Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Δύο μόνο μειονεκτήματα έχει το χοντρότερο σκάγι !!!!
1. Έχει αραιώτερες κατανομές από το ψιλό.
2. Κάνει μεγαλύτερη ζημιά στο κρέας, εκεί που χτυπά.
Και λιγότερες πιθανότητες αλλά θα αρκούν και λιγότερα σκάγια για να πέσει έχω πάρει και με τα 3αρια πουλιά απλά τα κρατούσα για ιδιαίτερες συνθήκες αλλά με το που ανοίξει θα τα δοκιμάσω μπας και
 
Βέβαια φίλε και βγαίνουν ακόμα νομίζω το συνεχίζουν τα παιδιά του.......Άλεξ φίλε είναι πιο χοντρά από το αναγραφόμενο από οσο ξέρω φέρνει δηλ πχ το 5 Άρι πιο πολύ σε 4αρι δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό.......το θέμα μου το συγκεκριμένο φυσίγγι γιατί να έχει ζωντανά με αίματα πουλιά....

Τελη....μεχρι να σου χαρισω ενα κουτι 5ρια με ΤΕΚΝΑ....και να ξεκινησεις την ιδιογομωση.....σε αυτα που
τα φυσεκια που εχεις αιματα βρες μια ρελιαστρα χειρος...και ρελιασε τα να κατεβουν μισο χιλιοστο φιλε!! ;) :)
 
Και κάτι άλλο σημαντικό.
Ακούω να λέγεται ότι πχ το φυσίγγι αυτό αφήνει τα θηράματα ξερά και χωρίς αίματα ενώ πχ το άλλο ζωντανά με αίματα.

Ξεχάστε τα αίματα !!!
Τα αίματα οφείλονται στο ότι το πουλί είναι ζωντανό αρκετή ώρα και όχι σε κάποια μαγική ιδιότητα του φυσιγγίου !!!!!
 
Τελη....μεχρι να σου χαρισω ενα κουτι 5ρια με ΤΕΚΝΑ....και να ξεκινησεις την ιδιογομωση.....σε αυτα που
τα φυσεκια που εχεις αιματα βρες μια ρελιαστρα χειρος...και ρελιασε τα να κατεβουν μισο χιλιοστο φιλε!! ;) :)
Εσύ φίλε Νίκο πρέπει να αρχίσεις να πουλάς φυσίγγια.
"Χειροποίητα του κυρ. Νίκου" η ονομασία τους.

Θα είμαι ο πρώτος που θα αγοράσω ...
 
Τελη κοψε ενα φυσιγγι και δες αν ειναι οντως το νουμερο που γραφει...τα δικα μου παντως αντι για νο6 ηταν νο5 και τα νο5 ηταν νο4, αν ειναι ολα ετσι ειναι λογικο να εχουν μεγαλυτερη διατρηση
Εχουνε και 2.40 m92s
 
Τελη....μεχρι να σου χαρισω ενα κουτι 5ρια με ΤΕΚΝΑ....και να ξεκινησεις την ιδιογομωση.....σε όλοαυτα που
τα φυσεκια που εχεις αιματα βρες μια ρελιαστρα χειρος...και ρελιασε τα να κατεβουν μισο χιλιοστο φιλε!! ;) :)
Δύσκολο δεν ξέρω κάποιον εδώ που να έχει...
Κάποια στιγμή θα ξεκινήσω ιδιογομωση το θέλω πολύ....
Εχουνε και 2.40 m92s
2.30 Τόλη
 
Εσύ φίλε Νίκο πρέπει να αρχίσεις να πουλάς φυσίγγια.
"Χειροποίητα του κυρ. Νίκου" η ονομασία τους.

Θα είμαι ο πρώτος που θα αγοράσω ...
Να χαρισω ....μετα χαρας σε οποιον γουσταρει....να πουλησω ΞΕΧΝΑ ΤΟ φιλε!!!
 
Back
Top