"Δισκοπάθεια"

Έτσι ακριβώς τα είπε ο Αυγενάκης, το επιβεβαιώνω γιατί τον είδα στην τηλεόραση, και μάλιστα τη ζωντανή μετάδοση των ανακοινώσεων.
Γι'αυτό μου έκανε εντύπωση η χθεσινή ανακοίνωση της ΣΚΟΕ που απαγορεύει τα πάντα !!!
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, η ΣΚΟΕ (και δεν είναι η πρώτη φορά, ούτε στο μοναδικό θέμα) αλλά και η ΚΣΕ (σε πολλά θέματα επίσης) φροντίζουν να εμφανίζονται "βασιλικότερες του βασιλέως" !!! :mad:
Ας ειμαστε λιγο συγκαταβατικοι αγαπητε κ Στελιο με την κριτικη μας οσον αφορα τα δυο ανωτατα οργανα που "φροντιζουν" και επιμελουνται αυτων των ενασχολησεων. Σιγουρα οι ευθυνες τους ειναι πολυ μεγαλες και οι οποιες ανακοινωσεις τους πρεπει να ειναι πολυ προσεκτικες.
 
Έχω κατασκευάσει ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα εκτόξευσης μέχρι και 2 δίσκους ταυτόχρονα και έτσι οπότε θέλω μπορώ να χρωματιζω το χωράφι με πορτοκαλί χρώμα .sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Βαγγελη μπορεις να βαλεις μια φωτο να δουμε το εργαλειο που εχεις φτιαξει ;
 
εντάξει , καήκαμε .................
δεν το λες και κάψιμο 12 πούλες , αλλά έχουμε δικαιολογία είμασταν απροπόνητοι και κουραστήκαμε.
12 πουλες ειναι με τουλαχιστον 25 λεπτα η πουλα 300 λεπτα διαρκεια , 5 ωρες δηλαδη κ τα διαλλειματα καφε τσιγαρο 2 ωρες , συνολο 7 ωρες στο σκοπευτηριο περιπου , εκανες μεροκαματο φιλε
 
εντάξει , καήκαμε .................
δεν το λες και κάψιμο 12 πούλες , αλλά έχουμε δικαιολογία είμασταν απροπόνητοι και κουραστήκαμε.
Α για αυτό μου έλεγες ότι παρεδωσες ,εμ 12 έριξες τι περίμενες ,εγώ 5 έριξα και κουραστικά .
 
εντάξει , καήκαμε .................
δεν το λες και κάψιμο 12 πούλες , αλλά έχουμε δικαιολογία είμασταν απροπόνητοι και κουραστήκαμε.
12 πούλες;;;;
Καααααακομοίρη Γιώργη.....πάνε 2 μεροκάματα (χωρίς τα φυσίγγια)... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Το ρημαδι το σκοπευτήριο έτσι είναι ,λες πάω για δύο πουλες και τελικά το 50 € έχει φύγει για πλάκα
Σαν τις δαγκάνες στα περίπτερα με τα 0.50€ που ρίχνεις για να πιάσεις το αρκουδάκι.... .sarcastic. .sarcastic.
Έχεις ρίξει 10€ σε πεντηντόλεπτα κ χαμπάρι δν πέρνεις.....όχι πως πέρνεις το αρκουδάκι......very funny.
 
Μήν γελάς καθόλου.Ετσι μου έλεγε και ενας γνωστός για τα έξοδα του σκοπευτηριου..και έκανε 1,5 πακέτα την ημέρα και πρωί απόγευμα καφέ από έξω..~3500 Ε τον χρόνο.Εεεε ρε φίλε ,τόσο ~ πήρα το perazzi εγώ.. ο καθένας ότι τον ευχαριστεί.
 
Σαν τις δαγκάνες στα περίπτερα με τα 0.50€ που ρίχνεις για να πιάσεις το αρκουδάκι.... .sarcastic. .sarcastic.
Έχεις ρίξει 10€ σε πεντηντόλεπτα κ χαμπάρι δν πέρνεις.....όχι πως πέρνεις το αρκουδάκι......very funny.
Περιμενει και η γκομενα σα μπαστακας διπλα αχαχαχα
 
Back
Top