Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα στην όμαδα.
Μετα απο πολύ κουβέντα για τα Benello-remi θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες απο τους κατέχοντες.
Προσπάθησα να διαβασω τις αρχικές σελήδες του thred αλλά ουτε εβγαλα ακρη ούτε φωτο υπάρχουν.
θα ήθελα να σας ρωτήσω αν η πατεντα γίνεται σε όλα τα μοντέλα της εταιρίας (μονο Μ2 ή και SL80 ή SBE)
Διαβασα ότι καποιοι εχουν παρει κανη απο 870 και καποιοι απο 1100???(με τισ τρύπες τι γίνεται)
Εξακολουθεί να υπαρχει το προβλημα με την ανακρουση?
Κόστος μετατροπής περιπου
Ευχαριστώ πολύ.
Καλημέρα. Από 870 έβαλα σε Μ2 πριν ένα μήνα σε 71cm.
Μέχρι τώρα όλα καλά.
Η χρήση της μικρή προς το παρόν γιατί τώρα έγινε.
Η ανάκρουση μειώθηκε λίγο αν και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αυτό.
Κόστος κάνη καινούργια 290 ευρώ δακτυλίδι και ουρά αλλά 200 συν τα μαστορικά 250€.
 
Χθες το απόγευμα πήγαμε μια βόλτα στον Μανδηλαρά με κάτι φιλαράκια μιας και ο δάσκαλος Αιγινήτης είχε δωρεάν σεμινάριο. Επίσης, ένα από τα φιλαράκια μου παρέλαβε την Benelli bimillionaire μεταχειρισμένη σε υπεράριστη κατάσταση. Φοβερά ξύλα, φοβερή βάση, ελπίζω να του κάνει και τα κέφια βλητικά. Καθότι τσιχλάς έκανε εξαιρετική επιλογή θεωρώ.
 
Παίδες καλησπέρα, ξερει κανείς αυτό (mid bead)που το βρίσκουμε;
Ειναι για τη μεσαία θέση πάνω στη ρίγα.

60868.jpg
 
Στον Κύργια ρώτησες;
Ρωτησα χθες το πρωι μεσω της σελίδας αλλα δεν πηρα ως το βραδυ απάντηση,
τελικά ξανάστειλα σήμερα και μου απαντήσανε.


Κυργιας κανα 12€ περιπου
Τολη τελικα πήρα απάντηση, ειναι στα 8,40
72586565_482952725885035_595218897414651904_n.png
 
Ρωτησα χθες το πρωι μεσω της σελίδας αλλα δεν πηρα ως το βραδυ απάντηση,
τελικά ξανάστειλα σήμερα και μου απαντήσανε.



Τολη τελικα πήρα απάντηση, ειναι στα 8,40
72586565_482952725885035_595218897414651904_n.png
Δηλαδη ρε ηλια μια χαρα τιμη το μπιλακι το τοσο δα ???παρε απο vendors εχει νομιζω και λεπτοτερο
 
Δηλαδη ρε ηλια μια χαρα τιμη το μπιλακι το τοσο δα ???παρε απο vendors εχει νομιζω και λεπτοτερο
Τόλη η τιμή που ειδα στο αμερικα ειναι 20 ευρώ, οπότε το 8,40 σε σχέση με το εξω φαίνεται φθηνό, αν το δεις ρεαλιστικά ομως και τα 8 ευρω παραειναι πολλα. Μολις κοιταξα και στο vendors, 1,90 εχει εκει ενα παρόμοιο.
(για μεταφορικα/αντικαταβολη περιμενω απαντηση,αλλα πιστέυω συνολο καμια 15ρα θα μου πει)

Χωρίς το μεσαίο στόχαστρο μήπως είναι καλύτερα γιατί προσωπικά με μπερδεύει λίγο ;)
Υποτίθεται οτι το μεσαίο βοηθάει, εγω μόνο ΧΩΡΙΣ μεσαιο εχω κυνηγίσει και ειμαι πενα, απλα ηθελα να το βαλω για να ειναι ολοκληρομένο το όπλο, και αν δεν μου δημιουργεί πρόβλημα στη σκόπευση θα το άφηνα μόνιμα πάνω.
Η εναλλακτική ειναι να βρώ κάποιον εβγαλε απ το δικό του οπλο το μεσαίο στοχαστρο και να το πουλάει. τωρα να δωσω 8,40 (+μεταφ) χωρίς να μου ειναι απαραίτητο το στόχαστρο το θεωρώ χαζομάρα...αλλα ποτέ δεν ξερεις.
 
Ρωτησα χθες το πρωι μεσω της σελίδας αλλα δεν πηρα ως το βραδυ απάντηση,
τελικά ξανάστειλα σήμερα και μου απαντήσανε.



Τολη τελικα πήρα απάντηση, ειναι στα 8,40
72586565_482952725885035_595218897414651904_n.png
Ηλία αυτό δεν κάνει ρε φίλε;
host image
Το έχει και ο φαντομ σε ακόμη μικρότερη διάμετρο.. αλλοιώς σε έναν τορνο στο φτιάχνει σε 2"...
 
Στν τόπο που διαμένεις Ηλία δν υπάρχει κάποιο κυνηγετικό κατάστημα...;;;
:rolleyes:
Υπάρχει στα 40 χιλιόμετρα, ετοιμοπαράδοτο δεν υπαρχει, μονο μεσω του κυργια.
αλλα κοιτάζω μηπως βρω παρόμοιο απο αλλου..Βρηκα "χρυσό" σε ακριβώς ιδιο σχημα(βασικα αυτο που ανέβασε ο Γιωργος απο πανω, αλλα εψαχνα ασυμένιο. Και να μην βρεθει δεν χαλασε κ ο κόσμος, ουτως η αλλος για "γουστο" το θελω περισσότερο, λειτουργικά ειμαστε κομπλε ;)
 
Υπάρχει στα 40 χιλιόμετρα, ετοιμοπαράδοτο δεν υπαρχει, μονο μεσω του κυργια.
αλλα κοιτάζω μηπως βρω παρόμοιο απο αλλου..Βρηκα "χρυσό" σε ακριβώς ιδιο σχημα(βασικα αυτο που ανέβασε ο Γιωργος απο πανω, αλλα εψαχνα ασυμένιο. Και να μην βρεθει δεν χαλασε κ ο κόσμος, ουτως η αλλος για "γουστο" το θελω περισσότερο, λειτουργικά ειμαστε κομπλε ;)
.shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top