Καραμπίνα 76 cm

Aφου εκανα ακομα μια αποπειρα για την maxus σε 76 εκατοστα κ δεν στέφτηκε με επιτυχια...

Αφου ολα τα υπολοιπα 76αρια με εκαναν να εχω δευτερες σκεψεις για τους χ,ψ λογους το καθενα και δεν με αφηναν να παρω την τελικη αποφαση...

Αφου πηρα ενα σπρινγκερακι για τα κοψοφτερα... :p

Αφου κυνηγαγα τον ψυχιατρο μεσα στο γραφειο που δεν μου εβαζε σφραγιδα μολις του ειπα τι θα παρω... .hair.

Αφου γραφτηκα στο ανοιχτο πανεπιστημιο μηχανολογων μηχανικων hippo


Ειπα να δοκιμασω να ζησω και εγω το μυθο της Remington, να μου φυγει κ το απωθημενο αλλα κη περιεργεια που ειχα...:)

Περισσοτερα οταν την παρω στο σπιτι...

upload image on web



Περα απο την πλακα που κανουμε, δεν εχω κολλημα με καμια εταιρια, κ μου αρεσει τα συμπερασματα να τα βγαζω παντα μονος μου με το αναλογο κοστος... Αναμενω με αγωνια να την κυνηγησω... Ευχαριστω δασκαλε... :) Ευχομαι να εχετε δικιο....
Άρη , καλορίζικο και καλοτούφεκο το νέο σου απόκτημα ! Εύχομαι να την ευχαριστηθείς και να σου κάνει τα κέφια σου !
 
Την εχουμε πιασει πολλες φορες αυτη τη συζητηση δεν οδηγει πουθενα...
Το ζητουμενο για μενα ειναι σε καθε αποσταση που τουφεκαμε να εχεις καθαρο σκοτωμα η καθαρη αποτυχια κ φυσικα να μπορεις να βρεις το θηραμα που θα χτυπησεις...
Αν στοχευουμε σε αυτο οι συζητησεις περι αποστασεων και ηθικης περισσευουν... Ο καθενας οπως τα καταφερνει...
Αρη και κουτσαχαρα καταλαβατε για πιους μιλαω γι αυτο και το εγραψα αοριστα και οχι σαν απαντηση σε καπιον που σηκωνουν οπλο στα συνεφα το φενομενο τεραστια γερακια υπαρχει δε μπωρουνε φτερο να κουνισουν πευτει τρελο ξεκοκαλισμα αχαχαχαχα
 
Παιδια το βγαινει ενας και να λεει εμενα το οπλο μου σκωτωνει τοσο μακρυα πχ80 μετρα που το χει βγαλει απ τη τσουτσου του δε πεζει εδω ουτε μια εταιρια με τα τοσα μηχανιματα υψιλης τεχνολογιας τολμησε να πει εμας τα οπλα μας σκωτωνουν στα 40 και οχι 35 τι να μου πουν τωρα εμενα υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε καταβολες μακρυνες οκ καθαρη τυχη ρε παιδια αλλα αν πας δυο φορες στο κυνηγι και δεις ολο κι ολο μια φασσα και την παρεις λες ποοοοο το οπλο σκωτονει ασχημα εδω λεμε για επαναληψιμοτητα και ποσοστα και γω σκωτωσα λαγο στα 120 μερτα με 41 βολο ρεμι με τη σκωρποσκαγιερα μου το μαυρο αετο τι να λεω
 
Παιδια το βγαινει ενας και να λεει εμενα το οπλο μου σκωτωνει τοσο μακρυα πχ80 μετρα που το χει βγαλει απ τη τσουτσου του δε πεζει εδω ουτε μια εταιρια με τα τοσα μηχανιματα υψιλης τεχνολογιας τολμησε να πει εμας τα οπλα μας σκωτωνουν στα 40 και οχι 35 τι να μου πουν τωρα εμενα υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε καταβολες μακρυνες οκ καθαρη τυχη ρε παιδια αλλα αν πας δυο φορες στο κυνηγι και δεις ολο κι ολο μια φασσα και την παρεις λες ποοοοο το οπλο σκωτονει ασχημα εδω λεμε για επαναληψιμοτητα και ποσοστα και γω σκωτωσα λαγο στα 120 μερτα με 41 βολο ρεμι με τη σκωρποσκαγιερα μου το μαυρο αετο τι να λεω
Αυτή η κουβέντα θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον με συνομιλητή τον χοντρούλη Άγγλο...ντικγουιντ❓❓
 
Τολη
Να λες οτι το οπλο σκοτωνει οτι και αν βρεθει στην πορεια της βολης του και να το χεις σαν παραγοντα ασφαλειας
Και να ριχνεις εκει που για σενα τις ικανοτητες σου και τα πυρομαχικα σου θα κανει το κυνηγι σου επιτυχες και την μερα σου ολοκληρωμενη
Ο καθε ενας μπορει να κανει και να λεει οτι θελει φιλε
Ουτε το αμφισβητουμε ουτε και το θεωρουμε δεδομενο
Βλεπουμε τι κανουμε και τι καταφερνουμε εμεις
Αυτη ειναι ο δικος μου τροπος σκεψης και απλα τον μοιραζομαι
Δεν σου λεω τι να κανεις εσυ
Απλα απαντω με βαση το δικο σου σχολιο
 
Τολη
Να λες οτι το οπλο σκοτωνει οτι και αν βρεθει στην πορεια της βολης του και να το χεις σαν παραγοντα ασφαλειας
Και να ριχνεις εκει που για σενα τις ικανοτητες σου και τα πυρομαχικα σου θα κανει το κυνηγι σου επιτυχες και την μερα σου ολοκληρωμενη
Ο καθε ενας μπορει να κανει και να λεει οτι θελει φιλε
Ουτε το αμφισβητουμε ουτε και το θεωρουμε δεδομενο
Βλεπουμε τι κανουμε και τι καταφερνουμε εμεις
Αυτη ειναι ο δικος μου τροπος σκεψης και απλα τον μοιραζομαι
Δεν σου λεω τι να κανεις εσυ
Απλα απαντω με βαση το δικο σου σχολιο
Ναι φιλε μου σωστα τα λες αλλα οταν εχρχετε ο σκοτονω 80 μετρα και δε κλανει μια τι να του κανω μετα αχαχαχααχ ηθελε και φασσες να δειξει στα φιλαρακια του μετα αχαχαχαχα
 
Και δε απευθινομε σε κανεναν συνομιλιτη μου συγκεκριμενα αν χρειαστει το κανω ομως παρεπιπτωντως οταν καπιος βαζει μια αξιοπρεπη κατανομη στατοσα μετρα και μας το δειχνει πχ οπως ο νικος π και ο αρης καλαματα ακομα και με βιντει και αλλοι τοτε ναι ολα καλα αερολογιες ομως εχω βαρεθει να ακουω
 
Με ενα τσοκ κικς ομως ειναι αξιοπρεπεστατος
Ασε μην λες πολλα με ποναει η καρδια μου...τον πουλησα στον θειο μου οταν εφυγα για δω κατω και τωρα δεν μου τον δινει πισω.....hair.
Τρια χρονια τωρα τον ψηνω αλλα μπα...εκει αυτος κοιμαται μαζι του αγκαλια...
 
Back
Top