"Δισκοπάθεια"

8 με 10 μήνες για να συνηθίσεις την αλλαγή μου έχουν πεί οι εμπειροι κ μάλλον έχουν δίκιο.
Λογικο μου ακουγεται καπου τοσο Αρη..βεβαια αν εχεις καθημερινη επαφη και ριχνεις καμποσες πουλες πιστευω μπορει και πιο γρηγορα..σε κυνηγι παντως εγω το συνηθισα την καραμπινα μου οταν εριξα τσιχλα στα περασματα που ειχα το περιθωριο να κανω αρκετες βολες να συνηθισω την εικονα
 
Λογικο μου ακουγεται καπου τοσο Αρη..βεβαια αν εχεις καθημερινη επαφη και ριχνεις καμποσες πουλες πιστευω μπορει και πιο γρηγορα..σε κυνηγι παντως εγω το συνηθισα την καραμπινα μου οταν εριξα τσιχλα στα περασματα που ειχα το περιθωριο να κανω αρκετες βολες να συνηθισω την εικονα
Να περνεις και ωτοασπιδες στην τσιχλα φιλικα παντα
 
Να περνεις και ωτοασπιδες στην τσιχλα φιλικα παντα
Τολη ωτοασπιδες βαζω παντα στην τσιχλα επειδη ριχνω αρκετα φυσιγγια και εκει την ακουω λιγο με το porting..απο φετος καλα να μαστε μαλλον θα παω σε ηλεκτρονικες για να μπορω να τις φοραω και στην μπεκατσα
 
Τολη ωτοασπιδες βαζω παντα στην τσιχλα επειδη ριχνω αρκετα φυσιγγια και εκει την ακουω λιγο με το porting..απο φετος καλα να μαστε μαλλον θα παω σε ηλεκτρονικες για να μπορω να τις φοραω και στην μπεκατσα
Εγω βαζω οποτε μπωρω και δεν εχω και πορτινγκ
 
Ακριβως κουφαλογο γαμησετα αχαχαχαχαχα μονο τουφεκιες ακουω ακομα και στον υπνο μουα
Τοτε μουσμουλα τα πραματα..κατι τετοιες καταστασεις θελω να προλαβω εγω μην φτασω στο σημειο να γονεται πολεμος διπλα μου και γω να σφυριζω κλεφτικα
 
Γεια σας κυριοι. Αν γνωριζετε τελικα, λειτουργουν τα σκοπευτηρια αυριο ή οχι; Γυρω στις 11-11.30 ειχα επικοινωνια με Σχιστο, μου ειπαν ναι και τωρα βλεπω υην αναρτηση της ΣΚΟΕ που λεει οχι. Εχει καποιος κατι νεοτερο;
 
Back
Top