Ένδυση

Καταρχήν να ευχηθώ Χρόνια Πολλά καλές Γιορτές , Υγειά και αγάπη , δηλαδή με ένα τέτοιο ντύσιμο , καρτέρι στα παπιά απο 0 εως - 5 είσαι καλά ?
Ότι σου είπε ο dim63 ανάλογα ,άμα θες στα σίγουρα πας σε κάτι πιο βαρύ σε deerhunter.το muflon ας πούμε δεν περνάει τίποτα αλλά δεν είναι τόσο ελαφρύ.
 
Καταρχήν να ευχηθώ Χρόνια Πολλά καλές Γιορτές , Υγειά και αγάπη , δηλαδή με ένα τέτοιο ντύσιμο , καρτέρι στα παπιά απο 0 εως - 5 είσαι καλά ?
Δες ebay έχει εργαλεία και λεπτά κιόλας τζάκετ.......δες wader jacket είναι κοντά λεπτά αδιάβροχα με επένδυση η φλις η μόνωση τύπου thinsulate/primaloft.....αν θες καμία επιπλέον πληροφορία στείλε Π.Μ.
 
Μην ξεχνάμε οτι το -5 απο μονο του δεν λεει τίποτα καμια φορά .
Αν η οποια θερμοκρασια συνδυάζεται και με έναν δυνατό βοριά τα πράγματα γίνονται πολύ δύσκολα ακόμη και με θετική θερμοκρασία. Ποσο μάλλον με ενα -5 .
Xρονια Πολλά Δημήτρη , και σε ευχαριστω φίλε !!
 
Ότι σου είπε ο dim63 ανάλογα ,άμα θες στα σίγουρα πας σε κάτι πιο βαρύ σε deerhunter.το muflon ας πούμε δεν περνάει τίποτα αλλά δεν είναι τόσο ελαφρύ.
Ευχαριστώ για τη βοήθεια να είσαι καλά , και σου ευχομαι Χρόνια Πολλά !!
 
Δες ebay έχει εργαλεία και λεπτά κιόλας τζάκετ.......δες wader jacket είναι κοντά λεπτά αδιάβροχα με επένδυση η φλις η μόνωση τύπου thinsulate/primaloft.....αν θες καμία επιπλέον πληροφορία στείλε Π.Μ.
Τέλη να είσαι καλά φίλε , σε ευχαριστω , και σου ευχομαι Χρόνια πολλά .
 
Ευχαριστώ τέλη! μου το έφερε φίλος από Αμερική που είχε πάει για δουλειά .. είναι το merino beanie τελευταίο ήταν και το πήρε στα 20$
Αα οκ Γιώργο ευχαριστώ εγώ σκέφτομαι για το Dakota μαζί με κάνα δυο πράγματα ακόμα από εκεί ένα ωραίο πακέτο το καλοκαίρι!!!!
 
Για σκούφο ρε χαχα .sarcastic.
Για τζάκετ duck oven και Delta wading για να τα παίζω συνδυασμό ανάλογα τις καιρικές συνθήκες....
Ααα πες έτσι ρε .sarcastic. Σαν το δικό μου είναι μόνο που έχει τη λεπτή fleece επενδυση.. έχω σαν αυτο με εσωτερική ίδια επένδυση της deerehunter αλλά μόλις τον βγάλεις μετά απο 2-3 ώρες είναι σα να έχεις λουστεί.. πολύ ιδρώτας..
 
Ααα πες έτσι ρε .sarcastic. Σαν το δικό μου είναι μόνο που έχει τη λεπτή fleece επενδυση.. έχω σαν αυτο με εσωτερική ίδια επένδυση της deerehunter αλλά μόλις τον βγάλεις μετά απο 2-3 ώρες είναι σα να έχεις λουστεί.. πολύ ιδρώτας..
Θέλω κάτι ζεστό μόνο με μείον βάζω σκούφο οπότε το fleece είναι απαραίτητο....
 
Back
Top