Ένδυση

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Ευχαριστώ τέλη! μου το έφερε φίλος από Αμερική που είχε πάει για δουλειά .. είναι το merino beanie τελευταίο ήταν και το πήρε στα 20$
Αα οκ Γιώργο ευχαριστώ εγώ σκέφτομαι για το Dakota μαζί με κάνα δυο πράγματα ακόμα από εκεί ένα ωραίο πακέτο το καλοκαίρι!!!!

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Ωραίο φίλε τη Dakota γύρω στα 280 παίζει αν θυμάμαι καλά! Φοβερή ποιότητα τα άτιμα..
Για σκούφο ρε χαχα .sarcastic.
Για τζάκετ duck oven και Delta wading για να τα παίζω συνδυασμό ανάλογα τις καιρικές συνθήκες....

Για σκούφο ρε χαχα .sarcastic.
Για τζάκετ duck oven και Delta wading για να τα παίζω συνδυασμό ανάλογα τις καιρικές συνθήκες....
Ααα πες έτσι ρε .sarcastic. Σαν το δικό μου είναι μόνο που έχει τη λεπτή fleece επενδυση.. έχω σαν αυτο με εσωτερική ίδια επένδυση της deerehunter αλλά μόλις τον βγάλεις μετά απο 2-3 ώρες είναι σα να έχεις λουστεί.. πολύ ιδρώτας..

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Ααα πες έτσι ρε .sarcastic. Σαν το δικό μου είναι μόνο που έχει τη λεπτή fleece επενδυση.. έχω σαν αυτο με εσωτερική ίδια επένδυση της deerehunter αλλά μόλις τον βγάλεις μετά απο 2-3 ώρες είναι σα να έχεις λουστεί.. πολύ ιδρώτας..
Θέλω κάτι ζεστό μόνο με μείον βάζω σκούφο οπότε το fleece είναι απαραίτητο....

Από τα κορυφαία μπουφάν κατά την γνώμη μου!
Αξίζει μέχρι το τελευταίο Ευρώ!
Φίλε να σου πω την αλήθεια ψαχνόμουν πολύ για Sitka αλλά φοβάμαι το τελωνείο...Το DeerHunter μου αρέσει πολύ και αυτό στο μάτι αλλά δεν έχω βρει κάποιον κάτοχο να μου πει την γνώμη του

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Φίλε να σου πω την αλήθεια ψαχνόμουν πολύ για Sitka αλλά φοβάμαι το τελωνείο...Το DeerHunter μου αρέσει πολύ και αυτό στο μάτι αλλά δεν έχω βρει κάποιον κάτοχο να μου πει την γνώμη του
Νίκο σε μερικά προπληρωνεις το τελωνείο στην μισή τιμή από εδώ και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο μιλάμε τώρα έχουμε κάνει αγορές 200-300-350 με αυτόν τον τρόπο και ήρθαν κομπλέ χωρίς καμία έξτρα χρέωση

Manos

Staff member
Περιοχή
Άλιμος
Όνομα
Μάνος
Sitka έχει και στη Ισπανία, για τσέκαρε και εκεί τιμές μιας και δεν έχει τελωνεία.

Έχουμε γνώμη για το muflon της DeerHunter το max 5?
Πολύ ποιοτικά ρούχα τα deerhunter.Το συγκεκριμένο ειναι κορυφαιο απλά δεν είσαι και πολύ άνετος στην τουφεκια.Ειναι κάπως χοντρό. Αν δεν έχετε και πολλά κρύα θα σου πρότεινα κατι πιο Light. Και αν πας τελικά σε αυτό να πάρεις το πιο κοντό. Βγάζει δύο μοντέλα. Ελπίζω να βοήθησα

Πολύ ποιοτικά ρούχα τα deerhunter.Το συγκεκριμένο ειναι κορυφαιο απλά δεν είσαι και πολύ άνετος στην τουφεκια.Ειναι κάπως χοντρό. Αν δεν έχετε και πολλά κρύα θα σου πρότεινα κατι πιο Light. Και αν πας τελικά σε αυτό να πάρεις το πιο κοντό. Βγάζει δύο μοντέλα. Ελπίζω να βοήθησα
Σε ευχαριστώ πολύ φιλαράκι!!!

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
σε παραλλαγη βαλτου κανα μπουφαν αδιαβροχο εχετε να μου πρωτεινετε παιδια;ας ειναι και απο εξωτερικο εχω ακρες , ευχαριστω
Βικ πόσο που διαθέτεις και τι στυλ μπουφαν
Πχ πάρκα 2 η 3 σε 1
Η wader jacket με επένδυση η απλό???

σε παραλλαγη βαλτου κανα μπουφαν αδιαβροχο εχετε να μου πρωτεινετε παιδια;ας ειναι και απο εξωτερικο εχω ακρες , ευχαριστω
αρχησαμε να αλαζουμε γουστα στο κυνηγι;; .think.παρε πρωτα ενα λαμπραντορ,,και μετα ντησουυυυυ ,,ΓΑΤΑΚΙ,, πηγες επανω στον νικολα στης καλυβες και γΚΑΒΛΩΣΕςςς ΓΑΤΑΚΙΙΙpeng

αρχησαμε να αλαζουμε γουστα στο κυνηγι;; .think.παρε πρωτα ενα λαμπραντορ,,και μετα ντησουυυυυ ,,ΓΑΤΑΚΙ,, πηγες επανω στον νικολα στης καλυβες και γΚΑΒΛΩΣΕςςς ΓΑΤΑΚΙΙΙpeng
σου πρωτινο νεοπρεν γαλοτσες για αρχηηηηη.very happy.