Φυσίγγια για τρυγόνι

Γεια σαs παιδια .Ειδα στο site τηs Baschieri Pellagri οτι το MB 32 classic το εχει και για τρυγονι και του δινει ταχυτητα m.1 407 m/sec και
πιεσειs 550 bar .οποτε κανει και για την εποχη . Καποτε το ειχα ζυγισει και νομιζω οτι ηταν GORDON με 616 καψυλιο 1,65 MB 32
βυσμα Z2M 24 . Μηπωs αναφερει χαμηλεs πιεσειs o Ιταλοs ,μου δινει την εντυπωση για 600 bar + εκτοs και αν το αλλαξαν .
 
Γεια σαs παιδια .Ειδα στο site τηs Baschieri Pellagri οτι το MB 32 classic το εχει και για τρυγονι και του δινει ταχυτητα m.1 407 m/sec και
πιεσειs 550 bar .οποτε κανει και για την εποχη . Καποτε το ειχα ζυγισει και νομιζω οτι ηταν GORDON με 616 καψυλιο 1,65 MB 32
βυσμα Z2M 24 . Μηπωs αναφερει χαμηλεs πιεσειs o Ιταλοs ,μου δινει την εντυπωση για 600 bar + εκτοs και αν το αλλαξαν .

550bar? Δεν πρέπει να είναι <650bar, τουλάχιστον όταν τα ψιλοέριχνα πριν 6 χρόνια
 
550 bar δινει και στο MB 32 classic και στο MB 31 light .Πωs εριξε ετσι τιs πιεσειs ; Mπαs και φορτωσε κανενα 615 ; Το εκανα παλια
εγω οταν γεμιζα θερινουs μηνεs μεχρι και φθινοπωρο . Θα το βρουν οι ιδιογομωτεs εδω μεσα στο topic για γομμωσειs , γιατι ετσι
ριχνεται ανετα και με δικαννακι .
 
Γιατί δεν μπορειs να ριχνειs 24 αρια χωρίς να κάνεις κοντάκι? Καταντάει αηδία αυτός ο μυθοs του κοντακιου για να κονομανε οι έξυπνοι..
Μονος σου το παλευεις φιλε λεφτα για δωσιμο δεν υπαρχουν το φερνεις οσο το δυνατον καλυτερα γτ με 24 γρμ πανε μπαλα και το λαθος φενετε μεγαλυτερο
 
Μονος σου το παλευεις φιλε λεφτα για δωσιμο δεν υπαρχουν το φερνεις οσο το δυνατον καλυτερα γτ με 24 γρμ πανε μπαλα και το λαθος φενετε μεγαλυτερο
Eγω πάλι τα 24 τα θεωρώ πολύ πιο εύκολα ισωs να τα έχω συνηθισει κοντάκι δεν θα εφτιαζα ποτέ δεν είναι για τα λεφτά. Απλά με ότι τουφέκι πιάσω το βρίσκω
 
Eγω πάλι τα 24 τα θεωρώ πολύ πιο εύκολα ισωs να τα έχω συνηθισει κοντάκι δεν θα εφτιαζα ποτέ δεν είναι για τα λεφτά. Απλά με ότι τουφέκι πιάσω το βρίσκω
Εισαι προσαρμοστικος και σωματομετρηκα ο mr average
 
Eγω πάλι τα 24 τα θεωρώ πολύ πιο εύκολα ισωs να τα έχω συνηθισει κοντάκι δεν θα εφτιαζα ποτέ δεν είναι για τα λεφτά. Απλά με ότι τουφέκι πιάσω το βρίσκω
Δηλαδη και με ιταλικης φιλοσοφιας σκωτωνεις και με αμερικανηκης φιλοσοφιας σκωτωνεις το ιδιο σε κοντακια αναφερομε κλεινεις ματι τοτε αχαχαχα
 
View attachment 15206
Θα στραβωσω κανένα με αυτά; Μήπως έπρεπε να πάρω πεντάρια, τι λέτε; .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Γιατρε μου ετσι κ τα ριξεις με το δικαννο κ σε τετοια εποχη σιγουρα θα χρειαστεις ορθοπεδικο... .sarcastic.

..κατα τα αλλα δεν νομιζω να μην πεφτει το τρυγονι επειδη ξερει οτι ειναι 6αρια και 35-36γρ κ οχι 8αρια και 32γρ μην πω και 28...yel..yel.
 
Back
Top