είναι βαρύ. Τον στενό πρασινο ιμάντα τον είχε και τον άφησα για να ράψω πάνω του την ζώνη και για έξτρα ενίσχυση.
Ωραίος πατεντιάρης ο Στράτος!!Σαφώς,συμφωνώ, ότι η τσάντα είναι καλύτερα διότι μοιράζεται ωραία και κατανεμημένα το βάρος.
 
View attachment 23323
Δεν είναι ότι πιο όμορφο αλλά είναι πρακτικό και βολικό. Άφησα ένα κομμάτι στους ώμους απο το παλιό για να μη με πληγώνει όταν είναι βαρύ. Τον στενό πρασινο ιμάντα τον είχε και τον άφησα για να ράψω πάνω του την ζώνη και για έξτρα ενίσχυση.
Πολύ καλό μου έβαλες διαολια τωρα
 
Πολύ καλό μου έβαλες διαολια τωρα
Αν σε βολεύει η τσάντα πλάτης που εχεις κάνε το... Βρες κανένα παλιό αυτοκίνητο παρατημένο και κοψε τη ζωνη με μια φαλτσέτα . Πιο καλά βολεύει από γιλέκο ειδικά αν κουβαλάς νερά,φαγητό,φυσίγγια κτλ...
 
Αν σε βολεύει η τσάντα πλάτης που εχεις κάνε το... Βρες κανένα παλιό αυτοκίνητο παρατημένο και κοψε τη ζωνη με μια φαλτσέτα . Πιο καλά βολεύει από γιλέκο ειδικά αν κουβαλάς νερά,φαγητό,φυσίγγια κτλ...
Στην επωμιση βολευει Στρατο?
 
Back
Top