"Δισκοπάθεια"

Σπόνσορ ,συμβόλαιο Γιώργο
Εριξα κι'εγώ μαζί του και δέν μ'άρεσε ,αλλο πραγμα το DT .hunter..hunter..hunter..hunter..hunter..hunter.

οκ , αλλά άμα πηγαίνει χάλια φαντάζομαι ότι ούτε ο σπόνσορας θα είναι ευχαριστημένος.
και τελικά και ο ίδιος "χάνει" πόντους στην αγορά.

εγώ αν ήμουν στη θέση του θα προσπαθούσα να το αλλάξω.

και τώρα που το σκέφτομαι , στο νέο συμβόλαιο που θα κάνω με την perazzi θα βάλω ένα τέτοιο όρο.

άμα δεν μου αρέσει να μπορω΄ να φύγω. σωστοοοοοοοοοοοοοοοοςς............... χεχεχεχεχε .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Ε
Ετοιμασε ενα φορτηγο φυσιγγια για την τριτη
ρε σεις μην με τρελαίνετε ,

είπαν μόνο για τους αθλητές εθνικών ομάδων ή πρώτης κατηγορίας επαγγελματίες.

οι της κάτω ραχούλας ( δλδ εμείς ) από 18 και μετά...........
 
ρε σεις μην με τρελαίνετε ,

είπαν μόνο για τους αθλητές εθνικών ομάδων ή πρώτης κατηγορίας επαγγελματίες.

οι της κάτω ραχούλας ( δλδ εμείς ) από 18 και μετά...........
Εχεις χρονο να φορτωσεισ την νταλικα χαχαχα
 
οκ , αλλά άμα πηγαίνει χάλια φαντάζομαι ότι ούτε ο σπόνσορας θα είναι ευχαριστημένος.
και τελικά και ο ίδιος "χάνει" πόντους στην αγορά.

εγώ αν ήμουν στη θέση του θα προσπαθούσα να το αλλάξω.

και τώρα που το σκέφτομαι , στο νέο συμβόλαιο που θα κάνω με την perazzi θα βάλω ένα τέτοιο όρο.

άμα δεν μου αρέσει να μπορω΄ να φύγω. σωστοοοοοοοοοοοοοοοοςς............... χεχεχεχεχε .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
Η πες τους αμα δε σ αρεσει να σου παρουν ενα kemen και να σου δωσουν και τα ρεστα
 
ρε σεις μην με τρελαίνετε ,

είπαν μόνο για τους αθλητές εθνικών ομάδων ή πρώτης κατηγορίας επαγγελματίες.

οι της κάτω ραχούλας ( δλδ εμείς ) από 18 και μετά...........
Ξερεις οτι οι βελονες στο φ3 χτυπανε ισια το καψουλι ; αλλαζουν κ λιγο δυσκολα
 
Κακα τα ψεματα και μεις ακομα οταν αλλαζουμε οπλο οσο και κοντα να ειναι στα μετρα μας το κοντακι θελουμε λιγο χρονο για να συνηθισουν τα χερια το καινουριο οπλο
8 με 10 μήνες για να συνηθίσεις την αλλαγή μου έχουν πεί οι εμπειροι κ μάλλον έχουν δίκιο.
 
Οχι δεν εννουσα αυτο , απο το πολυ καψιμο την τριτη θα λιωσουν , αυτο εννουσα

χμμμμμμμμμ .. δεν το βλέπω πάντως να ανοίγουν την Τρίτη.

ακόμα και η Μαλακάσα που είχε αναρτήσει ότι ξεκινάει την Τρίτη , τώρα το έκανε ............ με επιφύλαξη.
 
χμμμμμμμμμ .. δεν το βλέπω πάντως να ανοίγουν την Τρίτη.

ακόμα και η Μαλακάσα που είχε αναρτήσει ότι ξεκινάει την Τρίτη , τώρα το έκανε ............ με επιφύλαξη.
Ασε μας ρε φιλε να χαρουμε λιγο , κατευθειαν να μας ψυχοπλακωσεις
 
Ασε μας ρε φιλε να χαρουμε λιγο , κατευθειαν να μας ψυχοπλακωσεις

εγώ να δεις τι έχω πάθει ,
μέχρι και η γυναίκα μου λέει , άμα είναι παιδάκι μου να μου σκάσεις από στεναχώρια άειντε πήγαινε να ησυχάσουμε.............
 
Back
Top