Αγριόχοιρος

Έχουν κολπο τα άτιμα πατήσαμε με το αγροτικό 50αρι γουρούνι και το αποτελιωσαμε με κάβουρα και το αμάξι εννοείται δεν έπαθε τίποτα
Ειναι πως θα σου κατσει..και σε μας ενας απο διπλανη παρεα εκει που εκοβε πατηματα του πεταχτηκε ενα τερας το προλαβε και το στριμωξε σε μια πλαγια αλλα μεχρι να βγει απο το αμαξι με το οπλο αυτο σηκωθηκε και του την εκανε
 
Ειναι πως θα σου κατσει..και σε μας ενας απο διπλανη παρεα εκει που εκοβε πατηματα του πεταχτηκε ενα τερας το προλαβε και το στριμωξε σε μια πλαγια αλλα μεχρι να βγει απο το αμαξι με το οπλο αυτο σηκωθηκε και του την εκανε
Μπα άκου το κόλπο που είναι πολύ δοκιμασμένο ;)
Το/τα παίρνεις στο κυνήγι οποιο μπορέσεις το σπρώχνεις με την μούρη του αυτοκινήτου πέφτει και το καβαλας και έτσι μηδέν ζημιά λόγο μη σύγκρουσης μετά το ξανακαβαλας 2-3 φορές αν θες να το τελειώσεις
 
Μπα άκου το κόλπο που είναι πολύ δοκιμασμένο ;)
Το/τα παίρνεις στο κυνήγι οποιο μπορέσεις το σπρώχνεις με την μούρη του αυτοκινήτου πέφτει και το καβαλας και έτσι μηδέν ζημιά λόγο μη σύγκρουσης μετά το ξανακαβαλας 2-3 φορές αν θες να το τελειώσεις
Κοιρα αν ειχα κανα Lada niva αυτο θα εκανα σιγουρα αλλα σε αλλο αμαξι δεν..ασε που υπαρχει και φοβος μην σου μπει απο κατω και ξυλωσει κανενα καρτερ..υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο
 
Κουμπάρε...!!
Μπρος πίσω και Πάτα - πάτα το γουρούνι.....θα το κάνεις χαλάκι εξώπορτας......."Welcome".....very funny..very funny.
3 φορές το πατήσαμε αυτό που λέω και μετά κατέβηκα με τον κάβουρα και το τελείωσα ορμαγε κιόλας το ρημαδι αλλά δεν μπορούσε να κουνηθεί κάτι τρύπες στο μέτωπο από τον κάβουρα λες και έφαγε μολύβι
 
Πο ρε μιλτο τερατα κανονικα
Του Σαββατου νομιζω το πρωτο στην φωτο ηταν οντως πολυ μεγαλο..στη ζυγαρια εδειξε περιπου 100 κιλα καθαρο κρεας..η φαση ειναι οτι ενας θειος μου δεν το περιμενε καθολου και του ερχοταν δρομο δρομο αθορυβα
 
Του Σαββατου νομιζω το πρωτο στην φωτο ηταν οντως πολυ μεγαλο..στη ζυγαρια εδειξε περιπου 100 κιλα καθαρο κρεας..η φαση ειναι οτι ενας θειος μου δεν το περιμενε καθολου και του ερχοταν δρομο δρομο αθορυβα
Αυτα τα αθορυβα ειναι που κατορθονουν να θεριευουν με το καιρο
 
Αυτα τα αθορυβα ειναι που κατορθονουν να θεριευουν με το καιρο
Ετσι ακριβως δεν τα περνεις χαμπαρι οταν περνανε διπλα σου..ειδικα αυτο ηταν διπλα στο χωριο γυρω απο κατι μπαξεδες το σηκωσαμε απο εκει και το ρημαδι εκανε μια αποσταση 4 χλμ και τα τελευταια 500 μετρα πανω στο χωματοδρομο μεσα στο μεσημερι..τι να πεις αφου επεσε παλι καλα
 
Ετσι ακριβως δεν τα περνεις χαμπαρι οταν περνανε διπλα σου..ειδικα αυτο ηταν διπλα στο χωριο γυρω απο κατι μπαξεδες το σηκωσαμε απο εκει και το ρημαδι εκανε μια αποσταση 4 χλμ και τα τελευταια 500 μετρα πανω στο χωματοδρομο μεσα στο μεσημερι..τι να πεις αφου επεσε παλι καλα
Πως επεσε του δωσες καμια ρουκετα???
 
Πως επεσε του δωσες καμια ρουκετα???
Του σκασε ο μπαρμπας μου 3 6βολα του Υψηλου και σταματησε..την πρωτη την εφαγε μπροστα στα μουσουδια και με το που πηρε πλαι να ανεβει την πλαγια εφαγε αλλα 2 στα πλευρα
 
εφαγε τουφέκια κ πηρε τον ανήφορο;; o_O
Δεν ειχε και καλυτερη επιλογη Γιαννη..κατω απο τον δρομο ηταν το τελευταιο ατομο της παγανας και μια μεγαλη αλανα γι αυτο και πηρε ανηφορο..μην φανταστεις και τιποτα το φοβερο σαν λοφακι ειναι εκει..δεν ειναι η πρωτη φορα που τυχαινει γουρουνι να παρει ανηφορα..εχει τυχει κοπαδι να κατεβαινει απο τον λοφο και με το που βγαινουν στο δρομο τρωνε τουφεκιες και παλευαν να γυρισουν παλι πισω
 
Δεν ειχε και καλυτερη επιλογη Γιαννη..κατω απο τον δρομο ηταν το τελευταιο ατομο της παγανας και μια μεγαλη αλανα γι αυτο και πηρε ανηφορο..μην φανταστεις και τιποτα το φοβερο σαν λοφακι ειναι εκει..δεν ειναι η πρωτη φορα που τυχαινει γουρουνι να παρει ανηφορα..εχει τυχει κοπαδι να κατεβαινει απο τον λοφο και με το που βγαινουν στο δρομο τρωνε τουφεκιες και παλευαν να γυρισουν παλι πισω
Δεν εννοώ να ακούσει μπαμ.
Ξέρω ότι γουρούνι που θα τραυματιστεί δεν πέρνει ποτέ ανηφόρα, γι αυτό μου έκανε εντύπωση
 
Δεν εννοώ να ακούσει μπαμ.
Ξέρω ότι γουρούνι που θα τραυματιστεί δεν πέρνει ποτέ ανηφόρα, γι αυτό μου έκανε εντύπωση
Μια χαρα τν περνει και ειναι και πιο καλα σκαει γρηγωρα δε παει χιλιομετρα ας ριχνουμε πισω απο το αυτι εμεις και ολα καλα
 
Δεν εννοώ να ακούσει μπαμ.
Ξέρω ότι γουρούνι που θα τραυματιστεί δεν πέρνει ποτέ ανηφόρα, γι αυτό μου έκανε εντύπωση
Και γω για την βολη πανω του λεω Γιαννη..να περνει κατηφορο γουρουνο τραυματισμενο δεν ισχυει παντα..μονο τα πολυ βαρια τραυματισμενα ζωα περνουν την κατηφορα και αυτο για να βρεθουν σε ρεματια ποου κραταει λασπονερα να μπουνε μεσα για να μεοωσουν τον πονο απο το καψιμο που τους προκαλει η τουφεκια
 
Back
Top