Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εχει κανεις αποψη για το biturbo στα 36 γραμμαρια για φασσα? Δεν εχω δοκιμασει περκοσο αλλα με αυτα που διαβαζω μαλλον θα τα δοκιμασω.
Δν ρίχνεις τίποτα άλλο καλύτερα.............άρε Fantom Creek 36......που είσαι;;;;..............
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Δεν ξερω αν το εχω αναφερει στο παρελθον, εχω μια "δυσανεξια" στα εισαγομενα φυσιγγια, πειτε με περιεργο αλλα μου κακοφαινεται να τα ακουμπαω στους ξενους. Οπλα δεν παραγουμε (κακος κατα την αποψη μου) αλλα και φυσιγγι ? Τελος παντων. Καποια πραγματα ειναι μονοδρομος καποιες φορες. Αν υπαρχει ομως καποια προταση σε ελληνικο φυσιγγι για φασσα καλοδεχουμενη.
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Δεν ξερω αν το εχω αναφερει στο παρελθον, εχω μια "δυσανεξια" στα εισαγομενα φυσιγγια, πειτε με περιεργο αλλα μου κακοφαινεται να τα ακουμπαω στους ξενους. Οπλα δεν παραγουμε (κακος κατα την αποψη μου) αλλα και φυσιγγι ? Τελος παντων. Καποια πραγματα ειναι μονοδρομος καποιες φορες. Αν υπαρχει ομως καποια προταση σε ελληνικο φυσιγγι για φασσα καλοδεχουμενη.
Οτι και να παρεις στους ξενους τα ακουμπας τουλαχιστον στο μισο φυσιγγι μπαρουτη καλυκας απλα πες μας τι γραμαρια νουμερο δουλευεις να σου πρωτινω καπια συγκεκριμενα
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Δεν ξερω αν το εχω αναφερει στο παρελθον, εχω μια "δυσανεξια" στα εισαγομενα φυσιγγια, πειτε με περιεργο αλλα μου κακοφαινεται να τα ακουμπαω στους ξενους. Οπλα δεν παραγουμε (κακος κατα την αποψη μου) αλλα και φυσιγγι ? Τελος παντων. Καποια πραγματα ειναι μονοδρομος καποιες φορες. Αν υπαρχει ομως καποια προταση σε ελληνικο φυσιγγι για φασσα καλοδεχουμενη.
Oscar 36 gr
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Δεν ξερω αν το εχω αναφερει στο παρελθον, εχω μια "δυσανεξια" στα εισαγομενα φυσιγγια, πειτε με περιεργο αλλα μου κακοφαινεται να τα ακουμπαω στους ξενους. Οπλα δεν παραγουμε (κακος κατα την αποψη μου) αλλα και φυσιγγι ? Τελος παντων. Καποια πραγματα ειναι μονοδρομος καποιες φορες. Αν υπαρχει ομως καποια προταση σε ελληνικο φυσιγγι για φασσα καλοδεχουμενη.
Λαμπρό μπλε ν5
 
Τα έχεις ρίξει?
Έκανα τη βλακεία κ πήρα 2 κουτάκια ρε Κωστή,
(χωρίς να τα ξέρω βέβαια τότε) κ τα έριξα σε υδρόβιο με πάγο.....έχεις δει παπί να το τουφεκάς, να πέφτει κοψόφτερο στο νερό κ στα καπάκια να τραβά φτερό κ να φεύγει χαμηλά χαμηλά;;;;
Εγώ το είδα το έργο ×2 σερί πρωινά....:eek::(:(
 
Παλιότερα που είχα σφάξει το μπλε λαμπρό ήταν 1,68x34 σε Νο 6!!! Εσφαξες πρόσφατα????
Πριν καιρό έσφαξε ένας φίλος κ μου είχε στήλει φωτό κ φρίκαρα.
Τώρα αν το διώρθοσε δν το γνωρίζω.
Μακάρι τώρα να είναι στο 1.68 Βαγγέλη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top