Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
χθες δοκίμασα τα 206 formula 32gr no 9 με - 3 το πρωι εως 9 βαθμους το μεσημέρι. μια χαρα μου φανηκαν σε σκοτωματα με 4* τα πουλια ηταν ξερα ακομα και κατι ψηλωμενες που ειχαν ντουφεκιστει απο αλλους. το μονο που μου ελειψε στο περπατητο μερικες φορες ηταν η αμεσότητα στην ντουφεκια που εχουν τα 28αρια, δνε ξερω πως να το περιγραψω διαφορετικα
Ολες οι σκοπευτικες πυριτιδες εχουν αυτο που εγραψες .Αμεσοτητα στην τουφεκια. Ταχυτητα καυσης
 
Για δώσε κανα νεφρό και το κουβεντιάζουμε μετά .very funny. .very funny. .very funny.
α να δούμε Γιώργο
δεν έχω ρίξει sipe αγοραστή
από το να δώσω 7-7.50 στον Ιταλό για ένα τέτοιο φυσίγγι προτιμώ να το πάρει ο μοναδικός Έλληνας που πληροί όλα τα στάνταρ ποιότητας και ελέγχου
έτσι κι αλλιώς τα φορτώματά μου για το 90% των καιρών τρυγονι-τσιχλα-φασσα τα κάνω απ' τον Αντρέα σταθερά ;)
 
Σε τι να διαφερει απ το κιτρινο Tordo . Και τα δυο με d20και 30γρ. Να αλλάζει το βύσμα .....
32γρ με sipe αναφέρει το κουτάκι :).
Ενδιαφέρον φαίνεται,αλλά η τιμή του μόνο για tordo πιστεύω δεν θα είναι.
Το μόνο παραπλήσιο Ελληνικό που μου έρχεται στο μυαλό είναι το S4 του Fantom.
 
32γρ με sipe αναφέρει το κουτάκι :).
Ενδιαφέρον φαίνεται,αλλά η τιμή του μόνο για tordo πιστεύω δεν θα είναι.
Το μόνο παραπλήσιο Ελληνικό που μου έρχεται στο μυαλό είναι το S4 του Fantom.
Κοίτα τι αναφέρει στο site. Οτι ναναι....
Το σωστό βέβαια ειναι αυτο που γράφει στο κουτί.
https://www.lambro.gr/proion/fysiggia-kynigetika/diametrima-12/super-tordo/
 
Ωραία στο site d20 στο κουτι sipe σε ενα εξαμηνο a1 σε δύο εξάμηνα aquila κλπ
Μακάρι να είναι καλό (στο σαιτ μαλλον έγινε λάθος καταχώρηση) και να τραβάει στα τσιχλόνια. Εγώ μετά το κάζο που έφαγα με το mezzo 30gr μακριά και αγαπημένοι..ίσως να μην μου ταιριάζουν εμένα τα συγκεκριμένα φυσίγγια..
 
Από ότι βλέπω στο σάιτ υιοθέτησε τα χαρακτηριστικά από το μικρό του αδελφάκι.
Έτσι και αλλιώς μια οικογένεια είναι .sarcastic. .
Δε βαριέσαι ,μπαρούτι και το ένα ,μπαρούτι και το άλλο. Και τα δυο μπαμ κάνουν. Γιατι να μας νοιάζει;
.sarcastic.
 
Ωραία στο site d20 στο κουτι sipe σε ενα εξαμηνο a1 σε δύο εξάμηνα aquila κλπ
Μακάρι να είναι καλό (στο σαιτ μαλλον έγινε λάθος καταχώρηση) και να τραβάει στα τσιχλόνια. Εγώ μετά το κάζο που έφαγα με το mezzo 30gr μακριά και αγαπημένοι..ίσως να μην μου ταιριάζουν εμένα τα συγκεκριμένα φυσίγγια..
Προφανώς εσύ δν τα βρείκες μεταξύ τους.
Για τα συγκεκριμένα mezzo 30 εγώ προσωπικά έχω να πω τα καλύτερα όπως και για το Τordo 30....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top