Το δικο μου ειναι μακρυτερο...

Μαγκες τα πραγματα ειναι απλα...εδω τα χωνουμε...για να γελασουμε...

Οποιος νομιζει οτι η δικια του ειναι μακρυτ...εεε καλυτερη...βγαλτην εξω και δειξτην μας...

Οροι Συμμετοχης
1. Δεν υβριζουμε προσωπα
2.Δεν παρεξηγουμαστε οταν του αλλου ειναι μακρυτερη...η οταν η δικια μας ειναι κοντυτερη!
3. Δεν μου'χει ερθει ακομα αλλα θα μου'ρθει και τοτε θα το γραψω

ΥΓ. Σοβαρες συζητησεις επιτρεπονται φυσικα αλλα αμα καποιος την χεσει (την συζητηση) τοτε επιβαλλεται φατουρο!
 
Last edited:
Παιδια με το συμπάθειο αλλα προς τι ολη αυτη η τρεμούρα και οι κόντρες Remi vs Benelli;
Εχει καταντήσει κουραστικό , δεν το καταλαβαίνετε τόσο καιρό;

Αν ειναι να το καταντησουμε και εδω μεσα fb, πείτε το, να το πάρουμε απόφαση και να πράξουμε αναλόγως.
Πώς αλλιώς πρέπει να διατυπωθεί για να τελειωνει αυτο το πανηγύρι;
Μήπως να ανοίξει ένα νήμα "κόντρες" και να λυθούν πολλά προβλήματα και παρενέργειες;
 
View attachment 22593


ΚΟΝΤΡΕΣ !!!

Κανάλι:
MEGA
Παρουσιαστής: Βλάσης Μπονάτσος
Έτος πρώτης προβολής: 1992
Σου εχω και ακομα καλύτερο ...

Επειδή το νήμα ρεμ παλι δέχεται απρόκλητη επίθεση .. .ξερεις απο ποιους .... απο τα γνωστά μπενελοπαιδα που κανουν πλάκες ... ας κανουμε και μεις καμια πλάκα ....





ΜΠΕΝΕΛΟΠΑΙΔΑ ΜΕ ΕΜΜΟΝΕΣ

1612738524757.png




.... με αγαπη πάντα και αίσθηση του χιούμορ ....




Προσοχή ⚠

Το παρόν αποτελεί προϊόν μυθοπλασίας. Τα πρόσωπα, τα ονόματα και οι καταστάσεις είναι φανταστικά και οποιαδήποτε ομοιότητα είναι συμπτωματική και δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
 
Last edited:
Σου εχω και ακομα καλύτερο ...

Επειδή το νήμα ρεμ παλι δέχεται απρόκλητη επίθεση .. .ξερεις απο ποιους .... απο τα γνωστά μπενελοπαιδα που κανουν πλάκες ... ας κανουμε και μεις καμια πλάκα ....





ΜΠΕΝΕΛΟΠΑΙΔΑ ΜΕ ΕΜΜΟΝΕΣ

View attachment 22603




.... με αγαπη πάντα και αίσθηση του χιούμορ ....




Προσοχή ⚠

Το παρόν αποτελεί προϊόν μυθοπλασίας. Τα πρόσωπα, τα ονόματα και οι καταστάσεις είναι φανταστικά και οποιαδήποτε ομοιότητα είναι συμπτωματική και δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Κατι μπενελλες ετσι ειναι παντως κατι κοκκινες κεραμικες κατι αυτοκολητα και αλλα αχααχχααχαχαχααχαχαχαχααχ αφου δε μπωρουν να τραβηξουν κοσμο με σκωτοματα γινανε φανταχτερες αχαχαχαχαα
 
Τι κοντρες και διαφορα αλλα χαβαλε κανουμε και καπιοι σπαζοντε οπως σπαστικα και γω μερικες φορες αλλα για προσοπικα θεματα οχι για καμια μαρκα πχ με το @giorgosk και μιλαμε μια χαρα και δε συνενοηθηκαμε με πμ και τετια ειπε ειπα και τελος ολα καλα
 
Τι κοντρες και διαφορα αλλα χαβαλε κανουμε και καπιοι σπαζοντε οπως σπαστικα και γω μερικες φορες αλλα για προσοπικα θεματα οχι για καμια μαρκα πχ με το @giorgosk και μιλαμε μια χαρα και δε συνενοηθηκαμε με πμ και τετια ειπε ειπα και τελος ολα καλα
Tα αγορακια παντα πειραζουν τις πιο ομορφες...
 
Συνεχίζω λοιπόν τον αστεϊσμό, λέγοντας ότι η δική μου είναι 76cm (η κάνη του 725 sporter).

Ποιος την έχει μεγαλύτερη και, σε περίπτωση που είναι μεγαλύτερη, μετράει άραγε το μέγεθος από τα 76cm και πάνω στο σκοπευτήριο και στο κυνήγι ; :)

Άσχετο αλλά @Μαριος δίπλα στο Kavos Corfu περίμενα να δω και μία Ίο! Όλη η Αυστραλία εκεί πηγαίνει διακοπές σταθερά!!
 
Και λιγα σχολια για τις "ομαδες"...

Παω στο περιβοητο Beretta Team και βλεπω λενε για κανα ποζε...για αγορες της Ολλανδιας.
Μπραβο ρε...η Ιταλια δεν τους εφτανε...ουτε η Ελλαδιτσα που ειναι φτηνη...αλλα φαινεται οτι η Ολλανδια θα τους προσφερει σχεδιαστικες εμπνευσεις.

Μετα πηγα στο Winchester Team...ουτε κιχ εκει μεσα, εβαλα ενα βιντεο πεσανε κανα 2 λαικ αυτο ηταν.

Μετα παω στο Benelli και βρισκω τους Ρεμι (και οχι μονο) και πλακωνοντουσαν...

Φευγω παω Ρεμι Team και βρισκω τους Benelli (Μαζι με ολους τους αλλους) και πλακωνοντουσαν και κει.

Μπαινω στη Fabarm Team και τα φωτα ειναι κλειστα...(πιστευω ακραδαντα οτι η Fabarm δεν υπαρχει και ειναι συνωμοσια).

Στη Mossberg λεγανε πως οι ξυριστικες τους μηχανες εχουν σπασει...να γιατι ολοι τους μοιαζουν σαν παπαδες!

Στο Franchi Team εχουν φυγει ολοι και εχουν παει Benelli room.

Στο Baikal Team ολοι νοσταλγουν την Σοβιετικη Ενωση (που'σαι ρε Γιοζεφ)

Στο Super Pose Team μιλαγανε για κατι πραγματα που λεγονται αλληλεπιθετα.

Και τελος στο ξακουστο Πλαγιοκαννο καφενειο οι κουβεντες τους μου θυμισανε το συγχωρεμενο τον παπου μου και με πιασανε τα κλαματα..

Αυτα!.cofee.
 
Last edited:
Συνεχίζω λοιπόν τον αστεϊσμό, λέγοντας ότι η δική μου είναι 76cm (η κάνη του 725 sporter).

Ποιος την έχει μεγαλύτερη και, σε περίπτωση που είναι μεγαλύτερη, μετράει άραγε το μέγεθος από τα 76cm και πάνω στο σκοπευτήριο και στο κυνήγι ; :)

Άσχετο αλλά @Μαριος δίπλα στο Kavos Corfu περίμενα να δω και μία Ίο! Όλη η Αυστραλία εκεί πηγαίνει διακοπές σταθερά!!
Ρε ποια Ιο ρε.yel....απο Καβο ειμαι
 
Back
Top