Φυσίγγια για τρυγόνι

Ιδιογομωση Πανο, από εμπορικα μόνο classica εριχνα στα τρυγονια!
Για φτιάξε και κανένα φυσιγγάκι να δοκιμάσουμε στα φάντομ με τα πράσινα κεφάλια...Λίγα γραμμάρια και χοντρά σκάγια παρακαλώ!.my man.
 
φυσιγγια στην εναρξη την πρωτη μιση ωρα με speed n7 [ειχε 100% υγρασια απο της βροχες]και μετα ολη μερα classica n8 ,δουλεψαν και τα 2 αψογα ,οπου το σηκωνες ηταν τελειωμενο ,φυσιγγια για ολες της αποστασεις του καμπου.
 
φυσιγγια στην εναρξη την πρωτη μιση ωρα με speed n7 [ειχε 100% υγρασια απο της βροχες]και μετα ολη μερα classica n8 ,δουλεψαν και τα 2 αψογα ,οπου το σηκωνες ηταν τελειωμενο ,φυσιγγια για ολες της αποστασεις του καμπου.
και τα δύο με c7 και τον ίδιο συγκεντρωτήρα των 2 τεμαχίων(με αποσπώμενο πάτο)
ό,τι πρέπει για μακρινές αποστάσεις
 
Εγώ χρησιμοποίησα και φέτος(όπως και πέρυσι) το 206 formula της NSI No8 στα 33 γρ με τα γνωστά καλά αποτελέσματα.
Δεν είναι με τον ίδιο συγκεντρωτήρα των 2 τεμαχίων(με αποσπώμενο πάτο) με τα παραπάνω φυσίγγια αλλά δίνει καταπληκτικές τουφεκιές.
 
πολυ ρουμελιωτη ειδα να παιζει φετος στα τρυγονια και ολοι ευχαριστημενοι.
Παιδιά τα φυσίγγια του Ρουμελιώτη που τα εκθειάζεται όλοι, πωλούνται και σε κυνηγομάγαζα ή μόνο με παραγγελία στον ίδιο και αποστολή με μεταφορική; Γιατί δε βλέπω κάποιο μαγαζί να τα πουλάει(ούτε ιστοσελίδα). Σε αντίθεση με τα oscar που και σε μαγαζιά είναι και απευθείας πουλάει όπου δεν υπάρχει αντιπρόσωπος. Θα ήθελα να τα δοκιμάσω αν τα έβρισκα. Αλλά Ηράκλειο Κρήτης που είμαι δεν τα έχει κανείς.
 
Παιδιά τα φυσίγγια του Ρουμελιώτη που τα εκθειάζεται όλοι, πωλούνται και σε κυνηγομάγαζα ή μόνο με παραγγελία στον ίδιο και αποστολή με μεταφορική; Γιατί δε βλέπω κάποιο μαγαζί να τα πουλάει(ούτε ιστοσελίδα). Σε αντίθεση με τα oscar που και σε μαγαζιά είναι και απευθείας πουλάει όπου δεν υπάρχει αντιπρόσωπος. Θα ήθελα να τα δοκιμάσω αν τα έβρισκα. Αλλά Ηράκλειο Κρήτης που είμαι δεν τα έχει κανείς.
Στο πάνω μέρος του φόρουμ φίλε είναι η ιστοσελίδα του, με τα τηλέφωνα του όλα, τα πάντα, αλλά δεν έχει πάρε δώσε με καταστήματα πώλησης, μόνο παραγγελία,ή στο κατάστημα του, καλή σου μέρα
 
θα πρεπει να τον παρεις τηλεφωνο και να στα στειλει,δεν πωλουνται σε μαγαζια μονο απευθειας απο τον ρουμελιωτη.
ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
και φαντάζομαι θα στέλνει κούτα, δηλαδή 10 κουτιά, το λιγότερο
εγώ θα ήθελα 1 κουτί από κάθε φυσίγγι για να το δοκιμάσω
 
ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
και φαντάζομαι θα στέλνει κούτα, δηλαδή 10 κουτιά, το λιγότερο
εγώ θα ήθελα 1 κουτί από κάθε φυσίγγι για να το δοκιμάσω
Όσα θες στέλνει αλλά δεν σε συμφέρει εσένα με τα μεταφορικά. Φτιάξε μια κούτα από τους τύπους που θες και όποια σου κάνουν παραγγέλνεις σε δεύτερο χρόνο την ποσότητα που θες.
 
Στο πάνω μέρος του φόρουμ φίλε είναι η ιστοσελίδα του, με τα τηλέφωνα του όλα, τα πάντα, αλλά δεν έχει πάρε δώσε με καταστήματα πώλησης, μόνο παραγγελία,ή στο κατάστημα του, καλή σου μέρα
ευχαριστώ για την άμεση απάντηση τα έχω δει αυτά
 
Όσα θες στέλνει αλλά δεν σε συμφέρει εσένα με τα μεταφορικά. Φτιάξε μια κούτα από τους τύπους που θες και όποια σου κάνουν παραγγέλνεις σε δεύτερο χρόνο την ποσότητα που θες.
μάλλον θα στείλω ένα φίλο μου που μένει Πάτρα να πάρει 1-2 κουτιά και να μου τα φέρει όταν έρθει Ηράκλειο τον άλλο μήνα
 
Back
Top